تعمیرات تلویزیون دوو

تعمیرات تلویزیون دوو در این مرکز به صورت کاملا تخصصی ارائه می شود. تلویزیون ها امروزه به ابزار هایی مورد نیاز برای منازل، هتل ها و… تبدیل شده اند. به همین دلیل تعمیر انواع تلویزیون از اهمیت خاصی برخوردار است . تلویزیون ها معمولا دچار مشکلاتی مشابه با یکدیگر می شوند. قطعات داخلی این سیستم بسیار حساس است به همین دلیل در مواقع اختلال باید حتما توسط تعمیرکاران تعمیر شوند. دوو نیز یکی از شرکت هایی است که توانسته تلویزیون هایی با کیفیت مطلوب ارائه کند. تعمیرات تلویزیون دوو در این مرکز به صورت کاملا تخصصی ارائه می شود. دسترسی این مرکز به انواع قطعات و ابزار های مورد نیاز برای تعمیرات تلویزیون دوو از دیگر ویژگی های این نمایندگی به شمار می رود.

4.1/5 - (36 امتیاز)
تعمیرات تلویزیون دوو در ایران

نمایندگی تعمیر تلویزیون دوو در تهران

نمایندگی تعمیرات تلویزیون دوو در تهران خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی تلویزیون دوو را به کاربران تهرانی این محصول در هر کجای تهران که باشند از تجریش و نیاوران در شمال تهران گرفته تا شوش و جوادیه در جنوب تهران، پونک و جنت‌آباد در غرب تهران و وحیدیه و نارمک در شرق تهران ارائه می‌دهد؛ با این وجود فرقی نمی‌کند در کجای تهران باشید به هر حال می‌توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات تلویزیون دوو استفاده کنید؛ جهت استفاده از خدمات این مرکز می‌توانید با نمایندگی تلویزیون دوو تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز به آدرس مورد نظر شما اعزام شده و خدمات عیب‌یابی و تعمیرات حرفه‌ای تلویزیون دوو را با سرعت و کیفیت بالایی به شما ارائه دهند.

تعمیر تلویزیون دوو در محل

نمایندگی تعمیرات تلویزیون دوو در کرج

خوشبختانه نمایندگی تعمیرات تلویزیون دوو، خدمات تعمیر تلویزیون در محل را تنها به کاربران تهرانی ارائه نمی‌دهد بلکه کاربران کرجی نیز می‌توانند از این خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون دوو بهره‌مند شوند؛ بنابراین اگر از کاربران کرجی تلویزیون دوو هستید و با مشکلی در این دستگاه روبه‌رو شده‌اید فرقی نمی‌کند که در کدام منطقه این کلان‌شهر سکونت دارید از عظیمیه گرفته تا گوهردشت، مهرشهر، محمدشهر، فردیس، هشتگرد و نظرآباد به هر حال می‌توانید از خدمات تعمیر تلویزیون دوو در محل توسط نمایندگی دوو در کرج استفاده کنید؛ تنها کافیست که با این مرکز تماس بگیرید تا تعمیرکاران آن به آدرس مورد نظر شما اعزام شوند و خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی تلویزیون دوو را در محل به شما ارائه دهند.

تعمیر تلویزیون دوو در محل با کارشناسان متخصص

سرویس در محل تلویزیون دوو بهترین شرایط را برای کاربران را فراهم کرده است. از ویژگی های سرویس در محل تلویزیون دوو می توان به عدم نیاز به حمل و نقل تلویزیون اشاره کرد. جابه جایی تلویزیون ممکن است آسیب های بسیاری به دستگاه وارد کند به همین دلیل حضور کارشناسان جهت تعمیرات تلویزیون در محل از تمام این آسیب دیدگی ها جلوگیری می کند. به همراه داشتن تمام ابزار مورد نیاز برای تعمیرات و تعویض قطعات از دیگر ویژگی های سرویس در محل است. مراجعه ی تعمیرکار به محل مورد نظر شما تاثیر بسزایی در ارائه ی خدمات خواهد داشت. برای مثال در حین تعمیر تلویزیون دوو اگر دستگاه شما نیاز به تعویض قطعات داشته باشد تکنسین های ما قطعه ی فرسوده را نمونه ی اورجینال آن قطعه جایگزین خواهند کرد. اورجینال بودن تمامی این قطعات برای شما تضمین خواهد شد.

مشکلات تلویزیون دوو

مشکلات تلویزیون دوو

تلویزیون ها دچار اختلالات بسیاری می شوند در این بخش قصد داریم شما را با برخی از این ایرادات آشنا کنیم.

