اشتراک گذاری

تعمیرات تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ در نمایندگی تخصصی تعمیرات تلویزیون Samsung، به شکل حرفه ای انجام می شود. مجرب ترین تکنسین های تعمیرات تلویزیون در این مرکز، بر مراحل عیب یابی و تعمیر و تعویض قطعات این دستگاه نظارت دارند. با توجه به این که سامسونگ مدرن ترین تلویزیون ها را به بازار عرضه می کند، هر یک از دارندگان این محصول نیاز به تعمیرات تخصصی آن توسط تعمیرکاران حرفه ای تلویزیون دارند.

 شما می توانید برای تعمیر هریک از مدل های ال سی دی، ال ای دی سامسونگ با نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. تیم تعمیرات تلویزیون Samsung در محل، به آدرس شما آمده و ضمن بررسی دستگاه، قطعات آسیب دیده آن را تعمیر یا تعویض می کنند. در ادامه، شما را با جزئیات بیشتری در مورد تعمیر تلویزیون های سامسونگ آشنا می کنیم.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل

اگر نگران جابجا کردن تلویزیون برای انتقال به تعمیرگاه و ضربه خوردن آن در حین جابجایی هستید، پیشنهاد می دهیم از خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل استفاده کنید. در این صورت تکنسین به آدرس مورد نظر شما می آید و ضمن بررسی تلویزیون، اقدامات ترمیمی لازم برای برطرف کردن مشکلات آن را انجام می دهد. به این ترتیب شما تلویزیون را جابجا نمی کنید و خطرات ناشی از ضربه خوردن و … هم به حداقل می رسند.

شما می توانید پس از برقراری تماس با نمایندگی مجاز تعمیرات تلویزیون در مرکز سخت افزار ایران، درخواست دریافت سرویس در محل را ثبت کنید. کارشناسان ما اطلاعاتی مثل آدرس و مدل و مشکلات تلویزیون را از شما دریافت کرده و در اولین فرصت، به محل اعزام می شوند. اگر در زمان اعلام شده در منزل حضور داشته باشید، خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل سریع تر به شما ارائه شده و مشکلی در این زمینه به وجود نمی آید.

تعمیر تلویزیون سامسونگ

هزینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ چقدر است؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که برای هر کاربری درصورت معیوب شدن تلویزیونش به وجود می آید این است که هزینه تعمیر تلویزیونم چقدر می شود؟ همانطور که می دانید نمی توان بدون تشخیص مشکلی که برای تلویزیون به وجود آمده است، هزینه تعمیر آن را تخمین زد؛ به گونه ای که ابتدا باید پروسه عیب یابی تلویزیون انجام شود تا مشخص شود که دقیقا چه مشکلی برای این دستگاه به وجود آمده است.

در پروسه عیب یابی تلویزیون علاوه بر مشخص شدن منشا مشکل تلویزیون، مشخص می شود که امکان تعمیر قطعه معیوب شده وجود دارد یا باید آن را تعویض کرد. براساس این موارد، میزان هزینه تعمیر تلویزیون تخمین زده می شود.

اگر شما هم از تلویزیون سامسونگ استفاده می کنید که با مشکلی مواجه شده است و می خواهید هزینه دقیق تعمیر آن را بدانید؛ تنها کافیست که با نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید. تکنسین های این مرکز پس از عیب یابی این دستگاه مشکل اصلی آن را پیدا کرده و هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ را تخمین زده و به شما اطلاع می دهند؛ تا اگر تمایل داشتید، پروسه تعمیرات آن را آغاز کنند.

هزینه تعمیر برد پاور تلویزیون سامسونگ

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ

مدیریت نمایندگی رسمی تلویزیون سامسونگ، با توجه به نیاز کاربران غیر تهرانی و نیز با هدف رفع مشکلات و نیازهای این کاربران، اقدام به ایجاد شعبی برای این مرکز در شهرستان ها نموده است. در نمایندگی تلویزیون سامسونگ در شهرستانها، زبده ترین کارشناسان حوزه فروش و تعمیرات فعالیت کرده و پاسخگوی نیاز مراجعین هستند.

فروش انواع تلویزیون های سامسونگ، تعمیرات تخصصی تلویزیون سامسونگ، سرویس در محل تلویزیون سامسونگ و مواردی از این دست، خدماتی هستند که نمایندگی مورد بحث به کاربران ارائه می نماید. بدین ترتیب، کاربران گرامی ساکن شهرستان، در صورت نیاز به هریک از خدمات ذکر شده دیگر نیازی به مراجعه به نمایندگی تهران نداشته و می توانند از طریق شعبه های واقع در محل زندگی خود، نیاز خود را برطرف نمایند.

گارانتی تعمیرات تلویزیون سامسونگ

گارانتی تعمیرات تلویزیون سامسونگ نشان از کیفیت تعمیرات دارد. مدت زمان این گارانتی با توجه به تعمیرات انجام شده مشخص می شود. در مدت گارانتی، درصورت بروز مشکل قبلی برای تلویزیون خود می توانید مجددا با این مرکز تماس بگیرید؛ تا تکنسین های نمایندگی تلویزیون سامسونگ این بار بدون دریافت هزینه، مشکل به وجود آمده برای تلویزیون سامسونگ را رفع کنند.

