تعمیرات مانیتور سونی یک از خدمات پایه و البته تخصصی است که در مرکز تی وی مانیتور با بالاترین کیفیت ارائه می شود. نمایندگی مانیتور تی وی در حوزه تعمیراتات تلوزیون و مانیتور سابقه بسیار طولانی دارد؛ به گونه ای که مدت هاست گوی سبقت را از سایر مراکز ربوده است. مرکز تعمیرات مانیتور سونی با در اختیار داشتن تکنسین ها و متخصصان حرفه ای و زبده توانسته است به یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات تعمیرات و فروش تلویزیون و مانیتور در ایران  تبدیل شود. در مرکز تعمیرات مانیتور سونی برای تعمیراتات از ابزارآلات ویژه و فوق تخصصی استفاده می شود که همین امر باعث شده که خدمات این مرکز در نوع خود بی رقیب و بی همتا باشد.

نکات مهم در تعمیرات مانیتور سونی

اختلالات گاه و بی گاه در مانیتور تی وی یکی از رایج ترین مشکلاتی است که مصرف کنندگان این کالای پر مصرف با آن مواجه می شوند. مثلا زمانی که تلویزیون روشن است و به نظر می رسد که به درستی کار می کند، ناگهان خاموش می شود. این مشکل از جمله مشکلات اپیدمی در انواع تی وی هاست.تعمیرات مانیتور سونی باید توجه داشته باشید که در تعمیرات مانیتور سونی به یک مرکز مجاز و رسمی و تخصصی نیاز دارید در غیر این صورت صدمات جبران ناپذیری به دستگاه وارد خواهد آمد که ترمیم آن بسیار پیچیده و گاهی غیر ممکن خواهد بود.

با یک انتخاب هوشمندانه، تعمیرات مانیتور سونی به راحتی و با اطمینان انجام خواهد شد. به این ترتیب با صرف وقت و هزینه کمتر به نتیجه بهتر و مورد قبول خود خواهید رسید. ما در واحد تعمیرات مانیتور سونی تکریم و رعایت حقوق مشتری را حق مسلم او می دانیم و تعصب ویژه ای در این زمینه داریم؛ رعایت این نکته باعث گردیده که سطح کیفی خدمات این مرکز جایگاه ویژه داشته و هیچ رقیبی توانایی دست اندازی به این جایگاه را نداشته باشد.

مرکز تعمیرات مانیتور سونی

متخصصان ما در واحد تعمیرات مانیتور سونی همه خدمات مربوط به تعمیرات، ترمیم، بازسازی و تعویض قطعات مانیتور تلویزیون سونی را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام می دهند. خط تعمیراتات این واحد کاملا جداگانه و منفک از هم است و بسته به اختلال موجود در مانیتور هر یک از این واحد ها کار خود را شروع خواهند کرد. پر واضح است که با اجرای چنین برنامه دقیق و مدونی کیفیت سرویس دهی در بهترین حالت ممکن قرار خواهد گرفت و رضایت مشتری را جلب خواهد کرد.

شاید یادآوری این نکته نیز خالی از لطف نباشد که مشتری در مرکز تعمیرات مانیتور سونی، تمام هزینه ها را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه مربوطه پرداخت می کند و از قبل هم در جریان این هزینه ها قرار خواهد گرفت. ما به جرات ادعا می کنیم که دستگاه های تعمیرات شده در این مرکز با اجرای اقدامات حرفه ای و کارشناسانه متخصصین ما، کیفیت ابتدایی خود را باز خواهند یافت و کارایی یک دستگاه نو را خواهند داشت.

خدمات تخصصی مرکز تعمیرات مانیتور سونی

در لیست زیر می تواند بخشی از خدمات تخصصی مرکز تعمیرات مانیتور سونی را مشاهده کنید:

 • حل اختلالات مکانیکی نمایشگر
 • حل اختلالات کلی دستگاه
 • حل اختلالات موجود در برد تغذیه
 • حل اختلالات رنگ تصویر مانیتور
 • سرویس دستگاه و اجرای تنظیمات فنی نمایشگر
 • اجرای پروسه نصب و تنظیم مانیتور
 • تعویض و احیای تمامی قطعات الکترونیکی مانیتور
 • عیب یابی و ترمیم انواع مانیتور
 • حل اختلال مربوط به پنل مانیتور
 • حل اختلال انواع بورد پاور مانیتور
 • حل اختلال بورد اصلی، مین بورد و مادربورد
 • حل اختلال به هم ریختگی تصویر و بازیابی تصاویر به هم ریخته شده
 • حل اختلال خاموشی ناگهانی دستگاه و عدم روشن شدن مانیتور یا روشن و خاموش شدن های مکرر

واحدهای تعمیرات مانیتور

ما یک مرکز کاملا تخصصی و ویژه هستیم. در مرکز تعمیرات مانیتور تمامی خدمات به صورت جداگانه و تخصصی ارائه می شود، لذا مشتریان گرامی در هنگام مراجعه باید این نکته را مد نظر قرار دهند و به واحدی مراجعه کنند که مربوط به مشکل اختصاصی دستگاه خودشان است. این مرکز زیر نظر چشمان دقیق و روحیه سخت گیرانه مدیریتی قوی اداره می شود؛ از همین روست که متخصصان این مرکز با بالاترین دقت ممکن خدمات تعمیرات را انجام می دهند. فراموش نکنید که تجربه و سابقه طلایی کارشناسان ما در ارائه برترین خدمات تعمیراتی بی تاثیر نیست. کارشناسان خبره ما با اجرای صحیح مراحل عیب یابی تمام پروسه تعمیرات را به درستی انجام خواهند داد. در بخش ذیل به معرفی واحدهای تعمیراتت مانیتور می پردازیم.

تعمیرات انواع مدل های تلویزیون و مانیتور

مرکز تعمیرات تی وی مانیتور این امتیاز ویژه را به همه کاربران و مشتریان خود می دهد تا با خیالی آسود و خاطری مطمئن برای تعمیرات دستگاه خود اقدام کنند. این مرکز مسئولیت تعمیرات انواع مدل های تی وی را بر عهده می گیرد و خاطره ای خوش از یک تعمیرات درجه یک برای مشتریان خود به ارمغان خواهد آورد.

مرکز تعمیرات تلویزیون آمادگی خود را برای تعمیرات تلویزیون های پلاسما، ال سی دی، ال ای دی، تلویزیون های هوشمند و پنل های OLED، قدرتمندانه اعلام می دارد و تمامی خدمات تعمیراتاتی را با  گارانتی طلایی ضمانت خواهد کرد. جلب رضایت مشتری و خرسندی او معجزه تلاش های زنجیره وار پرسنل این مرکز است.