اشتراک گذاری

تعمیرات تلویزیون پاناسونیک

مجموعه تعمیرات تلویزیون پاناسونیک با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد خود، یکی از مراکز حال حاضر کشور است که در زمینه ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی مرتبط با این دستگاه مشغول به کار است. کارشناسان مرکز تعمیرات تلویزیون پاناسونیک صرفاً پس از بررسی‌های اولیه و عیب‌یابی دستگاه، نسبت به ترمیم و تعمیر آن اقدام می‌نمایند که این امر سبب عیب یابی صحیح دستگاه و اِعمال تخصصی ترین خدمات بر روی دستگاه های معیوب گشته است.

شما کاربران گرامی می توانید جهت تعمیر تلویزیون پاناسونیک با شماره 62948-021 تماس گرفته یا از طریق مراجعه به مرکز تعمیرات تلویزیون Panasonic تخصصی ترین خدمات مرتبط با این دستگاه را دریافت نمایید.

تعمیرات تلویزیون پاناسونیک

نمایندگی تعمیر تلویزیون پاناسونیک

تلویزیون های پاناسونیک نیز همچون سایر تلویزیون‌های مورد استفاده ممکن است به دلایلی چون عدم استفاده صحیح از دستگاه، کار کردن‌های طولانی تلویزیون، نوسانات برق و … دچار اشکال و خرابی گردند. در صورت خرابی تلویزیون آنچه که مهم خواهد بود عیب‌یابی صحیح این دستگاه و رفع اشکالات پیش آمده در آن به بهترین شکل ممکن است. از همین رو به کاربران تلویزیون های پاناسونیک توصیه می‌شود در صورت خرابی تلویزیون مورد استفاده‌شان صرفاً به نمایندگی های مجاز پاناسونیک مراجعه نمایند.

تعمیر تخصصی تلویزیون پاناسونیک در محل

با وجود اینکه مراکز متعددی در کشور با نام نمایندگی پاناسونیک فعالیت می کنند اما باید دانست بسیاری از آنها نه تنها رسمی و معتبر نیستند بلکه در زمینه تعمیر تلویزیون پاناسونیک نیز تخصص لازم را ندارند. یکی از برترین مراکز فعال کشور در حوزه تعمیرات تلویزیون، نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک است که تمامی خدمات خود را همراه با گارانتی معتبر یکماهه به مشتریان ارائه می‌کند. دارندگان تلویزیون های پاناسونیک می‌توانند به نمایندگی تعمیر تلویزیون Panasonic مراجعه کرده و خدمات مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایند.

تعمیرات تلویزیون پاناسونیک

تعمیر تلویزیون پاناسونیک در تهران

تعمیرات تلویزیون های پاناسونیک در تهران، در شعب مختلفی صورت می گیرد. بنابراین در هر منطقه ای از شمال غرب، جنوب، شرق و مرکز که زندگی می کنید، می توانید به راحتی به خدمات دسترسی داشته باشید. در این مراکز تکنسین های حرفه ای آماده عیب یابی تخصصی و تعمیر اصولی تلویزیون پاناسونیک شما هستند. کافی است با مرکز تماس گرفته و آدرس شعبه نزدیک به خود و ساعات کاری آن را جویا شوید.

تعمیرات تلویزیون پاناسونیک در کرج

شعبه استان البرز نمایندگی تعمیر تلویزیون پاناسونیک در کرج واقع شده است. در این مرکز تمام تعمیرات با گارانتی ارائه می شود. چنانچه در مدت گارانتی، باز هم با مشکل اولیه روبرو شدید، می توانید برای تعمیر مجدد اقدام کنید. وجود تضمین به شکل گارانتی، اطمینان می دهد که تعمیر یا تعویض قطعه، به صورت کاملاً تخصصی و اصولی انجام می شود.

تعمیر تلویزیون پاناسونیک در مشهد

نمایندگی تعمیر تلویزیون پاناسونیک در مشهد، از چندین شعبه نمایندگی این مرکز است که امکان پذیرش و تعمیر در محل دارد. چنانچه نمی توانید دستگاه خود را به شعبه منتقل کنید یا زمان این کار را ندارید، می توانید درخواست اعزام تکنسین به محل ثبت کرده و پذیرش را در منزل خود انجام دهید. تعمیرات در این شعبه به صورت کاملاً تخصصی با متدهای روز انجام می شود.

هزینه تعمیرات تلویزیون پاناسونیک

هزینه تعمیرات تلویزیون پاناسونیک به چند فاکتور مختلف بستگی دارد، لذا نمی ‌توان میزان دقیقی را برای آن مشخص کرد. به عنوان مثال یکی از این عوامل نوع خرابی و شدت مشکلی است که دستگاه شما دارد. در صورت بروز ایرادات ساده تر نظیر عدم روشن شدن تلویزیون یا نشان ندادن تصاویر هزینه تعمیرات ممکن است، نسبتاً کمتر باشد.

پارامتر بعدی سن و مدل تلویزیون است؛ زیرا تلویزیون‌ های جدید قطعات قابل تعویض بیشتری دارند که این مزیت قیمت تعمیر را تا حد زیادی کاهش می ‌دهد. در کنار همه این موارد هزینه تعمیرات تلویزیون پاناسونیک به کارشناسی بستگی دارد که این کار را انجام می‌ دهد. در صورتی که ترمیم دستگاه خود را به نمایندگی‌ های مجاز تعمیر تلویزیون پاناسونیک بسپارید، قطعاً هزینه کمتری بابت دستمزد کارشناسان می‌ پردازید.

ویژگی های مرکز تعمیرات تلویزیون پاناسونیک

برخورداری نمایندگی تعمیر تلویزیون پاناسونیک از ویژگی‌هایی چون کادر مجرب، تجهیزات پیشرفته و فضایی مجهز سبب شده تا این مرکز در زمره‌ی معدود مراکز معتبر تعمیر تلویزیون پاناسونیک قرار گیرد. تعمیر و تعویض انواع قطعات تلویزیون در این مجموعه در پارت های جداگانه و پس از عیب یابی دقیق دستگاه انجام می شود.

در این مرکز، پس از تعمیر دستگاه توسط تکنسین های فنی، تست نهایی دستگاه توسط کارشناسان ارشد صورت می گیرد تا پس از اطمینان از سالم بودن، دستگاه تحویل مشتری گردد. تلاش این مجموعه، ارائه خدمات باکیفیت و مطلوب به کاربران بوده و در این راستا اقدام به توسعه واحدهای ارائه دهنده خدمات کرده است. شما می توانید جهت بهره مندی از خدمات، به یکی از شعب این نمایندگی مراجعه کرده و یا با شماره تلفن آن تماس حاصل فرمایید.

گارانتی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک

تعمیر تلویزیون های LED و LCD پاناسونیک

بخشی از دلایل خرابی و به خصوص شکستن تلویزیون ها، ضربه خوردن آنها در حین جابجایی است. بسیاری از کاربران عنوان می کنند که تلویزیون شان در حین انتقال به تعمیرگاه ضربه خورده و مثلا دچار شکستگی پنل یا نمایشگر شده است. این مساله در کنار مشغله کاربران و نداشتن زمان کافی برای مراجعه به مرکز تعمیرات، ما را بر آن داشت که سرویس تعمیرات تلویزیون پاناسونیک در محل را ارائه دهیم. با دریافت این سرویس، دیگر نیازی نیست تلویزیون خود را جابجا کنید.

تکنسین به آدرس مورد نظر شما آمده و ضمن استفاده از ابزار مناسب و تجهیزات با کیفیت، اقدامات لازم برای تعمیر تلویزیون پاناسونیک را انجام می دهد. برای تعمیر تلویزیون LED و LCD پاناسونیک در محل، با نمایندگی مجاز تعمیرات تلویزیون در مرکز سخت افزار ایران تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید. تیم پشتیبانی با شما تماس می گیرند و آدرس و اطلاعات دیگر را دریافت می نمایند. سپس تیم تعمیرات به محل مورد نظرتان اعزام شده و عملیات تعمیر تلویزیون پاناسونیک را به شکل حرفه ای انجام می دهند.

تعمیر تلویزیون پاناسونیک در منزل

خدمات تعمیر تلویزیون پاناسونیک

به عنوان بخشی از مهم ترین خدماتی که واحد تخصصی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک به مشتریان گرامی ارائه می دهد، باید به بررسی کامل تلویزیون، عیب یابی تخصصی، تعمیر و تعویض پنل، تعمیرات آمپلی فایر، تعمیر و تعویض برد، تعمیر برد پاور، تعمیر اسپیکر، ترمیم و تعویض پاور، تعمیر برد تی کان، تعمیر بک لایت، تعمیر تیونر و تعمیرات تلویزیون در محل اشاره کرد.

این خدمات توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیرات لوازم خانگی به مشتری های عزیز ارائه می شوند و از نظر کیفی در سطح بالایی قرار دارند. تلاش همکاران ما این است که فرایند تعمیر تلویزیون های برند پاناسونیک را مطابق و هم سطح با آخرین استانداردهای روز دنیا انجام دهند.

تعمیر بک لایت تلویزیون پاناسونیک

یکی از مراحل مهم در تعمیرات تلویزیون پاناسونیک، ترمیم قطعه ای به نام بک لایت است. این قطعه شامل چند لامپ فلورسنت است که نور را به پنل تابانده و موجب نمایش تصویر می شوند. بک لایت یکی از اجزاء پنل است و خرابی آن بر عملکرد پنل تاثیر مستقیم دارد.

فرایند تعمیر بک لایت تلویزیون پاناسونیک و دیگر برندها بدین صورت است که پس از شناسایی لامپ های خراب و نیمه خراب این قطعه، اقدامات لازم برای تنظیم نور مجموعه و سپس اصلاحیه برد پاور انجام می گردد. به این ترتیب ولتاژ بک لایت تنظیم شده و فشار روی لامپ ها کاهش پیدا می کند. در نتیجه هم بک لایت تعمیر می شود و هم دیگر شاهد بازگشت مشکل در این قطعه نیستید.

تعمیر و تعویض پنل تلویزیون پاناسونیک

اگر مشکلاتی همچون وجود خطوط عمودی در تصویر، تیره شدن بخشی از تصویر یا تمام آن، نمایش به هم ریخته رنگ ها و کند شدن روند نمایش تصاویر را در تلویزیون خود مشاهده کردید، فورا برای تعمیر پنل آن اقدام کنید. این قطعه ارزش بالایی دارد و تقریبا 70 درصد قیمت تلویزیون را شامل می شود. آبخوردگی، خرابی پیکسل ها، خرابی لیکوئید و مشکلات بک لایت، عمده مشکلاتی هستند که عملکرد پنل را مختل می کنند.

اگر پنل ایرادی داشته باشد، تصویر به درستی نمایش داده نمی شود و تلویزیون نیاز به بررسی و ترمیم فوری دارد. همکاران ما نهایت تلاششان را می کنند تا ضمن تعمیر پنل تلویزیون پاناسونیک، از تعویض این قطعه جلوگیری کنند. با این حال بیشتر آسیب دیدگی های پنل به گونه ای هستند که مانع از ترمیم این قطعه شده و تعویض پنل را ضروری می سازند. برای تعمیر و تعویض پنل تلویزیون پاناسونیک به شکل درست و تخصصی می توانید از نمایندگی مجاز تعمیرات تلویزیون کمک بگیرید.

