اشتراک گذاری

آموزش ضبط فیلم در تلویزیون هوشمند

تلویزیون‌های دوست‌داشتنی هوشمند امکانات متعددی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند و درواقع کاربر را به دنیایی فراتر از استفاده از یک تلویزیون می‌برند. یکی از این امکانات، ضبط فیلم است. بنابراین اگر شما خیلی خوش شانس باشید و در منزل یا دفتر کار خود یک تلویزیون هوشمند داشته باشید، می‌توانید با استفاده از آن هر فیلمی که دوست دارید مجدداً تماشا کنید را به راحتی ضبط کنید اما چطور؟ ادامه این مطلب که در زمینه آموزش ضبط فیلم در تلویزیون هوشمند است را دنبال کنید تا بتوانید هر فیلمی که دوست دارید را ضبط کنید.

آموزش ضبط فیلم در تلویزیون هوشمند

نحوه ضبط فیلم در تلویزیون هوشمند

اکنون قصد داریم ساده‌ترین، رایج‌ترین و مهم‌تر از همه کم هزینه‌ترین روش را برای آموزش ضبط فیلم در تلویزیون هوشمند به شما ارائه دهیم. این روش چیزی نیست جزء استفاده از USB. خیلی راحت با استفاده از اتصال USB به تلویزیون هوشمند و زدن دکمه Record پس از نمایش پیغام شناسایی USB توسط تلویزیون، می‌توانید پروسه ضبط فیلم در این دستگاه را آغاز کنید.

البته فلش تنها دستگاهی نیست که می‌توانید برای ضبط فیلم به تلویزیون هوشمند وصل کنید. بلکه شما می‌توانید علاوه‌بر فلش، هارد اکسترنال یا هر دستگاه ذخیره‌ساز دیگری که امکان اتصال آن به پورت USB تلویزیون وجود دارد را به این دستگاه متصل کنید. سپس تلویزیون مراحل شناسایی دستگاه متصل شده به تلویزیون را آغاز می‌کند و پیغامی مبنی بر تایید دستگاه به شما نشان می‌دهد.

اکنون باید برای آغاز ضبط فیلم در تلویزیون هوشمند دکمه Record را فشار دهید و پس از پایان ضبط فیلم در تلویزیون دکمه Stop را بزنید تا فایل ویدئویی با فرمت‌هایی نظیر MP4 و … در فلش، هارد یا هر دستگاه دیگری که به تلویزیون وصل کرده‌اید، ذخیره شود. توجه داشته باشید که قبل از اتصال فلش یا هارد خود به تلویزیون باید از اطلاعات آن بک آپ بگیرید چراکه احتمال فرمت شدن اطلاعات آن وجود دارد. درضمن ممکن است فیلم ضبط شده در فلش یا هارد تنها در تلویزیون شما پخش شود و در تلویزیون‌های دیگر قابل پخش نباشد.

تعمیرات تخصصی تلویزیون های هوشمند

تلویزیون‌های هوشمند نیز دیر یا زود مانند سایر تلویزیون‌ها به دلایل مختلفی از جمله استفاده نادرست دچار مشکل می‌شوند و به تعمیرات تخصصی نیاز پیدا می‌کنند. اگر تلویزیون هوشمند شما نیز دچار مشکل شده است و به تعمیرات نیاز دارد، می‌توانید با مرکز تی وی مانیتور به عنوان یکی از بهترین و تخصصی‌ترین مراکز انواع مدل‌های تلویزیون تماس بگیرید. تکنسین‌های مرکز تی وی مانیتور پس از تماس شما به آدرس مورد نظر اعزام شده و خدمات تخصصی تعمیرات تلویزیون هوشمند را پس از عیب‌یابی دقیق این دستگاه به شما ارائه می‌دهند.

2.9/5 (13 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