تعمیرات تلویزیون توشیبا به عنوان یکی از خدمات تخصصی نمایندگی توشبا، در این مطلب مورد بررسی قرار می گیرد. این فرآیند که انجام آن نیازمند برخورداری از مهارت و تخصص ویژه ای در زمینه ی تعمیر تلویزیون می باشد، باید حتما توسط افراد دوره دیده و مجرب انجام گردد. از این رو در نمایندگی توشیبا، جمعی از تعمیرکاران دارای تخصص تعمیرات این محصول را بر عهده داشته و برای انجام این کار، از پیشرفته ترین تجهیزات و ابزار موجود استفاده می کنند. علی رغم حساسیت های موجود در این فرآیند، آشنایی با برخی نکات مهم در مورد تعمیرات تلویزیون توشیبا می تواند برای شما کاربران گرامی مفید واقع گردد. لذا از شما دعوت می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

مشکلات مورد توجه در تعمیرات تلویزیون توشیبا

با توجه به ساختار تلویزیون و قطعات پیچیده ای که در آن به کار رفته است، بروز مشکلات متعدد در این محصول امری کاملا طبیعی است. برخی از این مشکلات سطحی بوده و خود به خود از بین می روند. اما بعضی موارد، نشان از بروز نقص در قطعات داخلی دستگاه داشته و بررسی و تعمیر تلویزیون توشیبا توسط یک فرد متخصص را ضروری می سازند. به عنوان مثال، سیاه شدن تصویر، ایجاد خطوط یا نقطه های رنگی روی تصویر، عدم نمایش تصویر، عدم وجود صدا، کم نور شدن همه یا بخشی از تصویر را می توان اصلی ترین مشکلات مورد توجه در تعمیرات تلویزیون توشیبا به شمار آورد. در صورت مشاهده ی هریک از این موارد در تلویزیون خود، آن را جدی گرفته و هرچه سریع تر برای رفع مشکل اقدام نمایید. توجه داشته باشید که هریک از این اختلالات می تواند ناشی از نقص و خرابی یک یا چند قطعه از دستگاه باشد که بررسی آنها نیاز به مهارت بالایی دارد. به هیچ عنوان خودتان تلویزیون را باز نکرده و به مراکز تعمیراتی مجاز مراجعه نمایید.

تعمیرات تلویزیون توشیبا

قطعات مهم در تعمیرات تلویزیون توشیبا

همانطور که در بخش قبلی اشاره کردیم، بروز هرگونه مشکل در تلویزیون ناشی از وجود نقص و ایراد در قطعات این محصول می باشد. قطعاتی از جمله: پاور، پنل، بک لایت، مقاومت، برد ترانزیستور، درایور BackLight  ، برد تغذیه lips، سوئیچینگ، بلوک دیاگرام، شاسی، مدارها، برد rgb، آمپلی فایر، صفحه نمایش، سوکت های ورودی و خروجی، اسپیکرها، برد دیتا و پردازنده ی اصلی، قطعات مهم در تعمیرات تلویزیون توشیبا به شمار می روند. هریک از این قطعات بر اساس ساختار و نوع عملکرد خود، وظیفه ی عملکرد یک یا چند بخش از تلویزیون را بر عهده دارند. لذا با بروز نقص در هریک از آنها، فعالیتهای دستگاه با مشکل مواجه شده و تعمیر تخصصی تلویزیون Toshiba در این شرایط ضروری می باشد.

اقدامات اصلی در تعمیرات تلویزیون توشیبا

از جمله اقدامات اصلی که در طول فرآیند تعمیرات تلویزیون توشیبا و برای رفع اختلالات عملکردی این محصول انجام می گردد، می توان به ترمیم و تعمیر تخصصی پنل اشاره کرد. همچنین کارشناسان با بررسی بردهای تلویزیون و ترمیم نواقص آنها، قادر به ترمیم تلویزوین توشیبا می باشند. به طور کلی تعمیر قطعات تلویزیون، یکی از اقداماتی است که در راستای برطرف نمودن مشکلات این دستگاه انجام می گردد. اما گاهی امکان تعمیر برخی قطعات وجود ندارد؛ در این حالت، تعویض قطعه ی معیوب، مفیدترین اقدام در جهت تعمیر تلویزیون به شمار می رود. برای تعویض قطعات این محصول، یک حساسیت ویژه وجود دارد و آن، استفاده از قطعات یدکی اورجینال است. به عنوان مثال، در صورت خرابی بک لایت و لزوم تعویض آن، به کار بردن بک لایت بی کیفیت و غیر اصل، می تواند زمینه ساز مشکلات بسیار جدی تری در تلویزیون توشیبا گردد.

واحدهای تعمیرات تلویزیون

واحدهای تعمیرات تلویزیون ، خدمات مورد نیاز برای رفع مشکلات این محصول را به صورت تخصصی به کاربران ارائه می دهد. وجود کارشناسان متخصص و با تجربه و نیز تجهیز این واحدها به آخرین وسایل تعمیراتی روز دنیا، موجب تمایز این آنها از سایر واحدهای تعمیرات تلویزیون شده است. در واحدهای مذکور که مستقیما تحت نظر مرکز تعمیرات تلویزیون فعالیت می کنند، عیب یابی و تعمیرات انواع مدل های تلویزیون از برندهایی همچون: سامسونگ، شارپ، توشیبا، ال جی، بوش، اسنوا، سونی، پاناسونیک و … انجام می گردد. لذا شما کاربران گرامی می توانید بدون توجه به شرکت تولیدکننده، تلویزیون خود را برای تعمیر به این واحدها تحویل داده و از ترمیم تخصصی محصول خود اطمینان حاصل نمایید.

مرکز تعمیرات تلویزیون

مرکز تعمیرات تلویزیون، یکی از واحد های تحت نظارت مرکز سخت افزار ایران بوده و تعمیرکاران زبده در آن، به بررسی و رفع مشکل انواع مدل های این محصول می پردازند. در این مرکز، تعمیرات انواع تلویزیون از کلیه ی برندها به صورت تخصصی انجام می شود. به واسطه ی تجهیز واحدهای این مرکز به تجهیزات و ابزارآلات پیشرفته و نیز مهارت مثال زدنی کادر فنی حاضر در این مجموعه، شما کاربران گرامی می توانید از ترمیم با کیفیت دستگاه خود اطمینان کامل داشته باشید. همچنین در راستای عمل به اصول مشتری مداری، کارکنان مرکز تعمیرات تلویزیون با حسن برخورد و تعهدی مثال زدنی به ارائه ی خدمات مربوطه می پردازند. جلب رضایت شما عزیزان، اولین و مهم ترین دغدغه ی تیم مدیریت و کارمندان مرکز تعمیرات تلویزیون بوده و هست و امیدواریم که در راه حصول این هدف، موفق عمل کرده باشیم.