یکی دیگر از خدمات ارائه شده در مرکز تی وی مانیتور، تعمیرات مانیتور تلویزیون میباشد که در این مرکز با بالاترین سطح کیفی به کاربران محترم ارائه میشود. نمایندگی تی وی مانیتور سالهاست که به ارائه ی خدمات مختلف در زمینه ی  تعمیرات تلویزیون و مانیتورفعالیت می نماید و  در این عرصه به عنوان مرکزی پیشتاز، مطرح می باشد.  این مرکز به مدد حضور کارشناسان و مهندسان متخصص، که دارای سطح علمی بالا و تجربه بسیار زیاد در زمینه های مرتبط میباشند، توانسته است یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات تعمیر و فروش تلویزیون و مانیتور در ایران  باشد. همچنین عامل دیگر در این زمینه، استفاده از ابزارآلات و تجهیزات پیشرفته و مدرن میباشد که در زمینه تعمیرات، کمک شایانی به کیفیت بهتر کارها نموده است.

نکات مهم در تعمیرات مانیتور lenovo

یکی از مشکلاتی که استفاده کنندگان تلویزیون ها  با آن روبرو میشوند، اختلالاتی است که در مانیتور دستگاه به وجود می آید. برای مثال در برخی موارد پیش می آید که تلویزیون شما روشن شده است. اما پس از مدت کوتاهی دوباره خود به خود خاموش میشود. کاربران گرامی این محصول به خاطر داشته باشند، تعمیر تخصصی مانیتورهای لنوو در مراکز غیرمجاز و به دست افراد مبتدی، نه تنها مشکل دستگاه را برطرف نخواهد کرد بلکه موجب وارد کردن صدمات جدی به بخش‌های دیگر دستگاه خواهد گردید، که در برخی موارد با از کار انداختن کلی دستگاه امکان بازیابی و اصلاح آن را برای همیشه از بین می‌برد.

شما می‌توانید با انتخاب آگاهانه‌ی مرکز تعمیر تخصصی مانیتور لنوو در کمترین زمان و با کمترین هزینه، دستگاه معیوب خود را تعمیر کنید. احترام به مشتریان و هموطنان گرامی در کنار ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، هدف مدیریت و کادر فنی  نمایندگی لنوو می‌باشد.

واحد مرکز تعمیرات مانیتور لنوو

در مرکز تعمیرات مانیتور لنوو، خدمات مربوط به تعمیر، ترمیم و تعویض انواع مانیتورها انجام میگیرد. خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات لنوو در قسمتهای جداگانه انجام میپذیرد که این موضوع در راستای ارتقاء سطح کیفی خدمات و همچنین جلب رضایت هر چه بیشتر مشتری میباشد.تعمیرات مانیتور لنوو

همچنین نکته حائز اهمیت دیگری که موجب شده تا مرکز تعمیرات مانیتور لنوو به یکی از محبوبترین مراکز در این زمینه بدل شود این است که هزینه های اخذ شده جهت تعمیرات بر اساس نرخنامه مصوب میباشد که قبل از انجام کار حتما به مشتری اعلام میگردد. میتوان گفت بیشتر دستگاههای که جهت تعمیر به این مرکز می آیند به دلیل اعمال برخی تنظیمات و گردگیری های دوره ای، به دستگاهی با کیفیتی بسیار بالا تبدیل شده و میتوانند در حکم یک دستگاه جدید به شمار آیند.

خدمات تخصصی مرکز تعیرات مانیتور لنوو

از جمله خدمات تخصصی که در واحد تعمیرات مانیتور لنوو به مراجعه کنندگان گرامی ارائه میگردد شامل موارد زیر میشوند.