گارانتی تعمیرات تلویزیون سامسونگ

مشکلات رایج تلویزیون سامسونگ

بیشتر کاربران عادت دارند تلویزیون را ساعتهای زیادی روشن بگذارند. در غیر این صورت هم اتفاقاتی مثل نوسان برق و ضربه خوردن و …، مشکلاتی را در روند عملکردی تلویزیون ایجاد می کنند. سیاه شدن تصویر، ایجاد خطوط یا نقطه های رنگی روی تصویر، عدم نمایش تصویر، عدم وجود صدا، کم نور شدن همه یا بخشی از تصویر، وجود خطوط عمودی یا افقی در تصویر، خاموش شدن ناگهانی، روشن نشدن، روشن ماندن چراغ جلوی تلویزیون، کار نکردن پورت ها، قطعی های مکرر تصویر و مواردی از این دست، مهم ترین مشکلات تلویزیون سامسونگ محسوب می شوند.

البته این ایرادها منحصر به تلویزیون های سامسونگ نیستند و ممکن است در محصولات دیگر برندها هم مشاهده شوند. نکته مهم این است که تداوم هریک از موارد ذکر شده می تواند شدت آن را بیشتر کرده و روند تعمیر تلویزیون سامسونگ را با مشکلات جدی مواجه سازد. متاسفانه از آنجا که بسیاری از این مشکلات پس از چند روز از بین می روند، بسیاری از کاربران با تصور رفع کامل مشکل به نمایندگی تعمیر تلویزیون مراجعه نکرده و به این ترتیب، باعث بروز مشکلات جدی و بعضا جبران ناپذیر در تلویزیون خود می شوند. بنابراین بهتر است در صورت مواجهه با هریک از ایرادهای مذکور، از یک تعمیرکار ماهر تلویزیون بخواهید آن را بررسی و عیب یابی نماید.

ویژگی های نمایندگی تلویزیون سامسونگ

از جمله ویژگی های قابل توجه نمایندگی تلویزیون سامسونگ، می توان به برخورداری از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا در بخش های مختلف اشاره کرد. به عنوان مثال، در بخش تعمیرات این مرکز انواع ابزارآلات و دستگاه مدرن دنیا فراهم شده است تا تعمیرکاران بتوانند خدمات ترمیم انواع تلویزیون سامسونگ را به بهترین شکل ممکن به کاربران ارائه دهند. همچنین، امکان استفاده از جدیدترین متدهای روز تعمیرات در این نمایندگی فراهم شده است.

به عنوان دیگر ویژگی این مرکز، باید به حضور کادر متعهد و کاربلد این مجموعه اشاره کرد. پرسنل نمایندگی مورد بحث، کسب رضایت مشتری را دغدغه ی اصلی خود دانسته و با تمام توان در راستای تحقق این امر مهم تلاش می کنند. به همین جهت می توان کیفیت مثال زدنی خدمات ارائه شده را نیز یکی دیگر از ویژگی های نمایندگی تلویزیون سامسونگ به شمار آورد.

خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ

بررسی کامل تلویزیون و مشکلات آن، عیب یابی تخصصی با توجه به علائم موجود، تعمیر و تعویض پنل، تعمیرات آمپلی فایر، تعمیر و تعویض برد، تعمیر برد پاور، تعمیر اسپیکر، ترمیم و تعویض پاور، تعمیر برد تی کان، تعمیر بک لایت، اصلاح وضعیت لامپ های بک لایت (فلورسنت یا ال ای دی) تعمیر تیونر، ترمیم انواع مدل های ال سی دی و ال ای دی سامسونگ، تعمیر تخصصی سینمای خانگی و تعمیرات تلویزیون در محل اشاره کرد. سرویس های تخصصی تعمیرات تلویزیون سامسونگ دارای ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران هستند و شما می توانید در صورت داشتن هرگونه شکایت، آن را در بازه زمانی تعیین شده پیگیری نمایید.

تعمیر برد پاور تلویزیون سامسونگ

برخی از کاربران تلویزیون‌های سامسونگ از این مسئله گلایه دارند که چرا تلویزیون سامسونگ خود به خود خاموش می‌شود و مجدداً روشن می‌شود یا اینکه چرا با چند دقیقه تاخیر روشن می‌شود؟ اگر شما هم از کاربران تلویزیون‌های سامسونگ هستید و با یکی از این مشکلات روبه‌رو شده‌اید، باید بدانید که به احتمال زیاد برد پاور تلویزیون شما  خراب شده و به تعمیرات تخصصی نیاز دارد.

آن دسته از دوستانی که با برد پاور آشنایی ندارند، لازم است بدانند که برد پاور ولتاژ مورد نیاز قطعات تلویزیون برای کار کردن را فراهم می‌کند؛ بنابراین روشن شدن تلویزیون را مدیون این قطعه زحمت‌کش هستیم. درصورتی که با هر یک از این مشکلات در تلویزیون سامسونگ خود مواجه شدید، می‌توانید با نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز پس از حاضر شدن در محل مورد نظر با عیب‌یابی دقیق، خدمات تعمیرات تخصصی تلویزیون سامسونگ را به شما ارائه دهند.

تعمیر برد پاور تلویزیون سامسونگ

تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون سامسونگ

یکی از مشکلات رایجی که کاربران دستگاه های تلویزیون به دلایل مختلفی چون عدم استفاده ی درست از اسپری برای تمیز کردن صفحه ی تلویزیون با آن رو به رو می شوند، آبخوردگی پنل است. تلویزیون های باکیفیت و مدرن سامسونگ نیز از این قاعده مستثنی نبوده و ممکن است با مشکل آبخوردگی دچار اختلالات ساختاری فرواوانی شوند. به طور کلی می توان گفت که پنل از قطعات اصلی تلویزیون به شمار می رود و خرابی یا آبخوردگی آن سبب بروز مشکلات جدی در عملکرد اصلی دستگاه می گردد.

بنابراین تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون سامسونگ از اهمیت بسزایی برخوردار بوده و نیازمند دانش به روز کارشناسان  واحد تعمیرات تخصصی تلویزیون سامسونگ می باشد. نمایندگی رسمی تعمیرات سامسونگ در فرآیند بازیابی کارکرد پنل های تلویزیون های Samsung به یاری کاربران این کمپانی محبوب شتافته و فرآیند تعمیر تخصصی تلویزیون سامسونگ را مطابق با استانداردهای جهانی انجام می دهد.

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

در تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ در صورتی که لامپ های ال ای دی خراب شده باشند ابتدا باید بخش ماژور و صفحات پولاریزه برداشته شود. در مرحله بعد لامپهای معیوب شناسایی شده و لامپ های سالمی جایگزین آنها می شود. (در غالب تعمیرات بک لایت تلویزیون سامسونگ به دلیل برداشته شدن صفحه ماژور و ضخامت پایین این بخش، احتمال شکستگی پنل وجود دارد. به همین دلیل غالب مراجعان، عمدتاً از تعمیر این بخش صرف نظر کرده و ترجیح می‌دهند تا در فرآیند تعمیر تلویزیون سامسونگ، پنل جدیدی را جایگزین پنل قبلی کنند.

تعمیر بک لایت تلویزیون در سری های ال سی دی شامل لامپ های فلورسنت (تعداد آنها بین 10 تا 18 متغیر است)، مدارات و قطعات تأمین کننده ولتاژ است. قطعی نور بک لایت در واقع به دلیل فعال شدن بخش محافظت کننده از دستگاه یا همان پروتکتور اتفاق می افتد. در تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ عیب یابی صحیح پیش از اقدام به تعمیر عیب یابی شامل تست قطعات و کنترل کیفیت دستگاه اهمیت ویژه‌ای دارد. سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش با حضور در مرکز تعمیر تخصصی تلویزیون سامسونگ قابل دریافت است.

ویدیو آموزشی تعمیر بک لایت تلویزیون Samsung

تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ

خرابی مین برد تلویزیون سامسونگ، نشانه های متعددی دارد، که با مشاهده آنها می توان بروز اشکال در این قطعه را تشخیص داد. بروز این اشکال عموماً باعث خاموشی تلویزیون می شود و تلویزیون را به حالت استند بای stand by می برد. بروز این مشکل به این صورت است که هنگام تماشای تلویزیون، دستگاه به طور ناگهانی خاموش می شود و بعد از روشن کردن دوباره تلویزیون، چراغ پاور جلوی تلویزیون چشمک می زند ولی تلویزیون روشن نمی شود. خرابی این بخش از دستگاه، عموماً به دلیل استفاده از کابل hdmi است که اورجینال دستگاه نیست و نامرغوب است.

استفاده از کابل های نامرغوب و اتصال آنها به تلویزیون، باعث سوختن cpu و در نهایت خرابی مین برد می گردد. در صورت خرابی این بخش از دستگاه، هم امکان تعویض و هم تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ وجود دارد. مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ ارائه دهنده تمامی خدمات تخصصیِ مرتبط با ارتقاء، ترمیم، بهسازی، سرویس و تعمیرات این محصول است. خدمات مرتبط با تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ در این مرکز صرفاً پس از عیب یابی صحیح دستگاه و تشخیص درست اشکال پیش آمده در آن انجام می پذیرد.

تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ و رفع اشکالات تصویر

خرابی تصویر تلویزیون یکی از اشکالات رایج پیش آمده در تمامی دستگاه های تلویزیون است و این اشکال منحصر به تلویزیون های سامسونگ نیست. عللی که سبب نبود تصویر در تلویزیون سامسونگ می گردند بسیار متعدد بوده و روشهای رفع آنها نیز بسیار متنوع است. به عبارتی دیگر بسته به اشکال پیش آمده و علت آن، راهکار مورد استفاده جهت رفع این اشکال نیز متفاوت است. شما کاربران گرامی می توانید جهت دریافت تخصصی ترین خدمات مرتبط با این بخش از دستگاه و یا سایر سرویس های تعمیرات تلویزیون سامسونگ به مرکز تخصصی تعمیرات تی وی مانیتور مراجعه نمایید. در بخش زیر برخی علل به وجود آورنده این اشکال و شیوه های رفع آنها را شرح خواهیم داد. هنگامی که تلویزیون تصویر ندارد اما چراغ ال ای دی روشن شده و از قرمز به آبی یا سبز تغییر رنگ می دهد به این معنی است که مادربرد سیگنال Start-up را به برد PSU ارسال می کند.

نیمی از صفحه خالی است و تلویزیون تصویر ندارد در حالی که نیمی دیگر عادی است

عمدتا این نوع علامت به خاطر کابل (های) FPC ایجاد می شود. این کابل خروجی از T-CON به برد راه انداز Source Driver) Source) است. در این وضعیت علاوه بر کابل FPC ، کانکتورهای آن در برد T-CON و برد راه انداز Source نیز می بایست بررسی گردند. بعضی از همکاران در حوزه تعمیر، بر این تصورند که پس از تعویض برد T-con و حل شدن این مشکل، کار به پایان رسیده است اما مشکل واقعی فقط به خاطر وجود لحیم سردی در کانکتور یا غیره است.

صفحه سیاه در تلویزیون سامسونگ

اگر تلویزیون سامسونگ نمی تواند در یکی از ورودی های سیگنال ویدیو، تصویری را نمایش دهد اما ورودی های سیگنال ویدیو دیگر سالم هستند، پس این نوع علامت تلویزیون به خاطر وجود مشکل در مادربرد است. خدمات مرتبط با رفع این اشکال در مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ ارائه می گردد.

خطوط یا نوار عمودی روی تلویزیون سامسونگ

اگر خط یا نوار در میان منوی OSD و همه ورودی های سیگنال ویدیویی دارای اثر یکسانی باشد ، به معنی خرابی پانل LCD تلویزیون است.

تصویر نگاتیوی (Negative) سامسونگ

این نوع مشکل به خاطر وجود نقصی در مدار GAMMA در برد T-con ایجاد می شود. پس فقط برد T-con را تعویض کنید و مشکل برطرف خواهد شد. خدمات مرتبط با رفع این اشکال در مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ ارائه می گردد.

نیمی از تصویر غیر عادی بوده، تلویزیون تصویر ندارد

رفع مشکل دیر روشن شدن تلویزیون سامسونگ

دیر روشن شدن تلویزیون سامسونگ بیشتر به دلیل وجود اشکالاتی در برد تغذیه این دستگاه است. اکثر قریب به اتفاقِ تعمیراتی که جهت رفع این اشکال بر روی دستگاه پیاده می شوند رضایت‌بخش بوده و منجر به بازگشت تلویزیون به وضعیت اولیه می‌گردند. بنابرباین در صورتی که دیر روشن شدن تلویزیون سامسونگ تان شما را نگران کرده بهتر است با یکی از کارشناسان مرکز تعمیرات تی وی مانیتور و یا مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید و راهنمایی مورد نیاز را دریافت نمایید (تلفن های تماس با کارشناسان این دو مرکز در وب سایت درج شده است). در چنین وضعیتی بهتر است از دستکارهایی خودسرانه پرهیز نموده و عملیات مورد نیاز را تنها با راهنمایی کارشناسان مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ انجام دهید.

رفع اشکالات ناشی از نوسان برق

رفع اشکالاتی که در تلویزیون های سامسونگ به دلیل نوسانات برق ایجاد می شوند، یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیرات تی وی مانیتور است. نوسانات برق و بالا رفتن ولتاژ (High Voltage) گاه آسیب شدیدی به دستگاه وارد کرده و هزینه های سنگینی به صاحب آن تحمیل می کند.

آسیب وارد شده گاه بردهای Main و Assy Power را تحت تأثیر قرار داده و حتی برد دستگاه را سوراخ می کند. تنها راه حل برای جلوگیری از این مشکل استفاده از محافظ برق های استاندارد و معتبر است.

خارج نشدن تلویزیون سامسونگ از حالت استند بای

خارج نشدن تلویزیون سامسونگ از حالت استندبای، مسئله ای است که گاهی ناشی از تنظیمات بوده و گاهی هم مربوط به خرابی قطعات داخلی است. به عنوان مثال اگر مین برد یا پاور ایراد داشته باشند، ممکن است تلویزیون روی حالت استندبای گیر کرده و عملا روشن نشود. در برخی موارد هم این مشکل به دلیل استفاده از کابل های نامرغوب HDMI ایجاد می شود. در این شرایط باید برای تعمیر تلویزیون سامسونگ، دستگاه توسط تعمیرکاری ماهر و مجرب عیب یابی شود. تکنسین پس از شناسایی قطعه آسیب دیده، آن را تعمیر یا در صورت نیاز، تعویض می کند. پس از آن مشکل حل شده و عملکرد تلویزیون به حالت عادی باز می گردد.

رفع اشکالات WI-FI تلویزیون سامسونگ

رفع اشکالات WI-FI تلویزیون سامسونگ یکی دیگر از سرویس های ارائه شده در واحد تعمیرات تلویزیون سامسونگ است. کارنشاسان مرکز تعمیرات تی وی مانیتور در صورت بروز چنین اشکالی در دستگاه ابتدا فریمور (Firmware) تلویزیون را از طریق منوی آن آپدیت می کنند.

در مرحله بعد در صورتی که این اشکال همچنان پابرجا بود سخت افزار مرتبط با این بخش – پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه- تعویض می گردد. درون تمام تلویزیون های هوشمند سخت افزاری به نام برد WI-FI وجود دارد که این قطعه مانند نمونه مشابه خود در لپ تاپ ها وظیفه اتصال و برقراری ارتباط با سیستم های بی سیم را دارد

تعمیر اشکالات WI-FI تلویزیون سامسونگ

سوالات متداول کاربران تلویزیون سامسونگ

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ کجاست؟

شعبه های نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در محدوده ی ستارخان، سعادت آباد، فرجام، میرداماد، تجریش، پیروزی و ولیعصر تهران و همچنین در منطقه ی شاهین ویلای کرج دایر هستند. جهت مشاهده ی آدرس دقیق هر شعبه میتونین به بخش تماس با ما مراجعه کنین.

هزینه ی تعمیر پنل شکسته ی تلویزیون سامسونگ چه قدر میشه؟

متاسفانه پنل گرون ترین و در عین حال مهم ترین بخش هر تلویزیونه که خراب شدنش هزینه ی تعمیراتی نسبتا زیادی داره. اما شما با مراجعه به نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ میتونین این بخش از تلویزیون رو در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی تعمیر یا تعویض کنین.

رو تلویزیونم آب ریخت چیکار کنم؟

شاید هیچ اتفاقی برای دستگاه های دیجیتالی چون تلویزیون بدتر از خطر آب خوردگی نباشه. این مسئله تا نابودی کامل اجزای داخلی و مدارهای مختلف تلویزیون پیش میره. یادتون نره وقتی رو تلویزیونتون آب ریخت، سریع برق دستگاه رو قطع کنین و سعی کنین به آرومی آب باقی مونده روی سطح دستگاه رو پاک کنین. بعدش حتما باید با مراکز تعمیراتی معتبر تماس بگیرین. کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ با حضور در منزل شما اختلالات مربوط به مشکل آب خوردگی تلویزیون رو به سرعت برطرف میکنن.

چطوری لپ تاپ رو به تلویزیون سامسونگ وصل کنم؟

دو راه برای اتصال لپ تاپ به تلویزیون وجود داره

استفاده از کابل HDMI : رایج ترین راه اتصال لپ تاپ به تلویزیون استفاده از کابل HDMI هست. برای این منظور، لپ تاپ مورد نظر باید خروجی HDMI داشته باشه. لپ تاپ هایی که این قابلیت رو ندارن، باید از پورت های DVI  برخوردار باشن. اگه هیچ کدوم از این موارد روی لپ تاپ نبود، استفاده از پورت و کابل VGA هم میتونه در برقراری ارتباط بین تلویزیون و لپ تاپ نقش داشته باشه.

استفاده از فناوری WIDI : روش دیگه ی اتصال لپ تاپ به تلویزیون به قابلیت WiDi تلویزیون ها اختصاص پیدا میکنه. WIDI تکنولوژی نمایش بی سیم اینتل هست که در اکثر لپ تاپ های جدید هم دیده میشه. استفاده از این روش، نیاز به یه گیرنده ی WiDi داره. باید این گیرنده رو به تلویزیون سامسونگ متصل کنین. این روش راه مناسبی برای پخش فیلم و وبگردی هست و ولی اگه میخوایین بازی های لپ تاپ رو به تلویزیون منتقل کنین و محیط بازی رو جذاب تر کنین از کابل کمک بگیرید تا سرعت ری اکشن ها رو بتونین ببینین.

چرا تلویزیون فلش رو نمیخونه؟

عدم شناسایی فلش توسط تلویزیون دلایل مختلفی داره که عبارتند از:

فرمت نامناسب فلش: بعضی از تلویزیون ها فقط فرمت FAT32 رو میشناسن، بنابراین اگه فرمت فلش مورد استفاده اتون چیزی غیر از FAT32 هستش، اونو تغییر بدین.

ساختار ناکارآمد بدنه ی فلش: گاهی اوقات ممکنه بدنه ی فلش آسیب ببینه و دیگه قادر به اجرای وظیفه ی خودش نباشه. برای شناسایی فلش توسط تلویزیون از سلامت ساختار آن مطمئن شوید.

پورت صدمه دیده ی تلویزیون: پورت تلویزیون ها در اثر ضربه دچار اختلال میشن. در چنین مواقعی میتونین از یه پورت دیگه برای اتصال فلش به تلویزیون استفاده کنین. اما با مراجعه به نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ هم میتونین پورت معیوب تلویزیون مورد استفادتون رو در مدت زمان کوتاهی تعمیر کنین.

