اندروید تی وی 13 برای تلویزیون های هوشمند منتشر شد !

  • خانه
  • اخبار
  • اندروید تی وی 13 برای تلویزیون های هوشمند منتشر شد !

اندروید تی وی 13 برای تلویزیون های هوشمند منتشر شد! احتمالا خیلی از افراد منتظر شنیدن چنین خبری بوده اند. از مدت ها پیش اندروید 13 برای گوشی های هوشمند و تبلت ها ارائه شده است. اما به تازگی گوگل اعلام کرده است که جدیدترین سیستم عامل، که همان اندروید 13 می باشد را برای تلویزیون های هوشمند نیز منتشر کرده است.

گوگل؛ بزرگترین موتور جستجوگر دنیا همچنین در صفحات خود چنین اعلام کرد که Android TV 13 برای دستگاه هایی که شرایط استفاده از این تکنولوژی را دارند، فراهم کرده است. پس از این شنیدن این خبر، کسانی که دانگل توسعه‌ دهندگان ADT-3 را دارند، می توانند آخرین آپدیت اندروید را بر روی تلویزیون خود نصب کنند.

حال همه دارندگان  ADT-3 می توانند این آپدیت را بر روی تلویزیون های خود نصب کنند. اما کسانی که می خواهند اندروید تی وی 13 را مستقیما بر روی دستگاه های دیگر دانلود کنند؛ باید همچنان در انتظار باشند.البته شاید هم این بروز رسانی برای دستگاه های دیگر منتشر نشود، چون اکثر ویژگی های مربوط به این اندروید از طریق آپدیت اپلیکیشن ها در اختیار کاربران قرار می گیرد.

اندروید تی وی 13 برای تلویزیون های هوشمند منتشر شد

ویژگی های اندروید تی وی 13

استفاده از کیبوردهای فیزیکی

اندروید TV 13، از جدیدترین تکنولوژی ها بهره مند شده است و به کاربران کمک میکند تا بهتر بتوانند از سخت افزار های تلویزیونی استفاده کنند. از جمله ویژگی هایی که می توان به آن اشاره کرد چیدمان های جدید کیبورد برای InputDevice API است تا کیبوردهای فیزیکی بهتر بتوانند با تلویزیون های اندرویدی کار کنند.

شاید این مطلب برای شما مفید باشد : تعمیر تلویزیون ال جی

بهبود کیفیت تصاویر

جدیدترین نسخه اندروید نمایشگرها، باعث بهبود قابلیت تصویر در تصویر شده است. این ویژگی چند سالی است که در این سیستم عامل وجود دارد، اما در نسخه 13 پشتیبانی بهتری از آن به عمل آمده است. به عنوان نمونه اگر از برنامه های تماس ویدئویی استفاده می کنید، می توانید اندازه پنجره را تغییر بدهید تا فضای بیشتری را ببینید. از دیگر تغییرات پنهان اندروید تی وی 13 می توان به بهینه سازی HDMI، صدا و مدیریت ورودی‌ ها اشاره کرد.

تغییر حالت HDMI

تغییر حالت HDMI حالا می‌تواند با MediaSession موجب شده است تا دستگاه های HDMI در صورت تغییر حالت HDMI می توانند در انرژی صرفه جویی و یا پخش محتواها را متوقف کنند. ای‌ پی‌ آی AudioManager برای تعیین فرمت صوتی برای محتوای ویدئویی استفاده می شود.

شاید خیلی از تغییرات این سیستم عامل به نظر کاربران، ساده باشد. اما گوگل ما را از آپدیت های پشت صحنه آن باخبر می سازد. یکی از آنها قابلیت تغییر رزولوشن پیش‌فرض و نرخ نوسازی منابع HDMI است؛ این مزیت میتواند شرایط بهتری را برای برخی از محتواهای ویدئویی فراهم کند .

در این خبر از نمایندگی تعمیرات تلویزیون درمورد آخرین بروزرسانی های مربوط سیستم عامل اندروید 13 با شما صحبت کردیم. همچنین اگر در زمینه تعمیر تلویزیون و تعمیر مانیتور سوالی دارید، می توانید از مشاوره رایگان با کارشناسان ما  نیز بهره مند شوید.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