تعمیرات مانیتور ایسوس

کاربران کلیه مانیتورهای ایسوس می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری و نرم افزاری در این دستگاه، به مرکز تعمیرات مانیتور ایسوس مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند. کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات مانیتور Asus به دلیل آنالیز و واکاوی تعداد بی شماری از مدلهای این دستگاه، بر ویژگی های فنی و نرم افزاری این محصول مسلط بوده و قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در آن هستند.

تعمیر مانیتور ایسوس در این مرکز محدود به مدل و اندازه خاصی نیست و تمامی مدلهای این دستگاه اعم از مانیتورهای ال سی دی، مانیتورهای ال ای دی و… را شامل می‌گردد. کاربران گرامی این محصول می توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات مانیتور تی وی مانیتور ضمن دریافت تمامی خدمات مورد نیاز، کیفیت اولیه محصول خویش را بازیابند و لذت کار با یک دستگاه نو و بی عیب و نقص را مجدداً تجربه نمایند. (خدمات سرویس های ارائه شده در این مرکز مشمول گارانتی است).

تعمیرات مانیتور ایسوس

 

تعمیر تخصصی مانیتور ایسوس

تعمیرات مانیتور ایسوس یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیرات تی وی مانیتور است که به پشتوانه مهارت و تخصص کارشناسان حاضر در این مرکز در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرد. با وجود تجهیزات پیشرفته و هوشمند در مرکز تعمیرات مانیتور ایسوس امکان تعمیر، ترمیم و تعویض تمامی قطعات مانیتورهای ایسوس فراهم شده است.

برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر مانیتور ایسوس که در نمایندگی تی وی مانیتور ارائه می‌گردد، عبارت است از: تعمیرات مانیتور ال ای دی ایسوس، تعمیرات مانیتور ال سی دی ایسوس، تعمیر و سرویس انواع مانیتور ایسوس، بررسی همه جانبه مانیتور ایسوس به منظور پیشگیری از سوختگي پيکسل یا ضعيف، بررسی همه جانبه مانیتور ایسوس به منظور پیگشیری از کم نور شدن فلورسنت و مشکلات هاي‌ولتاژ و …، بررسي و کنترل اجزاي مانیتور ایسوس شامل:

اتصالات، منبع تغذيه و کابلهاي اتصال در مرکز تعمیرات مانیتور ایسوس، کنترل ولتاژ کليه‌ مدارهاي الکترونيکي مادربرد، کنترل ولتاژ کليه‌ مدارهاي الکترونيکي کارت گرافيک، مودم، پاور و…، تعمیر تمامی مشکلات مربوط به مانیتور ایسوس، تعمیر کارت گرافیک مانیتور ایسوس، تعمیر و تعویض lcd مانیتور ایسوس و … .

تعمیر پیکسل معیوب مانیتور ایسوس

نخستین مرحله در تعمیر پیکسل معیوب مانیتور، شناسایی و تشخیص پیکسل های مشکل‌دار است. در حال حاضر تشخیص پیکسل های معیوب، به روش‌های متعددی امکان‌پذیر است که در این میان، استفاده از نرم افزارهای موجود یکی از ساده‌ترین هاست. یکی از ابزارهای موجود برای این کار، ابزار LCD2 است که بصورت آنلاین قابل استفاده است.

رابط کاربری این نرم افزار در حال حاضر جذاب‌تر شده است و به آسانی می‌توان از آن برای یافتن پیکسل های معیوب نمایشگر استفاده کرد. گزینه Massage the Pixel که در این ابزار وجود دارد، پیکسل های گیر کرده و معیوب را تحریک و جهت رفع آن ها اقدام می نماید. در این نرم افزار حالت Fix My Screen نیز وجود دارد که امکان اجرای آزمون های موجود را برای مدت زمان بیشتری به کاربر می‌دهد تا احیای پیکسل های آسیب دیده به خوبی انجام شود.

در صورت استفاده از این نرم افزار و تداوم اشکالات پیش آمده اکیدا توصیه می‌شود جهت دریافت سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیرات مانیتور ایسوس صرفاً به نمایندگی‌های مجاز و استاندارد این حوزه –نظیر نمایندگی تعمیرات تی وی مانیتور مراجعه نمایید. تعمیر پنل‌های سوخته تلویزیون ، خط‌دار، آبخورده در نمایندگی تعمیرات تی وی مانیتور به دست کارشناسان مجرب و متعهد درکمترین زمان و با بهترین کیفیت انجام می‌شود.

تعمیر پیکسل معیوب مانیتور ایسوس

تعمیر مانیتور ایسوس در محل

یکی از روش های مناسب جهت تعمیر اشکالات پیش آمده در انواع مانیتور، روش تعمیر مانیتور در محل است. مناسب بودن این سرویس از آن روست که در آن نیازی به جابجایی و حمل مانیتور نیست و تعمیرکار با حضور در محل –اداره، منزل، محل کار و …- نسبت به رفع اشکالات پیش آمده در مانیتور اقدام می کند. عدم نیاز به جابجایی مانیتور ، ضمن صرفه جویی در زمان، از بروز اتفاقات پیش بینی ناپذیر نظیر شکستگی و آسیب مانیتور جلوگیری می کند.

در صورتی که شما نیز دارنده یکی از مدل های مانیتور ایسوس هستید و در حال حاضر اختلالاتی در این دستگاه به وجود آمده، پیشنهاد ما به شما استفاده از سیستم تعمیرات مانیتور ایسوس در محل است. کارشناسان « سرویس در محل مانیتور ایسوس» بلافاصله پس از تماس شما به محل اعزام شده و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر را آغاز می‌کنند.

در این روش تمامی عملیات عیب‌یابی، تعمیر و سرویس مانیتور ایسوس در محل انجام شده و نیازی به خارج کردن دستگاه و جابجایی آن نیست. بعلاوه کارشناسان اعزامی ما آرشیوی از قطعات جانبی را با خود به همراه دارند تا در صورت خرابی هر یک از قطعات، بی‌هیچ فوت وقتی، نسبت به تعویض آن‌ها اقدام نمایند.

امتیاز شما به این نوشته