 • تعمیرات تخصصی پنل مانیتور
 • رفع مشکلات و اختلالات انواع بورد پاور مانیتور
 • تعمیر بورد اصلی یا مین بورد یا مادربورد
 • عیب یابی و ترمیم انواع مانیتور
 • ریکاوری،تعمیر و در صورت نیاز تعویض کلیه ی قطعات الکترونیکی مانیتور
 • رفع ایراد تمامی قطعات مکانیکی نمایشگر
 • رفع ایرادات و اختلالات کلی دستگاه
 • سرویس کردن دستگاه و انجام تنظیمات فنی نمایشگر
 • انجام عملیات مربوط به نصب و تنظیم مانیتور
 • تعمیر خاموشی دستگاه و عدم روشن شدن مانیتور
 • برطرف نمودن اختلالات مربوط به پنل که می تواند در نتیجه ضربه یا خود به خود ایجاد شود
 • تعمیرات مربوط به خرابی برد تغذیه و در نتیجه خرابی برد اصلی
 • عیب یابی و رفع مشکلات مربوط به روشن و خاموش شدن های مکرر و پی در پی دستگاه
 • تعمیر و ترمیم مانیتورهای اداری
 • ریکاوری و ترمیم نمایشگرهای خانگی
 • برطرف نمودن اختلالات مربوط به مانیتورهای پی ال سی
 • تعمیر و ترمیم نمایشگرهای اچ ام آی
 • رفع مشکلات به هم ریختگی تصویر و بازیابی تصاویر به هم ریخته شده
 • تعمیر ایراداتی که منجر به بروز تصاویر خط خطی در نمایشگر میشوند
 • رفع مشکلاتی که منجر به به هم ریختگی رنگ مانیتور میگردند

واحدهای تعمیرات مانیتور

تعمیرات در مرکز تعمیرات تی وی مانیتور در پارتهای تفکیک شده و جداگانه انجام میگیرد. تعمیرات مانیتور لنوو تنها یکی از از خدمات  ارائه شده در این مجموعه می باشد. در نتیجه مراجعه کنندگان گرامی باید با توجه به نوع محصول مورد نظر خود، به واحد تعمیراتی مختص آن مراجعه کنند. در این مرکز تمامی خدمات ارائه شده، با نظارتی دقیق و سخت گیرانه همراه بوده و تکنسین های فنی حاضر در واحدهای تعمیرات مانیتور، با دقتی بالا در کنار تجربه بالا اقدام به عیب یابی از محصول مورد نظر کرده و اقدامات مربوط به تعمیر، ترمیم و در صورت نیاز تعویض قطعه آسیب دیده را به بهترین شکل ممکن انجام میدهند. خدمات ما را در واحدهای تعمیرات مانیتور مطالعه نمایید.

مرکز تعمیرات تی وی مانیتور

مرکز تعمیرات تی وی مانیتور، کلیه خدمات مربوط به دستگاههای تلویزیون و مانیتور را به کاربران گرامی ارائه میدهد. کاربران محترم با مراجعه به مرکز تعمیرات تی وی مانیتور، میتوانند از بهترین و تخصصی ترین خدمات مربوط به تعمیرات انواع مانیتور و پنلهای تی وی بهره مند گردند. خدمات ارائه شده در این مرکز، تمامی برندها و مدلهای تی وی مانیتور را شامل می شود و تنها مختص یک برند یا مدل خاص نیست.

کلیه اقدامات مربوط به ترمیم، تعویض و تعمیر در این مرکز با بالاترین سطح کیفی خدمات، ارائه میگردند. در مرکز تعمیرات تی وی مانیتور، در راستای تحقق اصل مشتری مداری و جلب رضایت هر چه بیشتر مشتری که اصلی ترین هدف این مجموعه است، تمامی خدمات ارائه شده در رابطه با انواع تلویزیون های پلاسما، ال سی دی، ال ای دی، تلویزیونهای هوشمند و پنلهای OLED دارای گارانتی میباشند. همچنین تمامی کارشناسان و مهندسین این مجموعه از بین افراد متخصص و مجرب انتخاب شده اند که خدمات خود را با سطح کیفی بسیار بالا ارائه میدهند.

دریافت اطلاعات مربوط به اخبار ، مقالات ، محصولات و سوالات متداول تی وی مانیتور در بخش ذیل امکان پذیر می باشد.

سوالات متداول

محصولات

مقالات

اخبار