اشتراک گذاری

مانیتور سامسونگ S19R310N Plus

خرابی‌های که عمدتاً کاربران مانیتور سامسونگ S19R310N Plus را ناچار به تعمیر می‌کند، شامل مواردی چون خرابی تصویر، خروجی نداشتن کابل VGA، خرابی دکمه پاور، خرابی بک لایت و مواردی از این دست است. صرف‌نظر از نوع اشکال پیش آمده در این دستگاه، آنچه که در تعمیرات مانیتور سامسونگ S19R310N Plus اهمیت بسزایی دارد، طی صحیح فرآیند عیب‌یابی و تشخیص درست علت اشکال پیش آمده است. بی‌توجهی به این مسئله سبب اِعمال تعمیرات نادرست بر روی دستگاه و به تبع آن خرابی دوچندان مانیتور خواهد شد.

اگر از کاربران مانیتور سامسونگ S19R310N Plus هستید و در طول روزهای اخیر متوجه وجود اشکال در این دستگاه شده‌اید می‌توانید خدمات مرتبط با تعمیر این مانیتور را با مراجعه به نمایندگی تعمیرات مانیتور دریافت نمایید. در صورتی که به هر دلیل امکان مراجعه به مجموعه را نداشته باشید می‌توانید خدمات مرتبط با تعمیرات مانیتور سامسونگ S19R310N Plus را از طریق درخواست سرویس در محل مانیتور دریافت نمایید.

تعمیرات مانیتور سامسونگ S19R310N Plus

عیب‌یابی و تعمیرات مانیتور سامسونگ S19R310N Plus

تصویر نداشتن VGA مانیتور سامسونگ

بروز این اشکال در مانیتور سامسونگ عمدتاً به دلیل وجود اشکالات سخت افزاری در دستگاه اتفاق می‌افتد. برای رفع این اشکال لازم است در وهله‌ی نخست کابل VGA چک شود. این کابل معمولاً آبی رنگ و به پشت کارت گرافیک متصل شده است . البته در صورتی که ورودی و خروجی تصویر از کابل های DVI و HDMI نیز پشتیبانی می کند، بهتر است هر دو کابل را بررسی کنید.

در طول این بررسی، کابل را از پورت جدا کرده و پین های پورت را از نظر شکستگی بررسی کنید. مجدداً کابل را وصل کرده و تصویر دادن یا ندادن مانیتور را چک کنید. در صورت عدم وجود تصویر بهتر است دستگاه جهت بررسی‌های تخصصی‌تر به یکی از مراکز تعمیرات تحویل داده شود. تعمیرات این بخش از دستگاه و سایر تعمیرات مانیتور سامسونگ S19R310N Plus با مراجعه به نمایندگی تی وی مانیتور قابل دریافت است.

خرابی جک آداپتور مانیتور سامسونگ

یکی از شایع‌ترین اشکالات مشاهده شده در مانیتورها، مشکل خرابی جک آداپتور است. خوشبختانه خرابی این بخش از مانیتور به راحتی قابل تعمیر است و در صورت نیاز به تعویض نیز هزینه چندانی ندارد. اگر چه تعمیرات جک آداپتور مانیتور سرویس نسبتاً ساده‌ای است با این وجود توصیه می‌شود برای تعمیر این بخش نیز به مراکز تعمیرات مانیتور مراجعه شود.

در این مراکز بسته به نوع اشکال پیش آمده در جک، جهت تعمیر و تعویض جک مانیتور اقدام می شود. در تعمیر این بخش توجه به حالت پایه های جک و نصب صحیح آنها بر روی برد اهمیت ویژه‌ای دارد. کاربران مانیتور سامسونگ S19R310N Plus می‌توانند با مراجعه به پارت تعمیرات مانیتور سامسونگ S19R310N Plus سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش را دریافت نمایند.

تعمیر پیکسل معیوب مانیتور سامسونگ

برای تعمیر پیکسل معیوب در وهله نخست می‌بایست پیکسل‌های سوخته شناسایی گردند. برای این کار می‌توان از ابزار LCD2 استفاده کرد. این نرم افزار با استفاده از گزینه Massage the Pixel پیکسل های گیر کرده و معیوب را تحریک و در صورت امکان تعمیر می‌کند. در این نرم افزار حالت Fix My Screen نیز وجود دارد که امکان اجرای آزمون های موجود را برای مدت زمان بیشتری به کاربر می‌دهد تا احیای پیکسل های آسیب دیده به خوبی انجام شود.

در صورت حاد بودن اشکال پیکسل سوختگی در مانیتور توصیه می‌شود به پارت تعمیرات مانیتور سامسونگ S19R310N Plus مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایید.

تعمیر پاور مانیتور سامسونگ

یکی از نشانه های خرابی پاور، شنیده شدن صدایی شبیه به سوت از درون مانیتور است. این صدا حتی با خاموش کردن مانیتور -در صورتی که به برق متصل باشد- همچنان شنیده می‌شود. (نکته: شنیده شدن صدای سوت از داخل مانیتور به هیچ عنوان ربطی به خرابی مین برد ندارد و علت آن را باید در همین بخش –یعنی بخش پاور- جستجو کرد). کارشناسان ماهر در حوزه تعمیر پاور مانیتور می دانند که بروز این صدا به دلیل خرابی و نشتی‌هایی است که در خازن‌های پاور به وجود آمده‌ است.

باید توجه داشت، در صورتی که تعمیر پاور با تأخیر انجام شود و به خرابی های خازن رسیدگی نشود این احتمال وجود دارد که فشار زیادی به ترانس وارد شود و سایر خازن ها نیز درگیر شود. از این رو توصیه می شود در صورت شنیده شدن صدایی شبیه به سوت هر چه سریع‌تر اقدامات مورد نیاز جهت تعمیرات مانیتور سامسونگ S19R310N Plus انجام پذیرد.

تعمیرات مانیتور سامسونگ S19R310N Plus در محل

کاربرانی که به هر دلیل امکان مراجعه به نمایندگی تی وی مانیتور را ندارند می‌توانند از سرویس تعمیرات مانیتور سامسونگ S19R310N Plus در محل استفاده نمایند. در صورت استفاده از این سرویس، کارشناسان تعمیر مانیتور خود در محل حضور یافته و اقدامات لازم جهت تعمیر را بر روی دستگاه پیاده می‌سازند.

خدمات ارائه شده در این شکل از سرویس، منحصر به موردی خاص نیست و کلیه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با این دستگاه را شامل می‌گردد. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعمیرات تخصصی مانیتور سامسونگ مشمول گارانتی و ضمانت است.

نمایندگی تعمیرات مانیتور

مرکز تعمیرات تی مانیتور مانیتور ارائه دهنده تمامی خدمات مورد نیاز به کاربران و دارندگان دستگاه های تلویزیون و مانیتور است. کاربران گرامی می توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات تلویزیون تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیرات انواع دستگاه های مانیتور و پنل های تی وی را دریافت نمایند. تعمیرات تی وی مانیتور در این مرکز محدود به مدل و برند خاصی نیست و از تمامی خدمات ترمیم، تعویض و تعمیری که در فهرست خدمات پس از فروش این نمایندگی ذکر شده است، پشتیبانی می کند.

در این مرکز  -به منظور کسب رضایت و آسایش خاطر هموطنان گرامی- تمامی سرویس‌های ترمیم، تعویض و تعمیر مرتبط با مانیتورهای مدلهای گوناگون تلویزیون اعم از تلویزیون های پلاسما، ال سی دی، تلویزیون های ال ای دی، تلویزیون های هوشمند و پنل های OLED به همراه گارانتی عرضه‌ می‌گردد.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