اشتراک گذاری

تعمیر تلویزیون TCL همراه با گارانتی

تعمیر تلویزیون تی سی ال از خدمات بزرگترین مجموعه ی تعمیرات تلویزیون در ایران است. اگر شما هم تلویزیون TCL خریداری کرده و با مشکلاتی در این تلویزیون مواجه شده‌اید، می‌توانید عیب‌یابی و تعمیر آن را به مرکز تعمیرات تلویزیون تی  سی ال بسپارید.

تی سی ال یک شرکت چند ملیتی چینی است که در تولید تلویزیون فعالیت دارد و تلویزیون های آن با توجه به قیمت مناسب تری که نسبت به برندهای معروف دارد در ایران مورد توجه قرار گرفته است.

برای تعمیرات تخصصی تی سی ال تنها کافیست که با این مرکز تماس بگیرید تا تکنسین‌های آن به آدرس موردنظر شما اعزام شده و خدمات عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون TCL در محل را به شما ارائه دهند. در ادامه شما را با خدمات نمایندگی تعمیرات تلویزیون در زمینه تعمیرات تلویزیون تی سی ال آشنا خواهیم کرد.

تعمیر تلویزیون تی سی ال

تعمیر تلویزیون تی سی ال در محل 

برای تعمیر تلویزیون TCL در محل، می توانید به خدمات تعمیر در محل مختلف مراجعه کنید. این خدمات تعمیر اغلب توسط تکنسین های متخصص در تعمیر تلویزیون ارائه می شود. با تماس گرفتن یا مراجعه به این خدمات، شما می توانید درخواست خود را برای تعمیر تلویزیون TCL خود در محل ارسال کنید. 

تکنسین ها با استفاده از تجهیزات و ابزارهای مورد نیاز، مشکلات فنی را تشخیص داده و سعی می کنند مشکلات را در محل حل کنند. این خدمات  شامل تعمیر انواع خرابی ها مانند تصویر، صدا، مشکل در اتصالات تلویزیون و … هستند. قبل از استفاده از خدمات تعمیر در محل، حتماً با شرکت یا فروشگاه معتبری تماس بگیرید و جزئیات را درباره قوانین، هزینه ها و شرایط خدمات بیشتر بدانید.🛠️📺

تعمیر تلویزیون تی سی ال در محل

تعمیرات تلویزیون tcl در کرج

خدمات تعمیر تلویزیون تی سی ال در کرج نیز در دسترس است. شما می توانید برای دریافت خدمات تعمیر تلویزیون تی سی ال در کرج به شعبه ی کرج مراجعه کنید. معمولاً این خدمات توسط تکنسین های حرفه ای با تجربه و آشنا به محصولات TCL ارائه می شود. قبل از انتخاب نمایندگی تعمیرات تلویزیون TCL، بهتر است تماس بگیرید و اطلاعات لازم را درباره قوانین، هزینه ها، زمان تعمیر و ضمانت کار را دریافت نمایید.  

تعمیر تلویزیون tcl در تهران

بله، می توانید تلویزیون TCL خود را در تهران تعمیر کنید. تعمیر تلویزیون تی سی ال در شعب مختلف تی وی مانیتور در تهران انجام می شود. برای پیدا کردن مرکزهای تعمیر TCL در تهران، وارد صفحه ی تماس با ما شوید. تهرانی های عزیز می توانند به راحتی درخواست تعمیر تلویزیون تی سی ال را ثبت کرده و منتظر تماس کارشناسان ما برای مراجعه به محل و عیب یابی تلویزیون باشند. لذا در هر نقطه از تهران که هستید می توانید برای تعمیر تلویزیون تی سی ال در سریع ترین زمان ممکن اقدام نمایید.

تعمیر تلویزیون بلست خود را به ما بسپارید

تعمیرات تلویزیون تی سی ال

در صورت بروز هر گونه مشکل در تلویزیون TCL  می توانید از خدمات مرکز  تعمیر تلویزیون تی سی ال بهره مند شوید. تمامی خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون همراه با گارانتی انجام می شود. 

تعمیر مین برد تلویزیون تی سی ال 

 • چرا تلویزیون روشن نمی‌شود؟
 • دلیل خاموش و روشن شدن تلویزیون چیست؟
 • علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون چیست؟

یکی از مهم‌ترین احتمالاتی که می‌توان درصورت بروز چنین مشکلاتی در تلویزیون TCL درنظر گرفت، خرابی مین برد تلویزیون یا همان برد اصلی این دستگاه است. مین برد تلویزیون نه تنها وظیفه دارد تا تک تک دستورات کاربر را به قطعات موردنظر ارسال کرده و به این شکل نقش و مسئولیت هر یک از اجزا تلویزیون را تعیین کند؛ بلکه وظیفه دارد تا ارتباط بین تمامی بخش‌های تلویزیون را نیز شکل دهد. با این وجود بدیهی است که درصورت بروز مشکلی برای مین برد تلویزیون، عملکرد کل این دستگاه مختل شود؛ به گونه‌ای که ناگهان خاموش شود یا اینکه دائما خاموش و روشن شده و حتی روشن نشود.

از مهم‌ترین دلایلی که در خراب شدن مین برد تلویزیون نقش دارند، می‌توان به نوسان برق، وارد شدن ضربه و رطوبت به تلویزیون و همچنین اتصال کابل غیراستاندارد به تلویزیون اشاره کرد. بنابراین برای جلوگیری از خراب شدن تلویزیون حتما این دستگاه را به محافظ برق متصل کنید، از وارد شدن ضربه و رطوبت به آن جلوگیری کرده و تنها از کابل‌های اورجینال و استاندارد برای اتصال به تلویزیون استفاده کنید.

تعمیر مین برد تلویزیون

تعمیر پنل تلویزیون تی سی ال

 • چرا تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد؟
 • دلیل نمایش خطوط عمودی بر روی نمایشگر تلویزیون چیست؟
 • دلیل سیاه شدن قسمتی از تصویر تلویزیون چیست؟
 • علت اضافه شدن یک رنگ غیرعادی به تصویر تلویزیون چیست؟
 • دلیل نمایش یک نقطه سفید رنگ در نمایشگر تلویزیون چیست؟

اگر از تلویزیون TCL استفاده می‌کنید و با چنین مشکلاتی در این تلویزیون مواجه شده‌اید، لازم است بدانید که مشکل از پنل این تلویزیون است. پنل همان صفحه نمایش تلویزیون است که به عنوان مهم‌ترین و البته گران‌ترین قطعه تلویزیون شناخته می‌شود. مهم‌ترین عاملی که در خراب شدن پنل تلویزیون دست دارد، نفوذ رطوبت در آن است. متاسفانه اکثر کاربران با نحوه تمیز کردن نمایشگر تلویزیون آشنایی ندارند و مایع تمیزکننده را مستقیما بر روی صفحه نمایش تلویزیو اسپری می‌کنند و همین مسئله موجب می‌شود که رطوبت وارد پنل تلویزیون شود؛ درحالیکه بهترین راه تمیز کردن نمایشگر تلویزیون این است که مایع تمیزکننده را بر روی دستمالی خشک و تمیز اسپری کرده و آن را بر روی نمایشگر تلویزیون بکشید. اگر پنل تلویزیون شما هم به مشکل خورده است می‌توانید عیب‌یابی و تعمیر آن را به نمایندگی تعمیر تلویزیون TCL بسپارید.

تعمیر پنل تلویزیون تی سی ال

تعمیر منبع تغذیه تلویزیون تی سی ال

همانطور که اشاره کردیم زمانی که مین برد تلویزیون به مشکل می‌خورد، تلویزیون دائما خاموش و روشن می‌شود، روشن نمی‌شود یا اینکه ناگهان خاموش می‌شود. یکی دیگر از دلایلی که در بروز چنین مشکلاتی دست دارد، خراب شدن منبع تغذیه یا همان برد پاور تلویزیون است؛ که وظیفه تامین انرژی مورد نیاز تلویزیون را برعهده دارد تا این دستگاه بتواند روشن بماند و کار کند؛ به این شکل که جریان برق شهری را دریافت کرده و آن را به جریان برق مورد نیاز تلویزیون تبدیل کرده و از طریق مین برد تلویزیون به تمامی قطعات این دستگاه انتقال می‌دهد.

تنها عاملی که در خراب شدن منبع تغذیه تلویزیون نقش دارد، نوسان برق است؛ از این‌رو اگر جریان برق شهری نوسان داشته باشد، این نوسان برق وارد منبع تغذیه شده و آن را از پای درمی‌آورد و سپس از طریق منبع تغذیه به مین برد تلویزیون انتقال داده شده و موجب خرابی مین برد تلویزیون هم می‌شود؛ به همین دلیل است که همیشه توصیه می‌شود که تلویزیون خود را به یک محافظ برق متصل کنید.

تعمیر منبع تغذیه تلویزیون تی سی ال

تعمیر برد تیکان تلویزیون تی سی ال

برد تیکان همان قطعه ای است که سیگنال های تصویری را به پنل صفحه نمایش تلویزیون ارسال می کند. به این ترتیب مشخص است که هرگونه خرابی در آن، موجب از دست رفتن تصویر می شود. علاوه بر این، برد T-Con همچنین برای کنترل شدت روشنایی و رنگ های نمایش داده شده در صفحه نمایش به کار می رود. 

درواقع این برد مسئولیت مهمی در تأمین کیفیت تصویر و جلوگیری از ایجاد مشکلاتی مانند لگ در نمایش تصویر بر عهده دارد. پس اگر ایرادی در نمایش تصویر مشاهده کردید، باید احتمال خرابی برد تیکان را در نظر بگیرید. چنانچه تکنسین تعمیر تلویزیون تی سی ال تشخیص دهد که ایراد جدی است، به احتمال زیاد باید برد به کلی تعویض شود.

تعمیر بک لایت تلویزیون تی سی ال

 • چرا تلویزیون تصویر ندارد؟
 • دلیل وجود هاله یا لکه‌های سیاه بر روی بک لایت تلویزیون چیست؟
 • علت به وجود آمدن نقاط نورانی در تصویر تلویزیون چیست؟

بروز هر یک از این مشکلات نشان‌دهنده خراب شدن بک لایت تلویزیون است. منظور از بک لایت محفظه‌ای است که با برخوردار بودن از لامپ‌های LED در تلویزیون‌های ال ای دی و لامپ‌های فلورسنت در تلویزیون های LCD، نور پس‌زمینه تلویزیون جهت نمایش تصاویر را تشکیل می‌دهد. چندین و چند دلیل در خراب شدن بک لایت تلویزیون دست دارند که شامل: استفاده از قطعاتی باکیفیت متوسط در تلویزیون، بالا بودن ولتاژ لامپ‌های بک لایت در چند ثانیه ابتدایی روشن شدن تلویزیون، جدا شدن لامپ‎‌های بک لایت از شاسی دستگاه، قرار دادن نور بک لایت بر روی بالاترین میزان در تنظیمات تلویزیون و استفاده از تلویزیون برای ساعات طولانی بدون خاموش کردن و استراحت دادن به این دستگاه می‌باشند.

اگر از تلویزیون تی سی ال استفاده می‌کنید و با چنین مشکلاتی در این دستگاه مواجه شده‌اید، تنها با مرکز تعمیرات تلویزیون تماس بگیرید؛ تا تکنسین‌های این مرکز به آدرس موردنظر شما اعزام شده و خدمات عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون TCL در محل را به شما ارائه دهند.

تعمیر بک لایت تلویزیون تی سی ال

رفع مشکلات رایج تلویزیون TCL

تلویزیون تی سی ال صدا ندارد

یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که کاربران تلویزیون تی سی ال با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، صدا نداشتن تلویزیون است. مشکل صدا نداشتن این تلویزیون به بروز مشکلی در مین برد تلویزیون مربوط می‌شود؛ به همین دلیل اگر شما هم از این تلویزیون استفاده می‌کنید اما هر کاری می‌کنید هیچ صدایی از آن شنیده نمی‌شود، بهتر است با نمایندگی تعمیر تلویزیون TCL تماس بگیرید؛ تا تکنسین‌های این مرکز به آدرس موردنظر شما اعزام شده و به عیب‌یابی برد اصلی این تلویزیون بپردازند.

اینو بخون حتما به کارت میاد : تعمیرات تلویزیون بوش

تلویزیون tcl تصویر ندارد

مشکل تصویر نداشتن تلویزیون یا از پنل این دستگاه است یا از بک لایت آن؛ به همین دلیل درصورت بروز چنین مشکلی در تلویزیون TCL، لازم است که هم پنل و هم بک لایت این تلویزیون مورد عیب‌یابی قرار بگیرد؛ تا منشا این مشکل شناسایی شده و توسط تعمیرکاران مرکز تعمیرات تلویزیون برطرف شود.

چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون تی سی ال به صورت ممتد

مشکل چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون نشان می‌دهد که برد پاور یا همان منبع تغذیه تلویزیون که وظیفه تامین جریان برق مورد نیاز تلویزیون را برعهده دارد، با مشکل مواجه شده است؛ همانطور که اشاره کردیم تنها عاملی که می‌تواند منبع تغذیه تلویزیون را تهدید کند، نوسان برق است؛ بنابراین اگر تلویزیونتان را به محافظ برق متصل نکرده‌اید و اکنون با چنین مشکلی دست و پنجه نرم می‌کنید، به احتمال زیاد منبع تغذیه تلویزیون شما در اثر نوسان برق آسیب دیده است. برای اطمینان از این مسئله می‌توانید از تکنسین‌های نمایندگی تعمیر تلویزیون TCL تماس بگیرید.

دیر روشن شدن یا روشن نشدن تلویزیون tcl

یکی دیگر از رایج‌ترین مشکلات تلویزیون تی سی ال که امکان دارد برای خیلی از کاربران این دستکاه به وجود بیاید، دیر روشن شدن یا روشن نشدن این تلویزیون است. همانطور که اشاره کردیم بروز چنین مشکلاتی یا نشان‌دهنده خرابی مین برد تلویزیون tcl است یا نشان‌دهنده خرابی منبع تغذیه تلویزیون. در این حالت تعمیرکاران هم مین برد تلویزیون tcl را با دقت بررسی می‌کنند و هم برد پاور آن را تا مطمئن شوند که مشکل از کدام یک از این قطعات است.

4.3/5 (12 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید