اشتراک گذاری

تعمیرات تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ در نمایندگی تخصصی تعمیرات تلویزیون Samsung، به شکل حرفه ای انجام می شود. مجرب ترین تکنسین های تعمیرات تلویزیون در این مرکز، بر مراحل عیب یابی و تعمیر و تعویض قطعات این دستگاه نظارت دارند. با توجه به این که سامسونگ مدرن ترین تلویزیون ها را به بازار عرضه می کند، هر یک از دارندگان این محصول نیاز به تعمیرات تخصصی آن توسط تعمیرکاران حرفه ای تلویزیون دارند.

 شما می توانید برای تعمیر هریک از مدل های ال سی دی، ال ای دی سامسونگ ، OLED و یا سایر مدل های تلویزیون سامسونگ در تهران،کرج،مشهد و سایر شهرستان ها با شماره 62948-021 تماس بگیرید.

تیم تعمیرات تلویزیون Samsung در محل، به آدرس شما آمده و ضمن بررسی دستگاه، قطعات آسیب دیده آن را تعمیر یا تعویض می کنند. در ادامه، شما را با جزئیات بیشتری در مورد تعمیر تلویزیون های سامسونگ آشنا می کنیم.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل

اگر نگران جابجا کردن تلویزیون برای انتقال به تعمیرگاه و ضربه خوردن آن در حین جابجایی هستید، پیشنهاد می دهیم از خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل استفاده کنید. در این صورت تکنسین به آدرس مورد نظر شما می آید و ضمن بررسی تلویزیون، اقدامات ترمیمی لازم برای برطرف کردن مشکلات آن را انجام می دهد. به این ترتیب شما تلویزیون را جابجا نمی کنید و خطرات ناشی از ضربه خوردن و … هم به حداقل می رسند.

شما می توانید پس از برقراری تماس با نمایندگی مجاز تعمیرات تلویزیون سامسونگ در مرکز سخت افزار ایران، درخواست دریافت سرویس در محل را ثبت کنید. کارشناسان ما اطلاعاتی مثل آدرس و مدل و مشکلات تلویزیون را از شما دریافت کرده و در اولین فرصت، به محل اعزام می شوند. اگر در زمان اعلام شده در منزل حضور داشته باشید، خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل سریع تر به شما ارائه شده و مشکلی در این زمینه به وجود نمی آید.

تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون های اینچ بالای سامسونگ 

تعمیر انواع تلویزیون های غول پیکر و اینچ بالای سامسونگ را به ما بسپارید، تعمیرات به صورت تضمینی در محل مورد نظر شما انجام می شود. تعمیر تلویزیون های اینچ بالای سامسونگ نیاز به مهارت و تخصص ویژه دارد، لذا از سپردن آن به مراکزی که از تخصص و مهارت آن ها اطمینان ندارید جدا پرهیز نمایید.

هزینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ چقدر است؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که برای هر کاربری درصورت معیوب شدن تلویزیونش به وجود می آید این است که هزینه تعمیر تلویزیونم چقدر می شود؟ همانطور که می دانید نمی توان بدون تشخیص مشکلی که برای تلویزیون به وجود آمده است، هزینه تعمیر آن را تخمین زد؛ به گونه ای که ابتدا باید پروسه عیب یابی تلویزیون انجام شود تا مشخص شود که دقیقا چه مشکلی برای این دستگاه به وجود آمده است.

در پروسه عیب یابی تلویزیون علاوه بر مشخص شدن منشا مشکل تلویزیون، مشخص می شود که امکان تعمیر قطعه معیوب شده وجود دارد یا باید آن را تعویض کرد. براساس این موارد، میزان هزینه تعمیر تلویزیون تخمین زده می شود.

اگر شما هم از تلویزیون سامسونگ استفاده می کنید که با مشکلی مواجه شده است و می خواهید هزینه دقیق تعمیر آن را بدانید؛ تنها کافیست که با نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید. تکنسین های این مرکز پس از عیب یابی این دستگاه مشکل اصلی آن را پیدا کرده و هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ را تخمین زده و به شما اطلاع می دهند؛ تا اگر تمایل داشتید، پروسه تعمیرات آن را آغاز کنند.

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ

مدیریت نمایندگی رسمی تلویزیون سامسونگ، با توجه به نیاز کاربران غیر تهرانی و نیز با هدف رفع مشکلات و نیازهای این کاربران، اقدام به ایجاد شعبی برای این مرکز در شهرستان ها نموده است. در نمایندگی تلویزیون سامسونگ در شهرستانها، زبده ترین کارشناسان حوزه فروش و تعمیرات فعالیت کرده و پاسخگوی نیاز مراجعین هستند.