تازگیا تلویزیونم دیر روشن میشه، دلیلش چیه؟

دلیل اصلی دیر روشن شدن تلویزیون خرابی برد پاور اونه. این موضوع از خرابی کل ساختار برد پاور یا فقط سوختن خازن های اون نشات میگیره. به هر حال رفع این مشکل رو باید به تعمیرکاران محول کنین.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ سرویس در محل داره؟

بله نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ همیشه به فکر رفاه مشتریان خودش بوده و امکانی رو فراهم کرده که میتونین بدون نیاز به جابه جایی شاهد تعمیر هر کدوم از تلویزیون های سامسونگ در منزل باشین.

ال سی دی تلویزیون رو بهتره چه جوری تمیز کنم؟

برای تمیز کردن ال سی دی تلویزیون هیچ وقت نباید محلول های شوینده رو به طور مستقیم روی صفحه ی نمایش اسپری کنین. از طرفی براساس عقیده ی کارشناسان بهتره کلا مواد شیمیایی رو برای تمیز کردن ال سی دی فراموش کنین. مناسب ترین راه پیشنهادی در پاک کردن لکه های روی نمایشگر تلویزیون، استفاده از یه دستمال بدون پرز نسبتا مرطوبه.

چرا تلویزیونم روشن نمیشه؟

تلویزیون دستگاه پر مصرفیه که ممکنه ساعات زیادی از شبانه روز روشن باشه. همین موضوع باعث خرابی قطعات داخلی دستگاه و روشن نشدن کلی اونه. در این بین از کارافتادگی مین برد و برد تغذیه ی تلویزیون نقش پررنگ تری در روشن نشدن دستگاه دارن. برای رفع این دسته از خرابی ها، نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ مناسب ترین گزینه ی انتخابیه.

من تلویزیون سامسونگ دارم یه مدتی میشه تصویرش کم نور شده، دلیلش چیه ؟

روشن گذاشتن طولانی مدت تلویزیون عامل اصلی کم نور شدن اونه. برای رفع این مشکل اول به بخش تنظیمات دستگاه برین و میزان نور رو چک کنین. ممکنه فقط یه بهم ریختگی ساده ی تنظیمات باعث کم نور شدن تلویزیون شده باشه. اگه تنظیمات دستگاه هیچ اختلالی نداره، مشکل از بی کیفیتی فسفر به کار رفته در تلویزیون. فسفر به کار رفته در تلویزیون های ال سی دی، ال ای دی و پلاسما پس از استفاده ی چند ساله از دستگاه دچار کاهش کیفیت میشه. این موضوع امری طبیعیست که نیازمند تعمیره.

یه هاله کم رنگی افتاده روی تلویزیونم طوری که نصفش روشنه اما نصفش تاریک شده مشکلش چیه میشه راهنمایی کنید؟

دوست عزیز این مشکل هم میتونه از خرابی بک لایت تلویزیون باشه و هم از خرابی پنل تلویزیون برای اینکه مطمئن بشین مشکل تلویزیونتون به دلیل کدام یک از این موارده باید عیب‌یابی اونو به نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ بسپارین. تعمیرکارای این مرکز به آدرس مورد نظرتون اعزام میشن و به بررسی دقیق تلویزیون میپردازن تا منشأ اصلی مشکل تلویزیون شما رو پیدا کنن و با تعمیرات تخصصی اونو برطرف کنن.

من یه تلویزیون 55 اینچی سامسونگ دارم که سمت چپ بالای تصویر یه هاله نور به وجود اومده جدیدا هم تصویر همون قسمت دوتایی شده دلیلش چیه؟

یا بک لایت تلویزیون شما به مشکل خورده یا پنل اون. اگه مشکل از بک لایت تلویزیون باشه یا به این دلیل هستش که به تلویزیون شما ضربه وارد شده یا به این دلیله که میزان نور بک لایت توی تنظیمات تلویزیون خیلی بالا بوده. اگه مشکل از پنل تلویزیون باشه یا باز هم به دلیل وارد شدن ضربه به تلویزیونه یا اینکه پنل تلویزیون شما دچار آبخوردگی شده. حتی اسپری کردن مستقیم مایع تمیز کننده بر روی صفحه نمایش تلویزیون هم موجب آبخوردگی اون میشه.

گاهی اوقات بک لایت و پنل تلویزیون قابل تعمیره اما گاهی اوقات هم اینچنین نیست. اگر قرار باشه که پنل تلویزیون عوض بشه باید هزینه زیادی پرداخت کنین چون پنل همون صفحه نمایش تلویزیونه که 70 درصد از ارزش این دستگاهو شامل میشه. به همین دلیل خیلی از تعمیرکاران در این صورت پیشنهاد میکنن که یه تلویزیون جدید بخرین. به هر حال برای اینکه مشخص بشه مشکل از بک لایت تلویزیونه یا پنل اون تلویزیون نیاز به بررسی دقیق داره به همین دلیل بهتره با نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تماس بگیرین.

تلویزیون من سامسونگ هوشمنده همه کانالاش پاک شده و فقط 3 تا از کانالاش باقی مونده باید چیکارش کنم تا درست بشه؟

کاربر گرامی ممکنه مشکل از عدم وجود سیگنال باشه که در این صورت مشکل از آنتن هواییه شماست که با تعویض اون میتونین این مشکلو حل کنین اما اگه منشأ مشکل از آنتن هوایی نباشه به احتمال زیاد مشکل از برد تلویزیونه که نیاز به بررسی و عیب‌یابی دقیق داره. به همین دلیل بهتره با نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تماس بگیرین و از خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل استفاده کنین. اینطوری نه تنها زمان و هزینه زیادی رو برای جابجایی و انتقال تلویزیون به مرکز تعمیرات از دست نمیدین بلکه تلویزیونتون با سرعت بالایی عیب‌یابی و تعمیر میشه.

نصف صفحه تلویزیونم سیاه شده یعنی باید یه تلویزیون جدید بخرمو دیگه این تلویزیون بدرد نمیخوره؟

اکثر اوقات این مشکل از خرابی بک لایت تلویزیون نشأت می‌گیره و قابل تعمیر نیست و باید به صورت کامل عوض بشه اما برخی اوقات هم به دلیل خرابی پنل تلویزیونه. برای اینکه دقیقاً مشخص بشه که ایراد از کدام یکی از این قطعاته نیاز به بررسی و عیب‌یابی دقیقه تلویزیون هست. برای عیب‌یابی و تعمیرات تلویزیون سامسونگ میتونین با نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ تماس بگیرین تا تعمیرکارای این مرکز به منزل شما بیان و این دستگاهو عیب‌یابی و تعمیر کنن.

صدا و تصویر تلویزیونم خود به خود قطع شده مشکلش چیه درست بشو هست یا نه؟

دوست عزیز میشه دو احتمال یعنی خرابی برد اصلی تلویزیون و خرابی برد پاور یا همان منبع تغذیه تلویزیون رو در نظر گرفت اما برای اینکه دقیقاً مشخص بشه مشکل از کدام یک از این قطعات هستش باید عیب‌یابی و تعمیر تلویزیونتونو رو به نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ بسپارین. خوشبختانه این مرکز خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل را به کاربران کلان‌شهرهای تهران و کرج ارائه می‌دهد.

هر موقع کابل hdmi وصل میکنم به تلویزیون یه هو وسط تماشای فیلم تصویرش قطع میشه علتش چیه؟

قبل از هر چیز بهتون توصیه میکنیم که از کابل HDMI استاندارد و اورجینال استفاده کنین چراکه استفاده از کابل غیر اورجینال میتونه به مین برد یا همون برد اصلی تلویزیون آسیب وارد کنه. اگر کابلتونو عوض کردین و یه کابل اورجینال گرفتین اما بازم این مشکل وجود داشت میتونین احتمال خرابی برد اصلی رو در نظر بگیرین و سریعاً با نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تماس بگیرین تا تکنسین‌های این مرکز جهت ارائه خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی این دستگاه به محل مورد نظر اعزام شوند.

دیگر خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تعمیرات تی وی مانیتور

 • تعمیر قطع رنگ در تلویزیون
 • تعمیر بالا رفتن برق قسمت ورتیکال در تلویزیون
 • تعمیر روشن‌نشدن تلویزیون
 • تعمیر تلویزیون با مشکل سیاه‌شدن صفحه بعد از کار کردن
 • رفع ایراد خاموش‌شدن تلویزیون در مرکز تعمیرات تی وی مانیتور
 • رفع مشکل تصاویر دارای خطوط برگشتی
 • رفع اختلالات مربوط به داغ کردن تلویزیون
 • تعمیر قطع و وصلی تصویر در تلویزیون
 • رفع مشکل عدم نور در تلویزیون در مرکز تعمیرات تی وی مانیتور
 • تعمیر قطع‌شدن تصویر و افتادن دو خط ورتیکال روی صفحه در تلویزیون
 • تعمیر کم و زیاد شدن نور چراغ استند بای تلویزیون
 • برطرف‌کردن خط‌های پر نور سفید بر روی تصویر تلویزیون
 • برطرف‌کردن مشکل فقدان رنگ در تلویزیون
 • تعمیر و عیب‌یابی تلویزیون با مشکل سوختن پاور
 • رفع عیب خراب بودن تصویر تلویزیون
 • رفع عیب دیر آمدن تصویر تلویزیون
 • تعمیر تلویزیون با مشکل کم نور شدن لامپ تصویر بعد از چند دقیقه
 • تعمیر تلویزیون با مشکل حالت استند بای
 • تعمیر و عیب‌یابی تلویزیون با مشکل نداشتن تصویر
 • تعمیر تلویزیون با مشکل صدای صوت‌های ولتاژ
 • رفع اختلال چشمک‌زدن LED جلو و روشن‌نشدن تلویزیون
 • تعمیر و عیب‌یابی تلویزیون با مشکل سوزاندن مکرر ترانزیستور خروجی
 • تعمیر تلویزیون با مشکل سوختن ترانزیستور افقی
 • تعمیر و عیب‌یابی تلویزیون با مشکل صدای ناهنجار از های‌ولتاژ
 • تعمیر و عیب‌یابی تلویزیون با مشکل خراب شدن آی سی ایپرام
 • تعمیر و عیب‌یابی تلویزیون با مشکل هاله رنگ در تصویر در مرکز تعمیرات تی وی مانیتور
 • تعمیر و عیب‌یابی تلویزیون با مشکل داغ کردن بیش از حد آی سی ورتیکال
 • تعمیر و عیب‌یابی تلویزیون با مشکل قفل شدن روی یک کانال و نمایش قفل کودک
 • عیب‌یابی تلویزیون با مشکل نداشتن تصویر صدا در ورودی IV
 • عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون با مشکل ایراد ایست وست در مرکز تعمیرات تی وی مانیتور
 • عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون با مشکل هاله رنگین کمانی

مرکز تعمیرات تی وی مانیتور و دیگر واحدهای تعمیر

مرکز تعمیرات تلویزیون ارائه دهنده تمامی خدمات مورد نیاز به کاربران و دارندگان دستگاه های تلویزیون و مانیتور است. در این مرکز -به منظور کسب رضایت و آسایش خاطر هموطنان گرامی،- تمامی سرویس‌های ترمیم، تعویض و تعمیر مرتبط با مانیتورهای مدلهای گوناگون تلویزیون اعم از تلویزیون های پلاسما، ال سی دی، تلویزیون های ال ای دی، تلویزیون های هوشمند و پنل های OLED به همراه گارانتی عرضه‌ می‌گردد. خدمات ارائه شده در این مرکز به یُمن وجود کارشناسان زبده با بالاترین سطح کیفی و با استفاده از مؤثرترین متدهای تعمیر انجام می‌پذیرد.

مرکز تعمیرات تی وی مانیتور متشکل از دو پارت تعمیرات تلویزیون و تعمیرات مانیتور است که در هریک از آنها تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر، بهسازی و ترمیم این دستگاه ها ارائه می گردد. خدمات تخصصی تعمیرات تلویزیون سامسونگ یکی از پارت های این مرکز است که دارندگان این محصول می توانند با مراجعه به آن از سرویس های تخصصی تعمیر این دستگاه بهره مند گردند. دیگر واحدهای تعمیرات مانیتور و تعمیرات تلویزیون در بخش زیر معرفی می گردند.

4.6/5 (11 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

14 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • سلام خسته نباشین. تصویر تلویزیون سامسونگم همش میپره. درست میشه؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز. از دلایل اصلی پرش تصویر تلویزیون سامسونگ میتوان به ضعیف شدن و یا قطع اتصالات پنل تلویزیون، خراب شدن بک لایت تلویزیون،خرابی مین برد تلویزیون، خرابی برد پاور اشاره کرد که تلویزیون شما نیاز به عیب یابی و تعمیر تخصصی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 54114(021) تماس بگیرید.

   پاسخ
 • مسعود عمرانی
  23 جولای 22 09:29

  سلام. تلویزیون ال جی دارم که رو حالت استندبای گیر میکنه. مشکلش چیه؟ قابل رفع هست؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز. خرابی مدارهای محافظ عامل اصلی ایجاد حالت استندبای در تلویزیون ال جی هستند. برای رفع این مشکل تلویزیون شما نیاز به عیب یابی و تعمیر تخصصی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 54114(021) تماس بگیرید.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشین، خطوط عمودی افتاده رو تلویزیونم، Samsung PS51F4950AM
  اگه ایراد از پنل باشه دارین شما پنلش رو ؟ یا حدودا قیمتش چقدر میشه

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز به دلیل برابری هزینه تعویض پنل با دستگاه تلویزیون نو تعویض انجام نمیشه.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید ما یه تلویزیون سامسونگ داریم چند وقتیه خط های سیاه روی صفحش افتاده که داره بزرگ تر میشه امروزم موقع روشن بودن داشتیم برنامه میدیدیم که به مدت چند ثانیه صفحش سیاه شد
  لطفا راهنمایی کنید??

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز پنل دستگاه دچار آسیب شده و متاسفانه غیرقابل تعمیر است

   پاسخ
 • مهدی طزری
  14 فوریه 22 09:36

  سلام ببخشید صفحه نمایش تلوزیون با یه میله نوک تیز ضربه خورد الان اون یه نقطه سیاه روی تصویر هست الان هی بزرگ تر شده اندازه شصت دست شده میخواستم بیینم چیکار باید کرد

  پاسخ
 • سلام ببخشید من یه تلوزیون سامسونگ ۴۳اینچ دارم که صفحش ضربه خورده
  امکان تعمیر داره؟
  قیمت جدیدش چنده؟

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر علت سیاه شدن تصویر ال ای دی سامسونک در چند دقیقه اول روشن شدن چیست لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید