تعمیرات تلویزیون سامسونگ

تعمیرات تلویزیون سامسونگ یکی دیگر از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات تی وی مانیتور است. مرکز تعمیرات تی وی مانیتور با همکاری تیمی از زبده ترین تعمیرکاران و کارشناسان دو حوزه تعمیرات سخت افزار و نرم افزار، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیرات مانیتور، تعمیرات تلویزیون سامسونگ ، آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیرات مانیتور به کاربران محترم است.

کاربران گرامی در صورت نیاز به خدمات مرتبط با تعمیر و سرویس این دستگاه می توانند به نمایندگی تعمیرات تی وی مانیتور مراجعه کرده و با حضور در پارت تخصصی مرتبط با دستگاه خویش سرویس ها و تعمیرات مورد نیاز را دریافت نمایند. در صورتی که امکان جابجایی دستگاه و تحویل آن به مرکز وجود نداشته باشد می توان از سرویس تعمیر در محل تلویزیون و مانیتور استفاده نمود.

مرکز تعمیرات تی وی مانیتور و دیگر واحدهای تعمیر

مرکز تعمیرات تی وی مانیتور ارائه دهنده تمامی خدمات مورد نیاز به کاربران و دارندگان دستگاه های تلویزیون و مانیتور است. در این مرکز -به منظور کسب رضایت و آسایش خاطر هموطنان گرامی،- تمامی سرویس‌های ترمیم، تعویض و تعمیر مرتبط با مانیتورهای مدلهای گوناگون تلویزیون اعم از تلویزیون های پلاسما، ال سی دی، تلویزیون های ال ای دی، تلویزیون های هوشمند و پنل های OLED به همراه گارانتی عرضه‌ می‌گردد. خدمات ارائه شده در این مرکز به یُمن وجود کارشناسان زبده با بالاترین سطح کیفی و با استفاده از مؤثرترین متدهای تعمیر انجام می‌پذیرد.

مرکز تعمیرات تی وی مانیتور متشکل از دو پارت تعمیرات تلویزیون و تعمیرات مانیتور است که در هریک از آنها تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر، بهسازی و ترمیم این دستگاه ها ارائه می گردد. خدمات تخصصی تعمیرات تلویزیون سامسونگ یکی از پارت های این مرکز است که دارندگان این محصول می توانند با مراجعه به آن از سرویس های تخصصی تعمیر این دستگاه بهره مند گردند. دیگر واحدهای تعمیرات مانیتور و تعمیرات تلویزیون در بخش زیر معرفی می گردند.

خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تعمیرات تی وی مانیتور

 • تعمیر قطع رنگ در مانیتور
 • تعمیر بالا رفتن برق قسمت ورتیکال در مانیتور
 • تعمیر روشن‌نشدن مانیتور
 • تعمیر مانیتور با مشکل سیاه‌شدن صفحه بعد از کار کردن
 • رفع ایراد خاموش‌شدن مانیتور در مرکز تعمیرات تی وی مانیتور
 • رفع مشکل تصاویر دارای خطوط برگشتی
 • رفع اختلالات مربوط به داغ کردن مانیتور
 • تعمیر قطع و وصلی تصویر در مانیتور
 • رفع مشکل عدم نور در مانیتور در مرکز تعمیرات تی وی مانیتور
 • تعمیر قطع‌شدن تصویر و افتادن دو خط ورتیکال روی صفحه در مانیتور
 • تعمیر کم و زیاد شدن نور چراغ استند بای مانیتور
 • برطرف‌کردن خط‌های پر نور سفید بر روی تصویر مانیتور
 • برطرف‌کردن مشکل فقدان رنگ در مانیتور
 • تعمیر و عیب‌یابی مانیتور با مشکل سوختن پاور
 • رفع عیب خراب بودن تصویر مانیتور
 • رفع عیب دیر آمدن تصویر مانیتور
 • تعمیر و عیب‌یابی مانیتور با مشکل نداشتن تصویر
 • تعمیر مانیتور با مشکل صدای صوت‌های ولتاژ
 • رفع اختلال چشمک‌زدن LED جلو و روشن‌نشدن مانیتور
 • تعمیر و عیب‌یابی مانیتور با مشکل سوزاندن مکرر ترانزیستور خروجی
 • تعمیر مانیتور با مشکل سوختن ترانزیستور افقی
 • تعمیر و عیب‌یابی مانیتور با مشکل صدای ناهنجار از های‌ولتاژ
 • تعمیر و عیب‌یابی مانیتور با مشکل خراب شدن آی سی ایپرام
 • تعمیر و عیب‌یابی مانیتور با مشکل هاله رنگ در تصویر در مرکز تعمیرات تی وی مانیتور
 • تعمیر و عیب‌یابی مانیتور با مشکل داغ کردن بیش از حد آی سی ورتیکال
 • تعمیر و عیب‌یابی مانیتور با مشکل قفل شدن روی یک کانال و نمایش قفل کودک
 • عیب‌یابی مانیتور با مشکل نداشتن تصویر صدا در ورودی IV
 • عیب‌یابی و تعمیر مانیتور با مشکل ایراد ایست وست در مرکز تعمیرات تی وی مانیتور
 • عیب‌یابی و تعمیر مانیتور با مشکل هاله رنگین کمانی
 • تعمیر مانیتور با مشکل کم نور شدن لامپ تصویر بعد از چند دقیقه
 • تعمیر مانیتور با مشکل حالت استند بای

تعمیرات تلویزیون سامسونگ در بخش بک لایت

در تعمیرات تلویزیون سامسونگ ، بخش بک لایت، در صورتی که لامپ های ال ای دی خراب شده باشند ابتدا باید بخش ماژور و صفحات پولاریزه برداشته شود. در مرحله بعد لامپهای معیوب شناسایی شده و لامپ های سالمی جایگزین آنها می شود. (در غالب تعمیرات بک لایت تلویزیون به دلیل برداشته شدن صفحه ماژور و ضخامت پایین این بخش، احتمال شکستگی پنل وجود دارد. به همین دلیل در مراکز تعمیرات تی وی مانیتور عمدتاً از تعمیر این بخش صرف نظر کرده و پنل جدیدی جایگزین پنل قبلی می شود. هزینه بسیار بالایی را می طلبد.) شما کاربران گرامی می توانید جهت دریافت تخصصی ترین خدمات مرتبط با این بخش از دستگاه و یا سایر سرویس های تعمیرات تلویزیون سامسونگ به مرکز تخصصی تعمیرات تی وی مانیتور مراجعه نمایید.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ ، بخش بک لایت، در سری های ال سی دی شامل لامپ های فلورسنت (تعداد آنها بین ۱۰ تا ۱۸ متغیر است)، مدارات و قطعات تأمین کننده ولتاژ است. در تلویزیونهای ال سی دی، معمولاً تور تولید شده توسط بک لایت پس از مدتی –مثلاً نیم ساعت پس از کار کردن تلویزیون- قطع می گردد. قطعی نور بک لایت در واقع به دلیل فعال شدن بخش محافظت کننده از دستگاه یا همان پروتکتور اتفاق می افتد. بدین معنا که با نیمه خراب شدن تعدادی از لامپهای فلورسنت و گرم شدن آنها مدارات پروتکتور فعال شده و جهت حفاظت از دستگاه ولتاژ این بخش را قطع می کنند.

در تعمیرات تلویزیون سامسونگ عیب یابی صحیح پیش از اقدام به تعمیر –عیب یابی شامل تست قطعات و کنترل کیفیت دستگاه- اهمیت ویژه ای دارد. شما کاربران گرامی می توانید جهت دریافت تخصصی ترین خدمات مرتبط با این بخش از دستگاه و یا سایر سرویس های تعمیرات تلویزیون سامسونگ به مرکز تخصصی تعمیرات تی وی مانیتور مراجعه نمایید.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ در بخش بک لایت

تعمیرات تلویزیون سامسونگ و رفع اشکالات تصویر

خرابی تصویر تلویزیون یکی از اشکالات رایج پیش آمده در تمامی دستگاه های تلویزیون است و این اشکال منحصر به تلویزیون های سامسونگ نیست. عللی که سبب نبود تصویر در تلویزیون سامسونگ می گردند بسیار متعدد بوده و روشهای رفع آنها نیز بسیار متنوع است. به عبارتی دیگر بسته به اشکال پیش آمده و علت آن، راهکار مورد استفاده جهت رفع این اشکال نیز متفاوت است. شما کاربران گرامی می توانید جهت دریافت تخصصی ترین خدمات مرتبط با این بخش از دستگاه و یا سایر سرویس های تعمیرات تلویزیون سامسونگ به مرکز تخصصی تعمیرات تی وی مانیتور مراجعه نمایید. در بخش زیر برخی علل به وجود آورنده این اشکال و شیوه های رفع آنها را شرح خواهیم داد:

هنگامی که تلویزیون تصویر ندارد اما چراغ ال ای دی روشن شده و از قرمز به آبی یا سبز تغییر رنگ می دهد به این معنی است که مادربرد سیگنال Start-up را به برد PSU ارسال می کند.

خطوط یا نوار عمودی روی صفحه: اگر خط یا نوار در میان منوی OSD و همه ورودی های سیگنال ویدیویی دارای اثر یکسانی باشد ، به معنی خرابی پانل LCD تلویزیون است.

نیمی از صفحه خالی است و تلویزیون تصویر ندارد در حالی که نیمی دیگر عادی است: عمدتا این نوع علامت به خاطر کابل (های) FPC ایجاد می شود. این کابل خروجی از T-CON به برد راه انداز Source Driver) Source) است. در این وضعیت علاوه بر کابل FPC ، کانکتورهای آن در برد T-CON و برد راه انداز Source نیز می بایست بررسی گردند. بعضی از همکاران در حوزه تعمیر، بر این تصورند که پس از تعویض برد T-con و حل شدن این مشکل، کار به پایان رسیده است اما مشکل واقعی فقط به خاطر وجود لحیم سردی در کانکتور یا غیره است.

صفحه سیاه و بدون تصویر در تلویزیون:اگر تلویزیون سامسونگ نمی تواند در یکی از ورودی های سیگنال ویدیو، تصویری را نمایش دهد اما ورودی های سیگنال ویدیو دیگر سالم هستند، پس این نوع علامت تلویزیون به خاطر وجود مشکل در مادربرد است. خدمات مرتبط با رفع این اشکال در مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ ارائه می گردد.

تصویر نگاتیوی (Negative): این نوع مشکل به خاطر وجود نقصی در مدار GAMMA در برد T-con ایجاد می شود. پس فقط برد T-con را تعویض کنید و مشکل برطرف خواهد شد. خدمات مرتبط با رفع این اشکال در مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ ارائه می گردد.

نیمی از تصویر غیر عادی بوده، تلویزیون تصویر ندارد و نیمی دیگر عادی است: پس این نوع مشکل به خاطر خرابی برد T-con بروز می کند. خدمات مرتبط با این رفع این اشکال در مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ ارائه می گردد

تعمیرات دیر روشن شدن تلویزیون سامسونگ

دیر روشن شدن تلویزیون سامسونگ بیشتر به دلیل وجود اشکالاتی در برد تغذیه این دستگاه است. اکثر قریب به اتفاقِ تعمیراتی که جهت رفع این اشکال بر روی دستگاه پیاده می شوند رضایت‌بخش بوده و منجر به بازگشت تلویزیون به وضعیت اولیه می‌گردند. بنابرباین در صورتی که دیر روشن شدن تلویزیون سامسونگ تان شما را نگران کرده بهتر است با یکی از کارشناسان مرکز تعمیرات تی وی مانیتور و یا مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید و راهنمایی مورد نیاز را دریافت نمایید. (تلفن های تماس با کارشناسان این دو مرکز در وب سایت درج شده است) در چنین وضعیتی بهتر است از دستکارهایی خودسرانه پرهیز نموده و عملیات مورد نیاز را تنها با راهنمایی کارشناسان مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ انجام دهید.

تعمیر اشکالات ناشی از نوسان برق

تعمیر اشکالاتی که در تلویزیون های سامسونگ به دلیل نوسانات برق ایجاد می شوند، یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیرات تی وی مانیتور است. نوسانات برق و بالا رفتن ولتاژ (High Voltage) گاه آسیب شدیدی به دستگاه وارد کرده و هزینه های سنگینی به صاحب آن تحمیل می کند. آسیب وارد شده گاه بردهای Main و Assy Power را تحت تأثیر قرار داده و حتی برد دستگاه را سوراخ می کند. تنها راه حل برای جلوگیری از این مشکل استفاده از محافظ برق های استاندارد و معتبر است.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ

تعمیر اشکالات WI-FI تلویزیون سامسونگ

تعمیر اشکالات WI-FI تلویزیون سامسونگ یکی دیگر از سرویس های ارائه شده در واحد تعمیرات تلویزیون سامسونگ است. کارنشاسان مرکز تعمیرات تی وی مانیتور در صورت بروز چنین اشکالی در دستگاه ابتدا فریمور (Firmware) تلویزیون را از طریق منوی آن آپدیت می کنند. در مرحله بعد در صورتی که این اشکال همچنان پابرجا بود سخت افزار مرتبط با این بخش – پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه- تعویض می گردد. درون تمام تلویزیون های هوشمند سخت افزاری به نام برد WI-FI وجود دارد که این قطعه مانند نمونه مشابه خود در لپ تاپ ها وظیفه اتصال و برقراری ارتباط با سیستم های بی سیم را دارد.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ | تعمیر تلویزیون سامسونگ

/ تعمیر تخصصی پنل تلویزیون سامسونگ / تعمیرات پنل تلویزیون سامسونگ / تعمیرات تخصصی پنل تلویزیون سامسونگ / تعویض پنل تلویزیون سامسونگ / تعویض تخصصی پنل تلویزیون سامسونگ / تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ / تعمیر تخصصی مین برد تلویزیون سامسونگ / تعمیرات مین برد تلویزیون سامسونگ / تعمیرات تخصصی مین برد تلویزیون سامسونگ / تعویض مین برد تلویزیون سامسونگ