فروش انواع تلویزیون های سامسونگ، تعمیرات تخصصی تلویزیون سامسونگ، سرویس در محل تلویزیون سامسونگ و مواردی از این دست، خدماتی هستند که نمایندگی مورد بحث به کاربران ارائه می نماید. بدین ترتیب، کاربران گرامی ساکن شهرستان، در صورت نیاز به هریک از خدمات ذکر شده دیگر نیازی به مراجعه به نمایندگی تهران نداشته و می توانند از طریق شعبه های واقع در محل زندگی خود، نیاز خود را برطرف نمایند.

هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ

برخی از نظرات مشتریان خوب ما (خدمات تلویزیون سامسونگ)

به جرات می تونم بگم بهترین مرکز برای تعمیر تلویزیون سامسونگ همین جاست!
تلویزیونم مشکلات زیادی داشت که تعمیراتش به طور کامل انجام شدو الان دارم تلویزیون تماشا می کنم.
تلویزیونم در کمتر از یک ساعت تعمیر شد و الان به خوبی کار می کنه.
تعمیرکارای حرفه‌ای و صبوری داشتن و راه حل عالی ارائه دادن.
تعمیرکاراشون واقعا با تجربه هستن، تلویزیونم تعمیر شد و الان هیچ مشکلی نداره.
خدمات پشتیبانی و تعمیراتشون عالیه ، این مرکز رو به همه پیشنهاد می کنم.

تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ

برای تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ خود در نمایندگی رسمی سامسونگ، مراحل زیر را دنبال کنید: شما میتوانید برای تعمیرات تلویزیون ال ای دی سامسونگ خود با نمایندگی رسمی سامسونگ در ارتباط باشید. با استفاده از شماره تماس وروشهای ارتباطی موجود در صفحه ی تماس با ما  تماس بگیرید. 

توضیح دهید که تلویزیون ال ای دی سامسونگ شما نیاز به تعمیر دارد و اطلاعات مربوط به مدل و شماره سریال تلویزیون را ارائه کنید. نمایندگی رسمی سامسونگ پرسنل ماهر و آگاهی در زمینه تعمیر تلویزیون ال ای دی‌ سامسونگ دارد. آن‌ها مشکل را تشخیص می‌دهند و مراحل تعمیر را انجام می‌دهند. زمان تعمیر بستگی به خواسته شما و مشکل موجود دارد.

تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ

تعمیر تلویزیون ال ‌سی‌ دی سامسونگ می‌تواند شامل رفع مشکلات متنوعی باشد. ممکن است با خرابی‌های مرتبط با تصویر مانند؛ پیدا نکردن یا ناپایدار بودن سیگنال، نمایش تصاویر بی ‌رنگ، خطوط عمودی یا افقی روی صفحه، تغییر رنگ‌ها یا تصاویرغیرعادی رو به رو شوید. همچنین، مشکلات صدا نیز مربوط به بلندگوها یا سیستم صوتی تلویزیون می‌تواند وجود داشته باشد، مانند صدای ضعیف یا عدم تشخیص سیگنال صدا. علاوه بر مشکلات سخت افزاری تلویزیون سامسونگ، مشکلات نرم افزاری تلویزیون سامسونگ نیز ممکن است باعث بروز مشکل شوند. مانند عدم پاسخگویی یا خاموش و روشن شدن تصادفی، اتصال ناموفق به اینترنت یا عدم پشتیبانی از برنامه‌های اشتراکی. با توجه به پیچیدگی و تنوع مشکلات ، تعمیر تلویزیون ال ‌سی ‌دی سامسونگ نیازمند تخصص و تجربه فنی است و باید توسط کارشناس تعمیر تلویزیون سامسونگ حل شود.

گارانتی تعمیرات تلویزیون سامسونگ

گارانتی تعمیرات تلویزیون سامسونگ نشان از کیفیت تعمیرات دارد. مدت زمان این گارانتی با توجه به تعمیرات انجام شده مشخص می شود. در مدت گارانتی، درصورت بروز مشکل قبلی برای تلویزیون خود می توانید مجددا با این مرکز تماس بگیرید؛ تا تکنسین های نمایندگی تلویزیون سامسونگ این بار بدون دریافت هزینه، مشکل به وجود آمده برای تلویزیون سامسونگ را رفع کنند.

مشکلات رایج تلویزیون سامسونگ

بیشتر کاربران عادت دارند تلویزیون را ساعتهای زیادی روشن بگذارند. در غیر این صورت هم اتفاقاتی مثل نوسان برق و ضربه خوردن و …، مشکلاتی را در روند عملکردی تلویزیون ایجاد می کنند. سیاه شدن تصویر، ایجاد خطوط یا نقطه های رنگی روی تصویر، عدم نمایش تصویر، عدم وجود صدا، کم نور شدن همه یا بخشی از تصویر، وجود خطوط عمودی یا افقی در تصویر، خاموش شدن ناگهانی، روشن نشدن، روشن ماندن چراغ جلوی تلویزیون، کار نکردن پورت ها، قطعی های مکرر تصویر و مواردی از این دست، مهم ترین مشکلات تلویزیون سامسونگ محسوب می شوند.

البته این ایرادها منحصر به تلویزیون های سامسونگ نیستند و ممکن است در محصولات دیگر برندها هم مشاهده شوند. نکته مهم این است که تداوم هریک از موارد ذکر شده می تواند شدت آن را بیشتر کرده و روند تعمیر تلویزیون سامسونگ را با مشکلات جدی مواجه سازد. متاسفانه از آنجا که بسیاری از این مشکلات پس از چند روز از بین می روند، بسیاری از کاربران با تصور رفع کامل مشکل به نمایندگی تعمیر تلویزیون مراجعه نکرده و به این ترتیب، باعث بروز مشکلات جدی و بعضا جبران ناپذیر در تلویزیون خود می شوند. بنابراین بهتر است در صورت مواجهه با هریک از ایرادهای مذکور، از یک تعمیرکار ماهر تلویزیون بخواهید آن را بررسی و عیب یابی نماید.

گارانتی تعمیرات تلویزیون سامسونگ
نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ

ویژگی های نمایندگی تلویزیون سامسونگ

از جمله ویژگی های قابل توجه نمایندگی تلویزیون سامسونگ، می توان به برخورداری از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا در بخش های مختلف اشاره کرد. به عنوان مثال، در بخش تعمیرات این مرکز انواع ابزارآلات و دستگاه مدرن دنیا فراهم شده است تا تعمیرکاران بتوانند خدمات ترمیم انواع تلویزیون سامسونگ را به بهترین شکل ممکن به کاربران ارائه دهند. همچنین، امکان استفاده از جدیدترین متدهای روز تعمیرات در این نمایندگی فراهم شده است.

به عنوان دیگر ویژگی این مرکز، باید به حضور کادر متعهد و کاربلد این مجموعه اشاره کرد. پرسنل نمایندگی مورد بحث، کسب رضایت مشتری را دغدغه ی اصلی خود دانسته و با تمام توان در راستای تحقق این امر مهم تلاش می کنند. به همین جهت می توان کیفیت مثال زدنی خدمات ارائه شده را نیز یکی دیگر از ویژگی های نمایندگی تلویزیون سامسونگ به شمار آورد.

خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ

بررسی کامل تلویزیون و مشکلات آن، عیب یابی تخصصی با توجه به علائم موجود، تعمیر و تعویض پنل، تعمیرات آمپلی فایر، تعمیر و تعویض برد، تعمیر برد پاور، تعمیر اسپیکر، ترمیم و تعویض پاور، تعمیر برد تی کان، تعمیر بک لایت، اصلاح وضعیت لامپ های بک لایت (فلورسنت یا ال ای دی) تعمیر تیونر، ترمیم انواع مدل های ال سی دی و ال ای دی سامسونگ، تعمیر تخصصی سینمای خانگی و تعمیرات تلویزیون در محل اشاره کرد. سرویس های تخصصی تعمیرات تلویزیون سامسونگ دارای ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران هستند و شما می توانید در صورت داشتن هرگونه شکایت، آن را در بازه زمانی تعیین شده پیگیری نمایید.

ویژگی های نمایندگی تلویزیون سامسونگ
خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر پیکسل سوختگی تلویزیون سامسونگ

پیکسل ها نقاط تشکیل دهنده صفحه نمایش هستند. هزاران و حتی میلیون ها پیکسل روی هر تلویزیون وجود دارد. هر بار که تلویزیون را روشن می کنید، تصاویر به این صورت نمایش داده می شوند که پیکسل ها روشن شده و نور هر نقطه به رنگ آن بخش از تصویر در می آید. به این ترتیب وقتی به آن نگاه می کنیم، تصویر کاملی می بینیم. حال اگر پیکسل سوختگی رخ دهد، یعنی این نقاط دیگر روشن نمی شوند یا نور آن ها ضعیف می شود. بنابراین اگر دیدید که بدون هیچ تغییری در تنظیمات، رنگ ها به شفافیت سابق نیستند یا بخشی از تصویر تیره شده است، به احتمال زیاد پیکسل سوختگی رخ داده است.

برای تعمیر تلویزیون سامسونگ که با مشکل پیکسل سوختگی روبرو هستند، در صورتی که ایراد در بخش کوچکی باشد، تکنسین پیکسل های جدیدی را جایگزین خواهد کرد. متأسفانه در صورتی که پیکسل های زیادی از بین رفته باشند، نیاز به تعویض کلی صفحه نمایش خواهد بود. در این خصوص تکنسین پس از عیب یابی، شما را راهنمایی خواهد کرد.

تعمیر اینورتر تلویزیون سامسونگ

ممکن است در هنگام تعمیر تلویزیون سامسونگ، تعمیرکار خبر خرابی برد اینور تلویزیون را به شما بدهد. برد اینورتر که وظیفه ای هم مسیر با فعالیت بک لایت دارد، مسئول روشن کردن بک لایت است. در حقیقت برد اینورتر به دریافت ولتاژ ورودی از سمت برد تغذیه سیستم پرداخته و پس از معکوس کردن آن ها به ولتاژ مورد نیاز بک لایت، باعث روشن شدن آن می شود.

با خرابی برد اینورتر، بک لایت نیز کارایی خود را از دست داده و تلویزیون قادر به نمایش تصاویر نخواهد بود. به این ترتیب با خرابی برد اینورتر، اختلالات بک لایت و در نهایت خاموشی تلویزیون رخ می دهد. ممکن است صدای تلویزیون به گوش شما برسد اما تصویری دریافت نمی کنید.

بنابراین باید سریعا برای تعمیر برد اینورتر اقدام کنید. چرا که خرابی آن می تواند سایر قطعات اصلی تلویزیون را نیز درگیر کرده و هزینه تعمیر را افزایش دهد. اما با مراجعه به مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ می توانید مشکل را سریعا برطرف کنید.

تعمیر برد پاور تلویزیون سامسونگ

برخی از کاربران تلویزیون‌های سامسونگ از این مسئله گلایه دارند که چرا تلویزیون سامسونگ خود به خود خاموش می‌شود و مجدداً روشن می‌شود یا اینکه چرا با چند دقیقه تاخیر روشن می‌شود؟ اگر شما هم از کاربران تلویزیون‌های سامسونگ هستید و با یکی از این مشکلات روبه‌رو شده‌اید، باید بدانید که به احتمال زیاد برد پاور تلویزیون شما  خراب شده و به تعمیرات تخصصی نیاز دارد.

آن دسته از دوستانی که با برد پاور آشنایی ندارند، لازم است بدانند که برد پاور ولتاژ مورد نیاز قطعات تلویزیون برای کار کردن را فراهم می‌کند؛ بنابراین روشن شدن تلویزیون را مدیون این قطعه زحمت‌کش هستیم. درصورتی که با هر یک از این مشکلات در تلویزیون سامسونگ خود مواجه شدید، می‌توانید با نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز پس از حاضر شدن در محل مورد نظر با عیب‌یابی دقیق، خدمات تعمیرات تخصصی تلویزیون سامسونگ را به شما ارائه دهند.

تعمیر تیونر تلویزیون سامسونگ

تیونر تلویزیون یکی از قطعات مهم در تلویزیون هایی است که دارای گیرنده دیجیتال هستند. تیونر با دریافت فرکانس های مختلف، آن ها را به صدا و تصویر تبدیل می کند. در نهایت کاربران می توانند برنامه های مختلف را تماشا نمایند.

تعمیر برد پاور تلویزیون سامسونگ

تشخیص خرابی تیونر کمی دشوار بوده، اما با مراجعه به نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ می توانید آن را به موقع تشخیص دهید. به طور کلی قطع و وصل شدن طولانی مدت تصویر تلویزیون به طور مکرر، می تواند مهم ترین نشانه خرابی تیونر باشد. در این شرایط لازم است سریعا تلویزیون را خاموش کرده تا از گسترش مشکل جلوگیری شود.

تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون سامسونگ

یکی از مشکلات رایجی که کاربران دستگاه های تلویزیون به دلایل مختلفی چون عدم استفاده ی درست از اسپری برای تمیز کردن صفحه ی تلویزیون با آن رو به رو می شوند، آبخوردگی پنل است. تلویزیون های باکیفیت و مدرن سامسونگ نیز از این قاعده مستثنی نبوده و ممکن است با مشکل آبخوردگی دچار اختلالات ساختاری فرواوانی شوند. به طور کلی می توان گفت که پنل از قطعات اصلی تلویزیون به شمار می رود و خرابی یا آبخوردگی آن سبب بروز مشکلات جدی در عملکرد اصلی دستگاه می گردد.

بنابراین تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون سامسونگ از اهمیت بسزایی برخوردار بوده و نیازمند دانش به روز کارشناسان  واحد تعمیرات تخصصی تلویزیون سامسونگ می باشد. نمایندگی رسمی تعمیرات سامسونگ در فرآیند بازیابی کارکرد پنل های تلویزیون های Samsung به یاری کاربران این کمپانی محبوب شتافته و فرآیند تعمیر تخصصی تلویزیون سامسونگ را مطابق با استانداردهای جهانی انجام می دهد.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل و منزل

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

در تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ در صورتی که لامپ های ال ای دی خراب شده باشند ابتدا باید بخش ماژور و صفحات پولاریزه برداشته شود. در مرحله بعد لامپهای معیوب شناسایی شده و لامپ های سالمی جایگزین آنها می شود. (در غالب تعمیرات بک لایت تلویزیون سامسونگ به دلیل برداشته شدن صفحه ماژور و ضخامت پایین این بخش، احتمال شکستگی پنل وجود دارد. به همین دلیل غالب مراجعان، عمدتاً از تعمیر این بخش صرف نظر کرده و ترجیح می‌دهند تا در فرآیند تعمیر تلویزیون سامسونگ، پنل جدیدی را جایگزین پنل قبلی کنند.

تعمیر بک لایت تلویزیون در سری های ال سی دی شامل لامپ های فلورسنت (تعداد آنها بین 10 تا 18 متغیر است)، مدارات و قطعات تأمین کننده ولتاژ است. قطعی نور بک لایت در واقع به دلیل فعال شدن بخش محافظت کننده از دستگاه یا همان پروتکتور اتفاق می افتد. در تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ عیب یابی صحیح پیش از اقدام به تعمیر عیب یابی شامل تست قطعات و کنترل کیفیت دستگاه اهمیت ویژه‌ای دارد. سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش با حضور در مرکز تعمیر تخصصی تلویزیون سامسونگ قابل دریافت است.

ویدیو آموزشی تعمیر بک لایت تلویزیون Samsung

تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ

خرابی مین برد تلویزیون سامسونگ، نشانه های متعددی دارد، که با مشاهده آنها می توان بروز اشکال در این قطعه را تشخیص داد. بروز این اشکال عموماً باعث خاموشی تلویزیون می شود و تلویزیون را به حالت استند بای stand by می برد. بروز این مشکل به این صورت است که هنگام تماشای تلویزیون، دستگاه به طور ناگهانی خاموش می شود و بعد از روشن کردن دوباره تلویزیون، چراغ پاور جلوی تلویزیون چشمک می زند ولی تلویزیون روشن نمی شود. خرابی این بخش از دستگاه، عموماً به دلیل استفاده از کابل hdmi است که اورجینال دستگاه نیست و نامرغوب است.

استفاده از کابل های نامرغوب و اتصال آنها به تلویزیون، باعث سوختن cpu و در نهایت خرابی مین برد می گردد. در صورت خرابی این بخش از دستگاه، هم امکان تعویض و هم تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ وجود دارد. مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ ارائه دهنده تمامی خدمات تخصصیِ مرتبط با ارتقاء، ترمیم، بهسازی، سرویس و تعمیرات این محصول است. خدمات مرتبط با تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ در این مرکز صرفاً پس از عیب یابی صحیح دستگاه و تشخیص درست اشکال پیش آمده در آن انجام می پذیرد.

تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ و رفع اشکالات تصویر

خرابی تصویر تلویزیون یکی از اشکالات رایج پیش آمده در تمامی دستگاه های تلویزیون است و این اشکال منحصر به تلویزیون های سامسونگ نیست. عللی که سبب نبود تصویر در تلویزیون سامسونگ می گردند بسیار متعدد بوده و روشهای رفع آنها نیز بسیار متنوع است. به عبارتی دیگر بسته به اشکال پیش آمده و علت آن، راهکار مورد استفاده جهت رفع این اشکال نیز متفاوت است. شما کاربران گرامی می توانید جهت دریافت تخصصی ترین خدمات مرتبط با این بخش از دستگاه و یا سایر سرویس های تعمیرات تلویزیون سامسونگ به مرکز تخصصی تعمیرات تی وی مانیتور مراجعه نمایید. در بخش زیر برخی علل به وجود آورنده این اشکال و شیوه های رفع آنها را شرح خواهیم داد. هنگامی که تلویزیون تصویر ندارد اما چراغ ال ای دی روشن شده و از قرمز به آبی یا سبز تغییر رنگ می دهد به این معنی است که مادربرد سیگنال Start-up را به برد PSU ارسال می کند.

نیمی از صفحه خالی است و تلویزیون تصویر ندارد در حالی که نیمی دیگر عادی است

عمدتا این نوع علامت به خاطر کابل (های) FPC ایجاد می شود. این کابل خروجی از T-CON به برد راه انداز Source Driver) Source) است. در این وضعیت علاوه بر کابل FPC ، کانکتورهای آن در برد T-CON و برد راه انداز Source نیز می بایست بررسی گردند. بعضی از همکاران در حوزه تعمیر، بر این تصورند که پس از تعویض برد T-con و حل شدن این مشکل، کار به پایان رسیده است اما مشکل واقعی فقط به خاطر وجود لحیم سردی در کانکتور یا غیره است.

تصویر نداشتن نیمی از صفحه تلویزیون سامسونگ

صفحه سیاه در تلویزیون سامسونگ

اگر تلویزیون سامسونگ نمی تواند در یکی از ورودی های سیگنال ویدیو، تصویری را نمایش دهد اما ورودی های سیگنال ویدیو دیگر سالم هستند، پس این نوع علامت تلویزیون به خاطر وجود مشکل در مادربرد است. خدمات مرتبط با رفع این اشکال در مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ ارائه می گردد.

خطوط یا نوار عمودی روی تلویزیون سامسونگ

اگر خط یا نوار در میان منوی OSD و همه ورودی های سیگنال ویدیویی دارای اثر یکسانی باشد ، به معنی خرابی پانل LCD تلویزیون است.

تعمیر خطوط عمودی تلویزیون سامسونگ

تصویر نگاتیوی (Negative) سامسونگ

این نوع مشکل به خاطر وجود نقصی در مدار GAMMA در برد T-con ایجاد می شود. پس فقط برد T-con را تعویض کنید و مشکل برطرف خواهد شد. خدمات مرتبط با رفع این اشکال در مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ ارائه می گردد.

رفع مشکل دیر روشن شدن تلویزیون سامسونگ

دیر روشن شدن تلویزیون سامسونگ بیشتر به دلیل وجود اشکالاتی در برد تغذیه این دستگاه است. اکثر قریب به اتفاقِ تعمیراتی که جهت رفع این اشکال بر روی دستگاه پیاده می شوند رضایت‌بخش بوده و منجر به بازگشت تلویزیون به وضعیت اولیه می‌گردند. بنابرباین در صورتی که دیر روشن شدن تلویزیون سامسونگ تان شما را نگران کرده بهتر است با یکی از کارشناسان مرکز تعمیرات تی وی مانیتور و یا مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید و راهنمایی مورد نیاز را دریافت نمایید (تلفن های تماس با کارشناسان این دو مرکز در وب سایت درج شده است). در چنین وضعیتی بهتر است از دستکارهایی خودسرانه پرهیز نموده و عملیات مورد نیاز را تنها با راهنمایی کارشناسان مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ انجام دهید.

نیمی از تصویر غیر عادی بوده، تلویزیون تصویر ندارد
تعمیرات دیر روشن شدن تلویزیون سامسونگ

رفع اشکالات ناشی از نوسان برق

رفع اشکالاتی که در تلویزیون های سامسونگ به دلیل نوسانات برق ایجاد می شوند، یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیرات تی وی مانیتور است. نوسانات برق و بالا رفتن ولتاژ (High Voltage) گاه آسیب شدیدی به دستگاه وارد کرده و هزینه های سنگینی به صاحب آن تحمیل می کند.

آسیب وارد شده گاه بردهای Main و Assy Power را تحت تأثیر قرار داده و حتی برد دستگاه را سوراخ می کند. تنها راه حل برای جلوگیری از این مشکل استفاده از محافظ برق های استاندارد و معتبر است.

خارج نشدن تلویزیون سامسونگ از حالت استند بای

خارج نشدن تلویزیون سامسونگ از حالت استندبای، مسئله ای است که گاهی ناشی از تنظیمات بوده و گاهی هم مربوط به خرابی قطعات داخلی است. به عنوان مثال اگر مین برد یا پاور ایراد داشته باشند، ممکن است تلویزیون روی حالت استندبای گیر کرده و عملا روشن نشود. در برخی موارد هم این مشکل به دلیل استفاده از کابل های نامرغوب HDMI ایجاد می شود. در این شرایط باید برای تعمیر تلویزیون سامسونگ، دستگاه توسط تعمیرکاری ماهر و مجرب عیب یابی شود. تکنسین پس از شناسایی قطعه آسیب دیده، آن را تعمیر یا در صورت نیاز، تعویض می کند. پس از آن مشکل حل شده و عملکرد تلویزیون به حالت عادی باز می گردد.

رفع اشکالات WI-FI تلویزیون سامسونگ

رفع اشکالات WI-FI تلویزیون سامسونگ یکی دیگر از سرویس های ارائه شده در واحد تعمیرات تلویزیون سامسونگ است. کارنشاسان مرکز تعمیرات تی وی مانیتور در صورت بروز چنین اشکالی در دستگاه ابتدا فریمور (Firmware) تلویزیون را از طریق منوی آن آپدیت می کنند.

در مرحله بعد در صورتی که این اشکال همچنان پابرجا بود سخت افزار مرتبط با این بخش – پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه- تعویض می گردد. درون تمام تلویزیون های هوشمند سخت افزاری به نام برد WI-FI وجود دارد که این قطعه مانند نمونه مشابه خود در لپ تاپ ها وظیفه اتصال و برقراری ارتباط با سیستم های بی سیم را دارد

تعمیر اشکالات WI-FI تلویزیون سامسونگ

سوالات متداول کاربران تلویزیون سامسونگ

دیگر خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تعمیرات تی وی مانیتور

 • تعمیر قطع رنگ در تلویزیون
 • تعمیر بالا رفتن برق قسمت ورتیکال در تلویزیون
 • تعمیر روشن‌نشدن تلویزیون
 • تعمیر تلویزیون با مشکل سیاه‌شدن صفحه بعد از کار کردن
 • رفع ایراد خاموش‌شدن تلویزیون در مرکز تعمیرات تی وی مانیتور
 • رفع مشکل تصاویر دارای خطوط برگشتی
 • رفع اختلالات مربوط به داغ کردن تلویزیون
 • تعمیر قطع و وصلی تصویر در تلویزیون
 • رفع مشکل عدم نور در تلویزیون در مرکز تعمیرات تی وی مانیتور
 • تعمیر قطع‌شدن تصویر و افتادن دو خط ورتیکال روی صفحه در تلویزیون
 • تعمیر کم و زیاد شدن نور چراغ استند بای تلویزیون
 • برطرف‌کردن خط‌های پر نور سفید بر روی تصویر تلویزیون
 • برطرف‌کردن مشکل فقدان رنگ در تلویزیون
 • تعمیر و عیب‌یابی تلویزیون با مشکل سوختن پاور
 • رفع عیب خراب بودن تصویر تلویزیون
 • رفع عیب دیر آمدن تصویر تلویزیون
 • تعمیر تلویزیون با مشکل کم نور شدن لامپ تصویر بعد از چند دقیقه
 • تعمیر تلویزیون با مشکل حالت استند بای
 • تعمیر و عیب‌یابی تلویزیون با مشکل نداشتن تصویر
 • تعمیر تلویزیون با مشکل صدای صوت‌های ولتاژ
 • رفع اختلال چشمک‌زدن LED جلو و روشن‌نشدن تلویزیون
 • تعمیر و عیب‌یابی تلویزیون با مشکل سوزاندن مکرر ترانزیستور خروجی
 • تعمیر تلویزیون با مشکل سوختن ترانزیستور افقی
 • تعمیر و عیب‌یابی تلویزیون با مشکل صدای ناهنجار از های‌ولتاژ
 • تعمیر و عیب‌یابی تلویزیون با مشکل خراب شدن آی سی ایپرام
 • تعمیر و عیب‌یابی تلویزیون با مشکل هاله رنگ در تصویر در مرکز تعمیرات تی وی مانیتور
 • تعمیر و عیب‌یابی تلویزیون با مشکل داغ کردن بیش از حد آی سی ورتیکال
 • تعمیر و عیب‌یابی تلویزیون با مشکل قفل شدن روی یک کانال و نمایش قفل کودک
 • عیب‌یابی تلویزیون با مشکل نداشتن تصویر صدا در ورودی IV
 • عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون با مشکل ایراد ایست وست در مرکز تعمیرات تی وی مانیتور
 • عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون با مشکل هاله رنگین کمانی

سوالات متداول کاربران در مورد تعمیرات تلویزیون سامسونگ

آیا تعمیرات تلویزیون سامسونگ گارانتی دارد؟

بله، نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ زیر مجموعه ی مرکز سخت افزار ایران بوده و تمامی خدمات همراه با گارانتی انجام می شود.

عمر مفید تلویزیون سامسونگ چقدر است؟

عمر مفید تلویزیون سامسونگ به طور متوسط 7 تا 10 سال است.

تلویزیون سامسونگ ساخت کدام کشور است ؟

تلویزیون سامسونگ ساخت کره است. تلویزیون های این شرکت علاوه بر کره در چند کشور دیگر مانند : مالزی، چین و مصر نیز مونتاژ می شود.  

4.7/5 (13 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

16 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • امدادی

  سلام وقت بخیر
  مدلUA48K6950AW
  حدود ۴ ماه پیش ضربه خورده از امروز صفحه تصویر نداره امکان تعمیرش هست؟

  پاسخ
  • مدیر

   پنل تلویزیون موجود نیست و در صورتیکه هم موجود باشد تقلبی بوده و بدلیل بالا بودن هزینه، تعویض توجیه اقتصادی ندارد. مرکز ما در حال حاضر تلویزیون های پنل شکسته را از کاربر خریدار است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های سایت تماس بگیرید.

   پاسخ
 • سارا

  سلام خسته نباشین. تصویر تلویزیون سامسونگم همش میپره. درست میشه؟

  پاسخ
  • مدیر

   سلام دوست عزیز. از دلایل اصلی پرش تصویر تلویزیون سامسونگ میتوان به ضعیف شدن و یا قطع اتصالات پنل تلویزیون، خراب شدن بک لایت تلویزیون،خرابی مین برد تلویزیون، خرابی برد پاور اشاره کرد که تلویزیون شما نیاز به عیب یابی و تعمیر تخصصی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 54114(021) تماس بگیرید.

   پاسخ
 • مسعود عمرانی

  سلام. تلویزیون ال جی دارم که رو حالت استندبای گیر میکنه. مشکلش چیه؟ قابل رفع هست؟

  پاسخ
  • مدیر

   سلام دوست عزیز. خرابی مدارهای محافظ عامل اصلی ایجاد حالت استندبای در تلویزیون ال جی هستند. برای رفع این مشکل تلویزیون شما نیاز به عیب یابی و تعمیر تخصصی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 54114(021) تماس بگیرید.

   پاسخ
 • نیما

  سلام خسته نباشین، خطوط عمودی افتاده رو تلویزیونم، Samsung PS51F4950AM
  اگه ایراد از پنل باشه دارین شما پنلش رو ؟ یا حدودا قیمتش چقدر میشه

  پاسخ
  • مدیر

   سلام دوست عزیز به دلیل برابری هزینه تعویض پنل با دستگاه تلویزیون نو تعویض انجام نمیشه.

   پاسخ
 • رضائی

  سلام خسته نباشید ما یه تلویزیون سامسونگ داریم چند وقتیه خط های سیاه روی صفحش افتاده که داره بزرگ تر میشه امروزم موقع روشن بودن داشتیم برنامه میدیدیم که به مدت چند ثانیه صفحش سیاه شد
  لطفا راهنمایی کنید??

  پاسخ
  • مدیر

   سلام دوست عزیز پنل دستگاه دچار آسیب شده و متاسفانه غیرقابل تعمیر است

   پاسخ
 • مهدی طزری

  سلام ببخشید صفحه نمایش تلوزیون با یه میله نوک تیز ضربه خورد الان اون یه نقطه سیاه روی تصویر هست الان هی بزرگ تر شده اندازه شصت دست شده میخواستم بیینم چیکار باید کرد

  پاسخ
  • مدیر

   سلام دوست عزیز متاسفانه هیچ کاری نمیشه کرد

   پاسخ
 • محمد

  سلام ببخشید من یه تلوزیون سامسونگ ۴۳اینچ دارم که صفحش ضربه خورده
  امکان تعمیر داره؟
  قیمت جدیدش چنده؟

  پاسخ
  • مدیر

   سلام دوست عزیز.با شماره 02154114 تماس بگیرید.

   پاسخ
 • عباس

  سلام وقت بخیر علت سیاه شدن تصویر ال ای دی سامسونک در چند دقیقه اول روشن شدن چیست لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • مدیر

   سلام دوست عزیز. باید از نزدیک عیب یابی شود

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید