اشتراک گذاری

آموزش نصب برنامه فیلیمو روی تلویزیون

برنامه فیلیمو یکی از محبوب ترین و جامع ترین برنامه های پخش فیلم و سریال با امکانات مختلف است که در چند سال اخیر، نظر مخاطبان زیادی را جلب کرده. حالا تصور کنید این برنامه را روی تلویزیون خود داشته باشید! در این مطلب می خواهیم روش آموزش نصب فیلیمو روی تلویزیون را به شما آموزش دهیم تا بتوانید به راحتی با جمع بزرگتری از عزیزان خود فیلم های این برنامه را تماشا کنید.

در این مطلب سعی می کنیم با ذکر شرایط مختلف انواع تلویزیون های هوشمند و غیر هوشمند تمام راه هایی که می توان از این برنامه روی تلویزیون بهره برد را با شما به اشتراک بگذاریم.

نصب فیلیمو روی تلویزیون

این مقاله را از دست ندهید : چگونه با تلویزیون وب گردی کنیم ؟

نصب فیلیمو روی تلویزیون های هوشمند

اگر تلویزیون شما هوشمند باشد، برای نصب فیلیمو روی تلویزیون به هیچ چالشی برنمی خورید. البته حتی در این دسته بندی هم تلویزیون های با سیستم عامل اندروید یک پله از بقیه جلوتر هستند. در تلویزیون هایی مانند سونی که اندرویدی هستند، به راحتی می توانید دستگاه را به وای فای متصل کنید و سپس با استفاده از برنامه Google play و جستجوی «فیلیمو» یا «Filimo» در نوار جستجو، آن را دانلود و نصب کنید. مقاله آموزش تنظیم DNS تلویزیون را مطالعه کنید.

در تلویزیون هایی که اندرویدی نیستند، باید به امکانات سیستم نگاه کنید. مثلا تلویزیون های ال جی از سیستم عامل WebOS بهره می برند و فروشگاه برنامه های آن LG content store نام دارد. در این تلویزیون ها می توانید از مسیر دکمه Home وارد این فروشگاه شوید و با جستجوی نام فیلیمو آن دانلود و نصب کنید.

تلویزیون های سامسونگ نیز اندرویدی نیستند و به کل اجازه نصب برنامه های مخصوص اندروید را نمی دهند. بنابراینن برای استفاده از برنامه فیلیمو در تلویزیون های سامسونگ باید از طریق مرورگر آدرس tv.filimo.com را جستجو کنید و از نسخه تحت وب آن بهره ببرید.

در نهایت اگر موفق نشدید از روش هایی که ذکر شد برنامه نصب کنید، می توانید دانلود کردن برنامه در دستگاه های دیگر مانند تلفن و لپ تاپ و انتقال آن به USB و از USB به تلویزیون، برای نصب فیلیمو در تلویزیون اقدام کنید. توصیه میشود مقاله آموزش نصب فیلتر شکن در تلویزیون را مطالعه کنید.

نصب فیلیمو روی تلویزیون های قدیمی تر

اما اگر تلویزیون ما هوشمند نبود چه کنیم؟ آیا باید قید تماشای فیلم مورد علاقه مان از طریق فیلیمو را بزنیم؟ هنوز نه! چند راه برای تماشای فیلم های برنامه فیلیمو در تلویزیون های قدیمی تر نیز وجود دارد.

  • استفاده از قابلیت Cast: برخی از تلویزیون های غیر هوشمند این امکان را می دهند که بتوان تلفن هوشمند را به آن ها متصل کرده و تصویر تلفن را در تلویزیون مشاهده کنیم. اگر تلویزیون شما نیز از این قابلیت پشتیبانی می کند با روشن کردن آن و برقراری اتصال بین دو دستگاه، با باز کردن فیلیمو روی گوشی، همزمان فیلم را در تلویزیون نیز مشاهده کنید.
  • کابل MHL: این کابل می تواند با ایجاد اتصال بین تلفن و تلویزیون، به نوعی جای قابلیت Cast را تلویزیون هایی که از آن پشتیبانی نمی کنند، پر کند.

در نهایت توجه کنید برای دسترسی به اشتراک یا فیلم هایی که قبلا در برنامه فیلیمو دریافت کرده اید، باید در تلویزیون نیز دوباره وارد حساب کاربری خود شوید. اتصال دائم به اینترنت در حین دانلود و استفاده از برنامه را نیز فراموش نکنید. برای تعمیر تلویزیون خود با ما تماس بگیرید.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