تعمیر برد پاور تلویزیون پاناسونیک

از جمله قطعاتی که خرابی آن اختلال جدی در تلویزیون ایجاد می کند، برد پاور می باشد. در صورتی که برد پاور خراب باشد تلویزیون روشن نمی کند و در بهترین حالت به حالت استندبای می رود. برد پاور، انرژی الکتریکی مورد نیاز قطعات را تأمین می کند و خود از قطعات الکترونیکی کوچکتری ساخته شده است.

در صورتی که این قطعات کوچک (مانند آی سی، ترانزیستور، خازن و دیود) دچار مشکل شوند، برد از کار افتاده و جریانی به قطعات ارسال نمی شود. در بسیاری از مواقع که اشکال از قطعات الکترونیکی برد باشد، امکان تعمیر این قطعه وجود دارد اما گاهی نیز مشکل به وجود آمده در برد قابل تعمیر نیست و برای رفع آن باید برد به طور کلی تعویض شود.

تعمیر مین برد تلویزیون پاناسونیک

مین برد تلویزیون نه تنها عملکرد سیستم صوتی تلویزیون را ممکن می کند بلکه تمامی فرآیندهای تلویزیون از جمله پخش تصویر نیز با مین برد در ارتباط بوده و هرگونه خرابی در این قطعه باعث اختلال در بخش های مختلف دستگاه می شود. خاموش شدن تلویزیون، تصویر نداشتن، قطع شدن صدا، استندبای شدن تلویزیون و کم شدن نور صفحه نمایش از نشانه های خرابی مین برد می باشند.

تعمیر مین برد تلویزیون به دلیل حساسیت‌های مرتبط با این قطعه نیازمند تخصص و تجهیزات خاصی است. برای اینکه این قطعه تعمیر شود ابتدا باید به دقت عیب یابی شود تا قسمت آسیب دیده آن مشخص شود. پس از آن تعمیرکاران با تعویض قطعات مین برد، مشکل آن را برطرف می کنند.

تعمیر مین برد تلویزیون پاناسونیک

تعمیر مشکلات صدای تلویزیون پاناسونیک

اگر با قطع شدن صدا در تلویزیون مواجه شده اید یا صدای بی کیفیتی را از دستگاه خود دریافت کرده اید، در این صورت باید برای تعمیر صدای تلویزیون اقدام کنید. تعمیر صدا می تواند در برگیرنده تعمیر مین برد، تعمیر اسپیکر، تعمیر اتصالات و یا تغییر تنظیمات صدا در تلویزیون باشد.

در بسیاری از مواقع که تلویزیون صدا ندارد، مین برد دستگاه دچار مشکل شده است اما اگر صدا بی کیفیت باشد در آن صورت احتمالاً بلندگوهای تلویزیون نیاز به تعمیر دارند. مشکل صدا در تلویزیون با استفاده از تجهیزات پیشرفته بررسی می گردد و تمامی قسمت های مرتبط با سیستم صوتی دستگاه مورد عیب یابی قرار می گیرد.

رفع مشکل پرش تصویر در تلویزیون پاناسونیک

پرش تصویر تلویزیون و یا لرزش تصویر از مشکلاتی است که برای بسیاری از تلویزیون ها اتفاق می افتد. در این حالت ممکن است تصویر تلویزیون به سمت بالا یا پایین لرزش داشته باشد. اگر مشکل پرش تنها یک بار اتفاق بیفتد، جای نگرانی نیست اما در صورت تکرار و پرش مکرر تصویر یا سو سو زدن آن، مشکل جدی بوده و دستگاه باید برای بررسی به واحد تعمیرات تلویزیون پاناسونیک تحویل داده شود.

پرش تصویر ممکن است بنا به این دلایلی چون ضعیف شدن پنل تلویزیون، خرابی لامپ های تصویر تلویزیون، مشکل در پاور و منبع تغذیه و خرابی مین برد تلویزیون اتفاق بیفتد. در نمایندگی تعمیرات پاناسونیک پس از بررسی دستگاه و عیب یابی قطعات فوق، اقدام مناسب برای رفع مشکل به وجود آمده بر روی دستگاه پیاده می‌شود.

تعمیر اشکالات WI-FI تلویزیون پاناسونیک

تعمیر اشکالات WI-FI تلویزیون پاناسونیک یکی دیگر از سرویس های ارائه شده در واحد تعمیرات تخصصی تلویزیون پاناسونیک است. کارنشاسان مرکز تعمیرات تی وی مانیتور در صورت بروز چنین اشکالی در دستگاه ابتدا فریمور (Firmware) تلویزیون را از طریق منوی آن آپدیت می کنند. در مرحله بعد در صورتی که این اشکال همچنان پابرجا بود سخت افزار مرتبط با این بخش – پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه- تعویض می گردد. درون تمام تلویزیون های هوشمند سخت افزاری به نام برد WI-FI وجود دارد که این قطعه مانند نمونه مشابه خود در لپ تاپ ها وظیفه اتصال و برقراری ارتباط با سیستم های بی سیم را دارد.

تعمیر اشکالات WI-FI تلویزیون پاناسونیک

تعمیر دیر روشن شدن تلویزیون پاناسونیک

دیر روشن شدن تلویزیون پاناسونیک بیشتر به دلیل وجود اشکالاتی در برد تغذیه این دستگاه است. اکثر قریب به اتفاقِ تعمیراتی که جهت رفع این اشکال بر روی دستگاه پیاده می شوند رضایت‌بخش بوده و منجر به بازگشت تلویزیون به وضعیت اولیه می‌گردند.

بنابرباین در صورتی که دیر روشن شدن تلویزیون پاناسونیک تان شما را نگران کرده بهتر است با یکی از کارشناسان مرکز تعمیرات تی وی مانیتور و یا مرکز تعمیرات تلویزیون پاناسونیک تماس بگیرید و راهنمایی مورد نیاز را دریافت نمایید. (تلفن های تماس با کارشناسان این دو مرکز در وب سایت درج شده است) در چنین وضعیتی بهتر است از دستکارهایی خودسرانه پرهیز نموده و عملیات مورد نیاز را تنها با راهنمایی کارشناسان مرکز تعمیرات تلویزیون پاناسونیک انجام دهید.

تعمیر اشکالات ناشی از نوسان برق

تعمیر اشکالاتی که در تلویزیون های پاناسونیک به دلیل نوسانات برق ایجاد می شوند، یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک است. نوسانات برق و بالا رفتن ولتاژ (High Voltage) گاه آسیب شدیدی به دستگاه وارد کرده و هزینه های سنگینی به صاحب آن تحمیل می کند. آسیب وارد شده گاه بردهای Main و Assy Power را تحت تأثیر قرار داده و حتی برد دستگاه را سوراخ می کند. تنها راه حل برای جلوگیری از این مشکل استفاده از محافظ برق های استاندارد و معتبر است.تعمیر اشکالات WI-FI تلویزیون پاناسونیک

تعمیر آبخوردگی تلویزیون پاناسونیک

یکی از شایع‌ترین عللی که سبب بروز اشکال و خرابی در تلویزیون‌های امروزی می‌گردد، آبخوردگی تلویزیون پاناسونیک است. متأسفانه در صورت بالا بودن میزان آبخوردگی، امکان تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون وجود ندارد. آبخوردگی تلویزیون به هر دلیل که اتفاق بیفتد نخستین کار جهت تعمیر آن، خاموش کردن تلویزیون و خودداری از روشن کردن مجدد آن است.

ضمن آنکه با این اتفاق، می‌بایست در اسرع وقت دستگاه را به یکی از مراکز تخصصی تعمیر تلویزیون پاناسونیک تحویل داد تا اقدامات مورد نیاز جهت پیشگیری از خرابی‌های دوچندان، بر روی آن اعمال گردد. باید توجه داشت در شرایطی که کاربر آگاهانه عمل کند و بلافاصله پس از آبخوردگی دستگاه، تلویزیون را خاموش کرده و به یکی از مراکز مجاز در حوزه تعمیر تلویزیون پاناسونیک مراجعه کند، احتمال آنکه بتوان تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون را با موفقیت به انجام رساند بالاست.

سوالات متداول کاربران نمایندگی تعمیر تلویزیون پاناسونیک

علت قاطی شدن رنگ ها در تلویزیون پاناسونیک چیست ؟

قاطی شدن رنگ های تلویزیون پاناسونیک به دلایل مختلفی پیش می‌ آید. برای مثال یکی از اصلی‌ ترین عوامل وجود ایراد در ورودی سیگنال تلویزیون است. چنانچه کابل‌ ها به درستی وصل نشده باشند یا کیفیت سیگنال ورودی ضعیف باشد، ممکن است رنگ ها به هم ریخته نشان داده شوند.

در صورت خرابی پنل نیز به احتمال زیاد ناهماهنگی در تصاویر و رنگ‌ های تلویزیون به وجود می‌آید. عامل مهم دیگری که باعث بروز این مشکل می ‌شود، خرابی بک لایت است. بک لایت در واقع سیستم نورپردازی دستگاه محسوب می ‌شود که وظیفه دارد نور را به صفحه نمایش هدایت کند. حال اگر این بخش صدمه ببیند، نور مناسبی به نمایشگر نمی رسد و رنگ ‌ها به هم ریخته نشان داده می شوند.

در چنین مواردی بهتر است که تلویزیون خود را برای تعمیر در اختیار نمایندگی پاناسونیک قرار دهید، زیرا کارشناسان این مراکز دارای تخصص و تجربه لازم هستند. همچنین از قطعات اصل برای تعمیر تلویزیون پاناسونیک استفاده می کنند. این بدان  معنا است که تلویزیون با استفاده از قطعات اورجینال تعمیر می شود، لذا عمر طولانی تری پیدا می‌ کند.

علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون پاناسونیک چیست؟

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون پاناسونیک ممکن است که به علت آسیب دیدن مین برد، برد اصلی و آی سی برد اتفاق بیفتد. همچنین ایراد در ال ‌سی‌ دی و ولتاژ پاور نیز در بروز این مشکل دخیل هستند.

علت این که پاناسونیک صدا دارد ولی تصویر ندارد، چیست؟

بروز این مشکل برمی ‌گردد به وجود نقص در بک لایت، برد تیکان و پنل تلویزیون. همچنین به هم خوردن تنظیمات، نفوذ آب و متصل کردن اشتباه کابل ها نیز سبب می‌ گردند که تصویر تلویزیون نشان داده نشود.

علت خط عمودی در تلویزیون پاناسونیک چیست ؟

ظاهر شدن خطوط در تلویزیون یکی از مشکلاتی است که باعث می شود مشتریان به مرکز تعمیر تلویزیون پاناسونیک مراجعه کنند. خطوط ظاهر شده در تلویزیون پاناسونیک که ممکن است به صورت عمودی یا افقی باشند، علت های گوناگونی دارند.

خطوط عمودی اغلب پس از گذشت سال ها استفاده از تلویزیون، مشاهده می شود و صرفا مربوط به برند پاناسونیک نیست. اما این مشکل زمانی ایجاد می شود که برد تیکان تلویزیون دچار خرابی شده باشد.

به این ترتیب با تعویض برد تیکان می توانید از شر این خطوط مزاحم خلاص شوید. علاوه بر این، وارد شدن ضربه به پنل تلویزیون و همچنین اتصال برد کنترل دستگاه نیز می تواند باعث تشکیل این خطوط شود.

علت روشن نشدن تلویزیون پاناسونیک چیست ؟

روشن نشدن تلویزیون یکی از مشکلات رایجی بوده که درصورت مواجه شدن با آن نیازمند درخواست کمک از نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک می شوید. با روشن نشدن تلویزیون باید بدانید که قطعات داخلی آن دچار خرابی شده و باید آن را تعمیر کنید.

معیوب بودن برد پاور، فرسودگی قطعات آن، ویروسی شدن مین برد، بی کیفیت و تقلبی بودن کابل HDMI و مواردی از این قبیل باعث می شود تلویزیون روشن نشود. نکته مهم در هنگام مواجه شدن با این مشکل، عیب یابی و تشخیص علت اصلی بروز آن، توسط تکنسین های خبره است. چرا که تشخیص نادرست و تعمیر توسط افراد ناشی باعث گسترش خرابی دستگاه و مشکلات بیشتر می شود.

نحوه ارتباط با نمایندگی تعمیر تلویزیون پاناسونیک به چه صورت است ؟

برای ارتباط با نمایندگی پاناسونیک میتوانید به یکی از شعب ما در ستارخان ، امیرآباد،ولیعصر ،فرجام و یا پیروزی مراجعه کنید.

برای اطلاع دقیق تر میتوانید با شماره های 02145114 و یا 02162948 تماس بگیرید.

چه زمانی برای تعمیر تلویزیون پاناسونیک اقدام کنیم؟

تعمیر تلویزیون هزینه بر است و بهتر است تا وقتی از خرابی مطمئن نشده اید، اقدام به ترمیم این دستگاه نکنید. از طرفی برخی از ایرادهای این دستگاه جدی نیستند و خود به خود برطرف می شوند. البته این بدان معنی نیست که مشکل کاملا حل شده است. شما باید بدانید که چه موقع نیاز به تعمیر تخصصی تلویزیون است تا از تشدید مشکلات دستگاه و خرابی دیگر قطعات آن جلوگیری کنید.

روشن نشدن تلویزیون، قطع شدن صدا یا تصویر یا هردو، خاموش شدن ناگهانی تلویزیون، چشمک زدن چراغ پاور، بهم ریختن رنگها، شکستن پنل ال سی دی، ظاهر شدن خطوط عمودی و افقی در تصویر، قطع و وصل شدن مداوم تصویر، خرابی منبع تغذیه، از کار افتادن دکمه های تلویزیون و شکستن نمایشگر، از جمله مشکلاتی هستند که تعمیرات تلویزیون پاناسونیک و هر برند دیگری را ضروری می سازند. توصیه می کنیم به محض مشاهده هریک از این مشکلات، برای تعمیر تلویزیون Panasonic خود در یک تعمیرگاه معتبر اقدام کنید.

چه زمانی برای تعمیر تلویزیون پاناسونیک اقدام کنیم؟

دیگر خدمات تخصصی تعمیر تلویزیون پاناسونیک

 • برطرف کردن مشکل فقدان رنگ در تلویزیون پاناسونیک
 • عیب‌یابی و تعمیر داغ کردن بیش از حد آی سی ورتیکال
 • تعمیر خرابی آی سی ایپرام در تلویزیون پاناسونیک
 • تعمیر انفجار خازن ۱ میکرو فاراد ۲۵۰ ولت تلویزیون پاناسونیک
 • رفع صدای وزه از تلویزیون پاناسونیک
 • تعمیر قفل شدن تلویزیون روی یک کانال و نمایش قفل کودک
 • تعمیر پاور در مرکز تعمیرات تلویزیون پاناسونیک
 • تعمیر قطع یکباره تصویر و سپس صدا و تصویر
 • اصلاح حرکت آرام تصویر از بالا به پایین
 • عیب‌یابی و تعمیر جمع شدن تصویر از پایین در تلویزیون پاناسونیک
 • عیب‌یابی و تعمیر تصویر به صورت سیاه و سفید همراه با خطوط برگشتی در تلویزیون پاناسونیک
 • تعمیر و اصلاح لرزش تصویر
 • عیب‌یابی و تعمیر هاله رنگ در تصویر تلویزیون پاناسونیک
 • تعمیر و اصلاح ورتیکال در تلویزیون پاناسونیک
 • تعمیر و اصلاح خطوط برگشتی تصویر
 • رفع نقص تأخیر در ارائه تصویر تلویزیون پاناسونیک
 • حل مشکل نداشتن تصویر و صدا در ورودی IV تلویزیون پاناسونیک
 • عیب‌یابی هاله رنگین کمانی در تلویزیون پاناسونیک
 • حل مشکل وجود خطهای پر نور سفید بر روی تصویر
 • تعمیر ایراد ایست وست در مرکز تعمیرات تلویزیون پاناسونیک
 • عیب‌یابی و تعمیر داغ شدن ترانزیستور Output و سوختن مکرر تلویزیون پاناسونیک
 • اصلاح عدم جستجوی کانال و خرابی تیونیگ تیونر
 • رفع عیب خراب بودن تصویر در مرکز تعمیرات تلویزیون پاناسونیک
 • تعمیر و عیب‌یابی صدای خیلی کم و پارازیت دار در تلویزیون پاناسونیک
 • تعمیر اشکال نداشتن صدا در تلویزیون پاناسونیک

تعمیرات تلویزیون پاناسونیک و سایر واحدهای تعمیرات تلویزیون

تعمیرات تلویزیون پاناسونیک همچون خرید آن نیازمند توجه به برخی پارامترهای خاص است، زیرا تعمیر این دستگاه به نوعی تولد دوباره آن به شمار آمده و در صورتی که بر اساس ضوابط و استانداردهای جهانی انجام پذیرد امکان بازیابی کیفیت اولیه و عملکرد نخستین دستگاه را فراهم می‌سازد.

در همین راستا مرکز تعمیرات تلویزیون پاناسونیک با همکاری مجموعه‌ای از مهندسان جوان و متخصص و با بهره‌مندی از تجهیزات پیشرفته روز دنیا در تلاش است تا به تمامی دستگاه‌های معیوب شما تولد دوباره بخشیده و با افزایش عمر مفید آن‌ها، لذت استفاده از یک محصولِ با کیفیت را مجدداً به شما ارزانی دارد. سایر واحدهای تعمیرات تلویزیون در بخش زیر معرفی می گردند.

مرکز تعمیرات تی وی مانیتور

مرکز تعمیرات تی وی مانیتور ارائه دهنده تمامی خدمات مورد نیاز به کاربران و دارندگان دستگاه های تلویزیون و مانیتور است. کاربران گرامی می توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات تی وی مانیتور تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیرات انواع دستگاه های مانیتور و پنل های تی وی را دریافت نمایند. تعمیرات تی وی مانیتور در این مرکز محدود به مدل و برند خاصی نیست و از تمامی خدمات ترمیم، تعویض و تعمیری که در فهرست خدمات پس از فروش این نمایندگی ذکر شده است، پشتیبانی می کند.

در این مرکز  -به منظور کسب رضایت و آسایش خاطر هموطنان گرامی،- تمامی سرویس‌های ترمیم، تعویض و تعمیر مرتبط با مانیتورهای مدلهای گوناگون تلویزیون اعم از تلویزیون های پلاسما، ال سی دی، تلویزیون های ال ای دی، تلویزیون های هوشمند و پنل های OLED به همراه گارانتی عرضه‌ می‌گردد. خدمات ارائه شده در این مرکز به یُمن وجود کارشناسان زبده با بالاترین سطح کیفی و با استفاده از مؤثرترین متدهای تعمیر انجام می‌پذیرد.

5/5 (4 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

2 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • سینا

  سلام من تلویزیونم صفحش سیاه شده ولی صدا داره دیر هم روشن میشه.علتش چی میتونه باشه؟تعمیر میشه؟

  پاسخ
  • مدیر

   سلام دوست عزیز ، ایراد پیش امده برای دستگاه سخت افزاری میباشد در این رابطه میتوانید با شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرید تا همکارانم شمارا راهنمایی کنند.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید