تعمیرات تلویزیون توشیبا

تعمیرات تلویزیون توشیبا به عنوان یکی از خدمات تخصصی نمایندگی توشبا، در این مطلب مورد بررسی قرار می گیرد. این فرآیند که انجام آن نیازمند برخورداری از مهارت و تخصص ویژه ای در زمینه ی تعمیر تلویزیون می باشد، باید حتما توسط افراد دوره دیده و مجرب انجام گردد. از این رو در نمایندگی توشیبا، جمعی از تعمیرکاران دارای تخصص تعمیرات این محصول را بر عهده داشته و برای انجام این کار، از پیشرفته ترین تجهیزات و ابزار موجود استفاده می کنند.

علی رغم حساسیت های موجود در این فرآیند، آشنایی با برخی نکات مهم در مورد تعمیرات تلویزیون توشیبا می تواند برای شما کاربران گرامی مفید واقع گردد. لذا از شما دعوت می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون توشیبا

تلویزیون‌های توشیبا محصولات رده‌بالایی هستند که عمدتاً برای طیف مشتریان متوسط تولید شده‌اند. تلویزیونهای این شرکت معمولا از نظر قیمتی تفاوت شایان توجهی با تلویزیون‌های سامسونگ دارند. اما از طرف دیگر، مشخصات اصلی و قابلیت‌های جذاب آنها همچنان حفظ شده است. نمایندگی تعمیر تلویزیون توشیبا به منظور ارائه خدمات تعمیر به کاربران تلویزیون های این شرکت راه‌اندازی شده است. خدمات ارائه شده توسط نمایندگی تعمیر تلویزیون Toshiba هم با حضور در این نمایندگی و هم به صورت تعمیر در محل تلویزیون قابل دریافت است.

کارشناسان نمایندگی تعمیر تلویزیون توشیبا پس از عیب‌یابی صحیح و تشخیص علت اشکال پیش آمده در تلویزیون، اقدام به تعمیر و بهسازی تلویزیون نموده و در نهایت دستگاهی سالم و بی عیب و نقص را به مشتری تحویل خواهند داد. برخی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان تعمیر تلویزیون توشیبا عبارت است از: رفع مشکل شکستگی پنل (که در اثر ضربه، افتادن و موارد مشابه ایجاد می شود)، رفع مشکل آبخوردگی پنل تلویزیون (که به دلیل نفوذ مایعات رسانا به داخل تلویزیون اتفاق می افتد و در نهایت منجر به آسیب فلت‌های انتقال‌دهنده تصویر می‌شود)، رفع مشکل خرابی در تصویر (ایرادهایی مثل خطوط عمودی و یا پیکسل سوختگی که در اثر کارکرد و استهلاک دستگاه ایجاد می شود) و … .

خدمات تخصصی تعمیر تلویزیون توشیبا

بررسی کامل تلویزیون توشیبا، عیب یابی تخصصی، تعمیرات تخصصی پلاسما، تعمیر led، تعمیرات انواع lcd و بررسی، ترمیم سینمای خانگی، تعمیر و تعویض پنل، تعمیرات آمپلی فایر، تعمیر و تعویض برد، تعمیر برد پاور، تعمیر اسپیکر، ترمیم و تعویض پاور، تعمیر برد تی کان، تعمیر بک لایت، تعمیر تیونر و تعمیرات تلویزیون در محل، عمده خدمات تعمیر تلویزیون توشیبا به شمار می روند. برای دریافت هریک از این خدمات، می توانید با نمایندگی مجاز تعمیرات تلویزیون در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

تعمیرات تلویزیون توشیبا در محل

آیا می دانید که بخش قابل توجهی از مشکلات و خرابی های تلویزیون به دلیل آسیب هایی هستند که دستگاه در حین جابجایی دیده است؟ ممکن است تلویزیون ضربه بخورد و پنل یا بدنه آن بشکند. جدای از این مساله، بسیاری از کاربران زمان کافی برای مراجعه به تعمیرگاه ندارند و به همین دلیل بسیار دیر اقدام به ترمیم تلویزیون خود می کنند. در نتیجه این امر، مشکلات تلویزیون تشدید شده و قطعات بیشتری آسیب می بینند.

نمایندگی تعمیر تلویزیون برای رفع تمامی این موانع و مشکلات، سرویس در محل تلویزیون را ارائه می دهد. برای دریافت خدمات تعمیر تلویزیون توشیبا در محل کافی است با نمایندگی تلویزیون مرکز سخت افزار ایران تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید. همکاران ما پس از اعزام به آدرس مورد نظر شما، اول تلویزیون را به صورت کامل بررسی می کنند تا اجزاء معیوب آن شناسایی شوند. قطعاتی که آسیب دیده اند تعمیر یا تعویض می شوند و در نهایت شما می توانید مثل روز اول از تلویزیون تان استفاده کنید.

مشکلات مورد توجه در تعمیرات تلویزیون توشیبا

با توجه به ساختار تلویزیون و قطعات پیچیده ای که در آن به کار رفته است، بروز مشکلات متعدد در این محصول امری کاملا طبیعی است. برخی از این مشکلات سطحی بوده و خود به خود از بین می روند. اما بعضی موارد، نشان از بروز نقص در قطعات داخلی دستگاه داشته و بررسی و تعمیر تلویزیون توشیبا توسط یک فرد متخصص را ضروری می سازند.

به عنوان مثال، سیاه شدن تصویر، ایجاد خطوط یا نقطه های رنگی روی تصویر، عدم نمایش تصویر، عدم وجود صدا، کم نور شدن همه یا بخشی از تصویر را می توان اصلی ترین مشکلات مورد توجه در تعمیرات تلویزیون توشیبا به شمار آورد. در صورت مشاهده ی هریک از این موارد در تلویزیون خود، آن را جدی گرفته و هرچه سریع تر برای رفع مشکل اقدام نمایید.

توجه داشته باشید که هریک از این اختلالات می تواند ناشی از نقص و خرابی یک یا چند قطعه از دستگاه باشد که بررسی آنها نیاز به مهارت بالایی دارد. به هیچ عنوان خودتان تلویزیون را باز نکرده و به مراکز تعمیراتی مجاز مراجعه نمایید.

تعمیر انواع تلویزیون توشیبا

همان گونه که اشاره نمودیم تلویزیون توشیبا در انواع و مدل های مختلف تولید می شود که در این قسمت به ذکر چند مدل از آن ها می پردازیم. تلویزیون توشیبا مدل S2650EV ، تلویزیون توشیبا مدل S2550  ، تلویزیون توشیبا مدل 55u7750 ، تلویزیون توشیبا Toshiba 43U7750  ، تلویزیون توشیبا Toshiba 55U7750  ، تلویزیون ال ای دی توشیبا Toshiba 46VL20  ، تلویزیون  led توشیبا Toshiba 46TL938G و… برخی از مدل های تلویزیون توشیبا هستند.

فروش و خدمات پس از فروش تلویزیون توشیبا همچنین تعمیرات تلویزیون توشیبا در نمایندگی تعمیرات تلویزیون به صورت تخصصی انجام می شود.جهت اطلاعات از قیمت روز  تلویزیون توشیبا با متخصصین ما در مرکز تعمیرات تلویزیون تماس بگیرید.

قطعات مهم در تعمیرات تلویزیون توشیبا

همانطور که در بخش قبلی اشاره کردیم، بروز هرگونه مشکل در تلویزیون ناشی از وجود نقص و ایراد در قطعات این محصول می باشد. قطعاتی از جمله: پاور، پنل، بک لایت، مقاومت، برد ترانزیستور، درایور BackLight  ، برد تغذیه lips، سوئیچینگ، بلوک دیاگرام، شاسی، مدارها، برد rgb، آمپلی فایر، صفحه نمایش، سوکت های ورودی و خروجی، اسپیکرها، برد دیتا و پردازنده ی اصلی، قطعات مهم در تعمیرات تلویزیون توشیبا به شمار می روند. هریک از این قطعات بر اساس ساختار و نوع عملکرد خود، وظیفه ی عملکرد یک یا چند بخش از تلویزیون را بر عهده دارند. لذا با بروز نقص در هریک از آنها، فعالیتهای دستگاه با مشکل مواجه شده و تعمیر تخصصی تلویزیون Toshiba در این شرایط ضروری می باشد.

اقدامات اصلی در تعمیرات تلویزیون توشیبا

از جمله اقدامات اصلی که در طول فرآیند تعمیرات تلویزیون توشیبا و برای رفع اختلالات عملکردی این محصول انجام می گردد، می توان به ترمیم و تعمیر تخصصی پنل اشاره کرد. همچنین کارشناسان با بررسی بردهای تلویزیون و ترمیم نواقص آنها، قادر به ترمیم تلویزوین توشیبا می باشند. به طور کلی تعمیر قطعات تلویزیون، یکی از اقداماتی است که در راستای برطرف نمودن مشکلات این دستگاه انجام می گردد.

اما گاهی امکان تعمیر برخی قطعات وجود ندارد؛ در این حالت، تعویض قطعه ی معیوب، مفیدترین اقدام در جهت تعمیر تلویزیون به شمار می رود. برای تعویض قطعات این محصول، یک حساسیت ویژه وجود دارد و آن، استفاده از قطعات یدکی اورجینال است. به عنوان مثال، در صورت خرابی بک لایت و لزوم تعویض آن، به کار بردن بک لایت بی کیفیت و غیر اصل، می تواند زمینه ساز مشکلات بسیار جدی تری در تلویزیون توشیبا گردد.

واحدهای تعمیرات تلویزیون

واحدهای تعمیرات تلویزیون ، خدمات مورد نیاز برای رفع مشکلات این محصول را به صورت تخصصی به کاربران ارائه می دهد. وجود کارشناسان متخصص و با تجربه و نیز تجهیز این واحدها به آخرین وسایل تعمیراتی روز دنیا، موجب تمایز این آنها از سایر واحدهای تعمیرات تلویزیون شده است. در واحدهای مذکور که مستقیما تحت نظر مرکز تعمیرات تلویزیون فعالیت می کنند، عیب یابی و تعمیرات انواع مدل های تلویزیون از برندهایی همچون: سامسونگ، شارپ، توشیبا، ال جی، بوش، اسنوا، سونی، پاناسونیک و … انجام می گردد. لذا شما کاربران گرامی می توانید بدون توجه به شرکت تولیدکننده، تلویزیون خود را برای تعمیر به این واحدها تحویل داده و از ترمیم تخصصی محصول خود اطمینان حاصل نمایید.

مرکز تعمیرات تلویزیون

مرکز تعمیرات تلویزیون، یکی از واحد های تحت نظارت مرکز سخت افزار ایران بوده و تعمیرکاران زبده در آن، به بررسی و رفع مشکل انواع مدل های این محصول می پردازند. در این مرکز، تعمیرات انواع تلویزیون از کلیه ی برندها به صورت تخصصی انجام می شود. به واسطه ی تجهیز واحدهای این مرکز به تجهیزات و ابزارآلات پیشرفته و نیز مهارت مثال زدنی کادر فنی حاضر در این مجموعه، شما کاربران گرامی می توانید از ترمیم با کیفیت دستگاه خود اطمینان کامل داشته باشید.

همچنین در راستای عمل به اصول مشتری مداری، کارکنان مرکز تعمیرات تلویزیون با حسن برخورد و تعهدی مثال زدنی به ارائه ی خدمات مربوطه می پردازند. جلب رضایت شما عزیزان، اولین و مهم ترین دغدغه ی تیم مدیریت و کارمندان مرکز تعمیرات تلویزیون بوده و هست و امیدواریم که در راه حصول این هدف، موفق عمل کرده باشیم.

4.4/5 (5 امتیاز)