خط افتادن بر روی تلویزیون دوو

وارد شدن ضربه به پنل تلویزیون، خرابی برد تیکان و خرابی فلت‌های ارتباط دهنده همه از عواملی هستند که موجب به وجود آمدن خط عمودی بر روی تصویر تلویزیون دوو می‌شوند؛ همانطور که اشاره کردیم پنل تلویزیون همان صفحه نمایش تلویزیون است که درصورت وارد شدن ضربه به آن دچار آسیب‌دیدگی می‌شود و خرابی خود را به شکل نمایش یکسری خطوط عمودی بر روی تصویر تلویزیون نشان می‌دهد؛ البته این مشکل تنها یکی از نشانه‌های وارد شدن ضربه به پنل تلویزیون است. برد تیکان نیز رابط بین مین برد و فلت پنل تلویزیون است که داده‌های ارسالی از مین برد را پردازش کرده و جهت نمایش در نمایشگر تلویزیون به فلت پنل تلویزیون منتقل می‌کند؛ درصورت خرابی برد تیکان یا فلت پنل تلویزیون نیز خطوط عمودی بر روی تصویر تلویزیون نمایش داده می‌شوند.

تعمیرکاران حرفه‌ای نمایندگی تعمیرات تلویزیون دوو با عیب‌یابی و بررسی دقیق تلویزیون دوو می‌توانند تشخیص دهند که مشکل نمایش خطوط عمودی بر روی تصویر تلویزیون به معنای خرابی پنل تلویزیون است یا برد تیکان یا فلت‌های ارتباط دهنده؛ به گونه‌ای که اگر خط ایجاد شده بر روی تصویر تلویزیون از بالاترین نقطه نمایشگر تا پایین‌ترین نقطه نمایشگر امتداد پیدا کرده باشد مشکل از خرابی برد تیکان یا فلت‌های ارتباط دهنده است؛ اما درصورتی که خط از اواسط نمایشگر شروع شده باشد و تا انتهای نمایشگر رفته باشد به این معنی است که پنل تلویزیون خراب شده است و به تعویض نیاز دارد چراکه در این حالت نمی‌توان پنل تلویزیون را تعمیر کرد.

سیاه شدن تصویر تلویزیون دوو

آیا تصویر تلویزیون دوو سیاه شده است؟ یکی از مشکلات رایج در تلویزیون‌های دوو، سیاه شدن تصویر است از این‌رو اگر با این مشکل در تلویزیون دوو مواجه شده‌اید، خیلی نگران نباشید چراکه شما اولین نفری نیستید که با این مشکل در تلویزیون دوو روبه‌رو شده‌اید. سیاه شدن تصویر تلویزیون دوو همانطور که اشاره کردیم می‌تواند از سوختن بک لایت تلویزیون باشد اما این مشکل می‌تواند دلایل دیگری هم مانند پیکسل سوختگی و خرابی پنل تلویزیون داشته باشد. نمایشگر تلویزیون از هزاران پیکسل تشکیل شده است که هر پیکسل به کمک یک ترانزیستور روشن می‌شود از این‌رو سوختن هر کدام از ترانزیستورها موجب خاموش شدن پیکسل‌ها می‌شود البته این مشکل بیشتر به صورت چندین نقطه تاریک در صفحه نمایش تلویزیون خودش را نشان می‌دهد.

منظور از پنل تلویزیون نیز همان صفحه نمایش تلویزیون است که هفتاد درصد از ارزش تلویزیون را به خود اختصاص داده است؛ متاسفانه اکثر اوقات امکان تعمیر پنل تلویزیون وجود ندارد به ویژه اگر مشکل سیاه شدن تصویر تلویزیون به دلیل خرابی پنل آن باشد که در این صورت باید پنل تلویزیون تعویض گردد؛ البته از آن جایی که پنل تلویزیون گران‌ترین قطعه تلویزیون است بعضی از تعمیرکاران تلویزیون به کاربران پیشنهاد می‌کنند به جای هزینه کردن برای تعویض پنل تلویزیون یک تلویزیون جدید بخرند.

بهم ریختگی تصویر در تلویزیون دوو

چرا تصویر تلویزیون دوو بهم ریخته است؟ مشکل بهم ریختگی تصویر در تلویزیون دوو ریشه در خرابی فلت پنل COF تلویزیون دارد؛ درواقع پروسه نمایش تصویر در تلویزیون به صورت کلی به این شکل است که ابتدا مین برد که وظیفه تقسیم کارها بین تمامی اجزاء و قطعات تلویزیون را برعهده دارد مانند مدیر یک شرکت، داده‌ها را به بردی به نام برد تیکان که رابط بین مین برد و فلت پنل COF است ارسال می‌کند؛ برد تیکان نیز پس از پردازش داده‌ها آن‌ها را به فلت پنل COF که مخفف Chip On Film است و وظیفه نمایش تصاویر بر روی پنل تلویزیون را دارد ارسال می‌کند.

نحوه نمایش تصویر توسط فلت پنل COF بر روی پنل به این شکل است که این فلت نمایشگر تلویزیون را به دو قسمت کلی و هر یک از این دو قسمت را به سه قسمت تقسیم می‌کند؛ در کل نمایشگر تلویزیون را به 6 ستون تقسیم کرده و داده‌ها و تصاویر هر یک از این ستون‌ها را تامین می‌کند؛ از این‌رو در صورتی که مشکلی برای فلت پنل COF به وجود می‌‌آید داده‌های این ستون‌ها از مدیریت فلت پنل COF خارج شده و دچار بهم ریختگی می‌شوند به همین دلیل تصاویری که در نمایشگر تلویزیون نمایش داده می‌شوند دچار بهم ریختگی می‌شوند.

سوختن بک لایت تلویزیون دوو

چرا تلویزیون دوو صدا دارد اما تصویر ندارد؟ اگر شما هم از کاربران تلویزیون دوو هستید و با چنین مشکلی در این دستگاه روبه‌رو شده‌اید، لازم است بدانید که بک لایت تلویزیون شما سوخته است و باید تعویض گردد اما بک لایت چیست و چه نقشی در تلویزیون دارد؟ برای اینکه بتوانیم تصاویر را در صفحه نمایش تلویزیون مشاهده کنیم به یک نور پس‌زمینه در این دستگاه نیاز داریم که این نور پس‌زمینه در تلویزیون‌های ال سی دی با استفاده لامپ‌های فلورسنت و در تلویزیون‌های ال ای دی با استفاده از لامپ‌های ال ای دی فراهم می‌شود؛

منتهی به صفحه‌‌ای که لامپ‌های فلورسنت در تلویزیون‌ ال سی دی و لامپ‌های ال ای دی در تلویزیون‌ ال ای دی بر روی آن قرار می‌گیرند، بک لایت تلویزیون می‌گویند. از مهم‌ترین دلایلی که موجب خرابی یا سوختن بک لایت تلویزیون می‌شود، می‌توان به پایین بودن کیفیت قطعات مصرفی در تلویزیون، استفاده از حداکثر میزان نور بک لایت در تنظیمات تلویزیون و استفاده طولانی مدت از تلویزیون اشاره کرد؛ بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم که در بخش تنظیمات تلویزیون نور بک لایت را تنظیم کنید و پس از 2 الی 3 ساعت استفاده از تلویزیون آن را به مدت 15 دقیقه خاموش کنید تا بک لایت آن کمی خنک شود.

نوسانات جریان برق و خرابی تلویزیون daewoo

یکی از رایج‌ترین عوامل خرابی تلویزیون daewoo، نوسانات جریان برق است که مستقیماً به برد پاور یا همان منبع تغذیه تلویزیون آسیب وارد می‌کند؛ برد پاور وظیفه تامین برق مورد نیاز برای اجزاء و قطعات تلویزیون را برعهده دارد به گونه‌ای که برق شهری 220 ولت را دریافت کرده و آن را به برق مورد نیاز برای تلویزیون تبدیل کرده و به اجزاء آن انتقال می‌دهد از این‌رو امکان دارد با نوسانات برق روبه‌رو شده و خراب شود؛

در صورت خرابی برد پاور تلویزیون شاهد روشن نشدن این دستگاه، خاموشی ناگهانی آن و همچنین روشن و خاموش شدن تلویزیون خواهید بود؛ درصورت بروز چنین مشکلاتی برای تلویزیون دوو با نمایندگی تعمیرات تلویزیون دوو تماس بگیرید تا تکنسین‌های متخصص این مرکز به آدرس مورد نظر اعزام شده و با عیب‌یابی دقیق و تعمیرات تخصصی، مشکلات تلویزیون دوو را با سرعت و کیفیت بالایی برطرف کنند.

ضربه خوردن ال سی دی تلویزیون daewoo

وارد شدن ضربه به ال سی دی تلویزیون قاتل جان آن است چراکه با وارد شدن ضربه به ال سی دی تلویزیون، امکان دارد مشکلات زیادی از جمله: نمایش خطوط عمودی و سیاه شدن صفحه نمایش در تلویزیون به وجود بیایند.

اکثر مواقع نیز امکان تعمیر پنل تلویزیون وجود نداشته و باید آن را تعویض کرد از این‌رو شدیداً از وارد شدن ضربه به ال سی دی تلویزیون جلوگیری کنید و در صورت بروز چنین مشکلی سریعاً با نمایندگی تعمیر تلویزیون دوو تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز به آدرس مورد نظر شما اعزام شده و به عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی تلویزیون دوو بپردازند.

نفوذ مایعات به ال سی دی تلویزیون دوو

یکی دیگر از عواملی که موجب خرابی پنل تلویزیون می‌شود، نفوذ مایعات به ال سی دی تلویزیون است؛ شاید فکر کنید که منظور از نفوذ مایعات به ال سی دی، ریختن یک لیوان آب روی تلویزیون است در صورتی که کوچکترین چیز مانند وارد شدن مایع تمیز کننده به داخل ال سی دی نیز می‌تواند موجب خرابی آن شود؛ بنابراین به شما توصیه می‌کنیم که برای جلوگیری از نفوذ مایعات به پنل تلویزیون از اسپری کردن مایع تمیز کننده به صورت مستقیم به صفحه نمایش تلویزیون خودداری کنید؛

برای تمیز کردن صفحه نمایش تلویزیون از یک دستمال کاملاً تمیز و خشک استفاده کنید و مایع تمیز کننده را بر روی دستمال اسپری کرده و سپس به آرامی بر روی صفحه نمایش تلویزیون بکشید تا تمیز شود؛ سپس با یک دستمال خشک و تمیز دیگر بر روی صفحه نمایش تلویزیون بکشید تا هیچ آثاری از رطوبت بر روی آن نماند.

شکستگی پنل تلویزیون دوو

درصورتی که به پنل تلویزیون ضربه‌ای وارد شود و موجب شکستگی آن شود راهی جزء تعویض پنل تلویزیون نیست؛ البته به این دلیل که پنل تلویزیون هفتاد درصد از ارزش تلویزیون را تشکیل می‌دهد، مهم‌ترین و البته گران‌ترین قطعه تلویزیون است که اکثر اوقات در صورت آسیب‌دیدگی امکان تعمیر آن وجود ندارد و باید تعویض گردد؛

از این‌رو برخی از تعمیرکاران پیشنهاد می‌کنند که به جای تعویض پنل تلویزیون به فکر خرید یک تلویزیون جدید باشید؛ تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات تلویزیون دوو از تخصص بالایی در زمینه تعمیر و تعویض پنل تلویزیون دوو برخوردار هستند از این‌رو می‌توانند با سرعت و کیفیت بالایی به تعمیر یا تعویض پنل انواع مدل‌های تلویزیون دوو بپردازند؛ بنابراین درصورت بروز هرگونه مشکلی برای پنل تلویزیون دوو بهتر است با نمایندگی تعمیرات تلویزیون دوو تماس بگیرید.

خدمات تعمیر تلویزیون daewoo

تعمیر مین برد تلویزیون دوو

مین برد قطعه ی مهمی در ساختار تلویزیون است که با کنترل سایر اجزای تلویزیون نقش قلب تپنده ی دستگاه را ایفا می کند. از آنجایی که بر روی مین برد، پردازشگر تلویزیون، حافظه رم و ورودی و خروجی های مختلف از جمله ورودی صدا، تصویر، یو اس بی و HDMI و … قرار می گیرد، بدیهی است که خرابی این بخش موجب از کار افتادن کامل تلویزیون شود.

این خرابی عموما با مواردی چون فرسودگی و کارکرد بیش از حد تلویزیون همراه می شود. البته در این میان تداوم استفاده از کابل های نامرغوب نیز پدید آورنده ی تداخلات مین برد است. در هر حال عامل تخریب کننده ی مین برد دستگاه تلویزیون هر چه که باشد؛ در نمایندگی تعمیر تلویزیون دوو قابل رفع است.

تعمیر بک لایت تلویزیون دوو

بک لایت یا همان نور پس زمینه ی تلویزیون، نقشی اساسی در تشکیل تصاویر مختلف نمایشگر دارد.  این قطعه به کمک  لامپ های فلورسنت، نور مورد نیاز برای شکل گیری تصاویر را به پنل سیستم می تاباند. عموما خرابی بک لایت با کم نور شدن صفحه ی نمایش تلویزیون و قطعی ناگهانی تصویر نمایان می شود. به دلیل ارتباط مستقیم بک لایت با پنل تلویزیون، نحوه ی تعمیر این بخش حائز اهمیت است.

شکل گیری اقدامات تعمیراتی ناشیانه برای تعمیر بک لایت می تواند باعث از کار افتادگی کامل پنل تلویزیون شود. نمایندگی تعمیر تلویزیون دوو با استفاده از تجهیزات فنی مدرن و مرتبط با نوع تلویزیون معیوب، مراحل بازیابی عملکرد بک لایت دستگاه را به بهترین شیوه ی کاری انجام داده و به همراه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی عرضه می نماید.

تعمیر پنل تلویزیون دوو

پنل اصلی ترین قطعه ی تلویزیون است که احتمال دارد در اثر عوامل تخریب کننده ای چون آب خوردگی، ضربه و نفوذ مایعات شیمیایی دچار خرابی های جدی شود. ضرورت انجام تعمیر تلویزیون در راستای ترمیم پنل آن با مواردی چون تاخیر در روشن شدن تلویزیون، قطعی ناگهانی تصویر در تلویزیون، توقف چند ثانیه ای بی علت تصویر، تاریک و روشن شدن تصویر تلویزیون از سمت بالا و پیدایش هاله ی سیاه بر روی صفحه ی تلویزیون پدید می آید. سرویس های تعمیر در محل نمایندگی تعمیرات تلویزیون دوو مناسب ترین گزینه در راستای رفع تداخلات ساختاری پنل است. با استفاده از این سرویس دیگر نیازی به جا به جایی نبوده و می توان به راحتی از بروز آسیب های بیشتر در پنل جلوگیری کرد.

نکات مهم در تعمیرات تلویزیون دوو

تلویزیون به دلیل سیستم داخلی پیچیده ای که دارد باید حتما توسط افراد کاردان تعمیر بشود. از جمله نکات مهم در تعمیرات تلویزیون دوو عیب یابی دقیق از دستگاه می باشد. این کار توسط متخصصان ما انجام خواهد شد. عیب یابی مهم ترین بخش در تعمیرات تلویزیون دوو می باشد. تعمیرکاران این مجموعه پس از عیب یابی دقیق از دستگاه به تعمیرات آن می پردازند. معمولا مشکلات اغلب تلویزیون ها مربوط به پنل این دستگاه می باشد. سرویس های به موقع برای این دستگاه نیز بسیار تاثیرگذار است زیرا تمام قطعات فرسوده ی دستگاه  قبل از ایجاد اختلال در کارکرد آن تعویض یا تعمیر می شوند به همین دلیل رعایت این نکات در راستای حفظ تلویزیون دوو از آسیب دیدگی بسیار اثرگذار می باشد.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون

نمایندگی تعمیرات تلویزیون  با داشتن سالها سابقه ی درخشان همواره نامی ماندگار برای کاربران بوده و هست. نمایندگی تعمیرات تلویزیون  با ارائه ی سرویس های کاربردی در خصوص تعمیرات و فروش انواع دستگاه های تولید شده توسط کمپانی دوو توانسته است رضایت مشتریان را کسب کند. مشاوران حاضر در نمایندگی تلویزیون می توانند تمام اطلاعات مورد نیاز کاربران را در اختیارشان قرار دهند. این مرکز با تاکید بر تضمین کیفیت و ارائه ی برترین خدمات به مشتریان به نامی ماندگار برای کاربران شده است. مرکز تعمیرات تخصصی تلویزیون  با تاکید بر مشتری مداری و تضمین کیفیت خدمات توانسته است بهترین ها را برای کاربران فراهم کند. انواع مدل های تلویزیون در این نمایندگی به فروش می رسد.

مرکز تعمیرات تی وی مانیتور

در مرکز تعمیرات تی وی مانیتور متخصصین ما آماده برای تعمیر انواع تلویزیون های شما می باشند. اگر تلویزیون شما دچار هرگونه اختلالی شد تعمیر آن را به متخصصین ما بسپارید، زیرا در کمترین زمان آن را کاملا سالم و بدون عیب و نقص به شما تحویل خواهند داد. واحد تعمیرات از بخش هایی مجزا تشکیل شده است که هر یک از این بخش ها به طور تخصصی به تعمیر دستگاه مورد نظر شما می پردازند. تعمیر انواع  تلویزیون ها در این واحد امکان پذیر است. شما می توانید با مراجعه به این مرکز تمام عیوب دستگاه خود را برطرف کنید. هر دستگاه پس از تعمیرات برای کاربر تست شده و در صورت عملکرد درست به آن تحویل داده می شود.

تعمیر موبایل در مرکز سخت افزار ایران