اشتراک گذاری

نمایندگی تلویزیون پاناسونیک

برای دریافت تخصصی ترین سرویس ها در حوزه تعمیر تلویزیون های Panasonic کافی است با نمایندگی تلویزیون پاناسونیک تماس بگیرید. تعمیرات انواع تلویزیون های LCD، LED و … این برند در این مرکز، به شکل حرفه ای و با استفاده از جدیدترین متدهای موجود انجام می شود. تیم تعمیرات تلویزیون پاناسونیک، مشتری مداری و جلب رضایت مشتریان محترم را هدف اصلی خود می دانند. در همین راستا، تلاش می کنند که ضمن ارائه با کیفیت ترین خدمات، شما را از مراجعه به مراکز مختلف بی نیاز کرده و تمامی مشکلات تلویزیون را برطرف کنند. ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران هم به شما این اطمینان را می دهد که کیفیت خدمات، در بالاترین سطح قرار دارد. در ادامه شما را با روند خدمات دهی نمایندگی تلویزیون پاناسونیک آشنا می کنیم.

نمایندگی تلویزیون پاناسونیک

واحد تعمیر نمایندگی تلویزیون پاناسونیک

نمایندگی تعمیر تلویزیون پاناسونیک تخصصی‌ترین خدمات تعمیر تلویزیون را به مراجعان خود ارائه می‌دهد. بنابراین اگر از کاربران تلویزیون‌های Panasonic هستید در صورت مواجه با مشکلاتی از قبیل صدا نداشتن تلویزیون، پرش تصویر، سیاه شدن صفحه نمایش، روشن نشدن دستگاه، خاموش شدن ناگهانی تلویزیون، شکستگی صفحه نمایش و مواردی از این دست، می‌توانید از طریق تماس تلفنی، کارشناسان را مطلع کرده تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات دستگاه شما اقدام شود. تلویزیون تحویل داده شده به نمایندگی تلویزیون Panasonic، در مرحله نخست، عیب‌یابی شده، و در ادامه، با توجه به نوع اشکال پیش آمده و قطعه آسیب دیده، مورد تعمیر قرار می‌گیرند.

از میان خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر تلویزیون پاناسونیک می‌توان به مواردی چون تعمیر مین برد، تعمیر پنل، تعمیر بک لایت، تعویض LCD، تعمیر بلندگو، عیب‌یابی و تعمیر برد پاور تلویزیون، تعویض فلت، رفع مشکل پیکسل مردگی و رفع مشکلات مربوط به پرش تصویر اشاره کرد. 

شایان ذکر است خدمات ارائه شده در نمایندگی تلویزیون پاناسونیک ، منحصر به مدلی خاص نیست و امکان پذیرش و تعمیر تمامی مدلهای تلویزیون وجود دارد. از میان تلویزیون های تعمیر شده در این مرکز می‌توان به مدل‌هایی چون تلویزیون پاناسونیک 55FX430M، تلویزیون پاناسونیک 32E330، تلویزیون 65EX750، تلویزیون پاناسونیک 65FX430M و تلویزیون 49EX600 اشاره کرد.

تعمیر تلویزیون پاناسونیک در منزل

یکی از سرویس‌های ارائه شده در نمایندگی تلویزیون پاناسونیک ، تعمیر در محل تلویزیون است. در این سرویس، به جای حضور متقاضی در مرکز، تعمیرکار به محل وی اعزام می‌شود. برای استفاده از این سرویس می‌توانید با شماره درج شده در بالای این صفحه تماس بگیرید و در خواست خود را به اطلاع کارشناسان برسانید.

پس از بررسی درخواست شما، تعمیرکار مربوطه با به همراه داشتن تجهیزات مورد نیاز به محل اعزام می‌گردد و تمامی اقدامات لازم برای رفع مشکل دستگاه را در همانجا انجام می‌دهد. چنانچه جهت تعمیر تلویزیون نیاز به تجهیزات یا بررسی بیشتری باشد، دستگاه توسط تعمیرکار مربوطه به نمایندگی تلویزیون پاناسونیک انتقال داده شده و اقدامات لازم جهت تعمیر بر روی آن پیاده می‌شود. کلیه خدمات ارائه شده جهت تعمیر تلویزیون دارای گارانتی و ضمانت معتبر است.

عیب یابی تلویزیون پاناسونیک

تکنسین های بخش تعمیرات نمایندگی تلویزیون پاناسونیک، پیش از شروع عملیات تعمیر تلویزیون، دستگاه را عیب یابی می کنند. عیب یابی یعنی بررسی جزئی تلویزیون برای تشخیص ریشه مشکل یا مشکلات و ایرادات عملکردی. این کار با این هدف انجام می شود که تعمیرکار، بهترین روش تعمیراتی را انتخاب کرده و نمای کلی از اقدامات ترمیمی مورد نیاز را ترسیم نماید.

به عنوان مثال، مشکلات تصویر تلویزیون، معمولا ناشی از آسیب دیدگی های پنل یا بک لایت هستند. همچنین قطع و وصل شدن مکرر تصویر و صدا در تلویزیون های دیجیتال، به دلیل خرابی تیونر اتفاق می افتد. برد تی کان هم قطعه دیگری است که در کیفیت و چگونگی نمایش تصویر تاثیر دارد. پس از طی مراحل عیب یابی، تعمیر تلویزیون، بر اساس نوع و شدت خرابی قطعات مختلف آن انجام می شود.

خدمات نمایندگی مجاز تلویزیون پاناسونیک

خدمات نمایندگی تلویزیون  panasonic شامل کلیه سرویس های پس از فروش و تعمیرات مدل های مختلف این دستگاه می شوند. عرضه آخرین مدل های تلویزیون پاناسونیک به صورت اورجینال و تعمیرات تخصصی مدل های مخلتف، عمده خدماتی هستند که نمایندگی مجاز تلویزیون پاناسونیک به کاربران عزیز ارائه می دهد.

مواردی همچون تعمیر و تعویض پنل، تعمیرات بک لایت، تعمیر پیکسل های آسیب دیده، تعمیر آمپلی فایر، تعمیر پاور، تعمیر مین برد، تعمیر برد تی کان، تعمیرات تیونر، ترمیم و تعویض پورت های آسیب دیده، تعویض کابل ها و اتصالات معیوب، تعمیر منبع تغذیه، تعمیر اسپیکر، تعمیرات برد کنترل پنل، ترمیم ریموت کنترل، تعمیر و تعویض برد سوئیچ، تعمیرات تلویزیون در محل و ارائه مشاوره های تخصصی تعمیرات هم خدمات تعمیر تلویزیون پاناسونیک هستند.

تعمیر بردهای تلویزیون پاناسونیک

تلویزیون دارای چند برد بسیار مهم به نام های مین برد، برد پاور و برد تی کان است که هریک، وظایف خاصی را بر عهده دارند. اگر برد اصلی یا مین برد درست کار نکند، ممکن است تلویزیون خاموش شده و یا روشن نشود. خرابی برد پاور، موجب خاموش شدن دستگاه شده و آسیب دیدگی برد تی کان، سیگنال دهی را مختل می کند. 

تعمیر تمامی بردها در نمایندگی تلویزیون پاناسونیک، به صورت جامع و کامل انجام می شود. تکنسین با توجه به مشکلات تلویزیون، برد آسیب دیده را شناسایی کرده و آن را بر حسب نیاز، تعمیر یا تعویض می کند.

تعمیرات بک لایت تلویزیون پاناسونیک

بک لایت تلویزیون دارای تعدادی لامپ فلورسنت است که نور مورد نیاز را به پنل تابانده و از این طریق، نمایش تصویر را امکان پذیر می سازند. تعمیر این قطعه در نمایندگی تلویزیون پاناسونیک، توسط تعمیرکارانی انجام می شود که بیشترین تجربه را در حوزه تعمیرات تلویزیون دارند. این تعمیرکاران به خوبی حساسیت های و ظرافت های ساختاری بک لایت و پنل را می شناسند و بر این اساس، بک لایت را ترمیم کرده و یا تعویض می نمایند.

تعمیر پنل تلویزیون پاناسونیک

یکی دیگر از خدمات نمایندگی تلویزیون پاناسونیک، تعمیر پنل است. پنل تلویزیون، قطعه مهمی به نام بک لایت را در خود جای داده و تعمیرات آن حساسیت بسیار بالایی دارد. متاسفانه این بخش در بیشتر موارد قابل ترمیم نبوده و راهی جز تعویض پنل وجود ندارد. خرابی بک لایت، خرابی لیکوئید، پیکسل سوختگی و آبخوردگی، مشکلات اصلی پنل هستند و هرچه زودتر، باید بررسی شده و به روش های مخصوص، برطرف گردند.

تعمیر پیکسل سوختگی تلویزیون پاناسونیک

در صورتی که پیکسل‌های تلویزیون پاناسونیک شما سوخته باشند، معمولاً نیاز به تعویض صفحه نمایش دارد. با این حال، قبل از تصمیم به تعویض، می‌توانید روش‌هایی را امتحان کنید. به طور مثال، تست پیکسل (Pixel Refresh) که توسط برخی مدل‌های تلویزیون پاناسونیک ارائه می‌شود، ممکن است بهبودی در وضوح پیکسل‌ها را همراه داشته باشد. 

علاوه بر این، بررسی تنظیمات تلویزیون و استفاده از منابع ورودی مختلف نیز می‌تواند به شما کمک کند. بهتر است با تعمیرکار مجرب پاناسونیک تماس بگیرید تا شرایط و مشکلات را دقیق‌تر ارزیابی کند و برای تعمیر تلویزیون پاناسونیک اقدام نماید. وقتی تلویزیون پاناسونیک دارای پیکسل سوختگی است، معمولاً نشانه‌هایی از نقاط سیاه یا رنگی سوخته را در صفحه نمایش مشاهده می‌کنید.

سوالات متداول کاربران تلویزیون پاناسونیک

علت روشن نشدن تلویزیون پاناسونیک چیست ؟

به طور کلی، چندین عامل می توانند باعث روشن نشدن تلویزیون پاناسونیک شوند. برخی از این عوامل عبارتند : عدم اتصال به برق یا خرابی پریز و دوشاخه، نوسانات برق و خرابی برد پاور، استفاده از کابل HDMI بی کیفیت، ویروسی شدن تلویزیون، خرابی مادربرد یا مین برد تلویزیون، از کار افتادن مدار استندبای و.. برخی از دلایل رایج روشن نشدن تلویزیون پاناسونیک هستند.

تلویزیون پاناسونیک تصویر دارد ولی صدا ندارد علت چیست؟

به طور کلی، چندین عامل می توانند باعث نداشتن صدا در تلویزیون پاناسونیک شوند. برخی از این عوامل عبارتند از: کاهش صدا به دلیل مشکل در ریموت کنترل ، به هم ریختن تنظیمات صدای تلویزیون، خرابی اسپیکرتلویزیون و قطعی مدارهای آن، خرابی کابل های متصل به تلویزیون، خرابی خازن های ورودی HDMI و…

نمایندگی تعمیرات تلویزیون

نمایندگی تعمیرات تلویزیون، فارغ از برند و مدل دستگاه تلویزیون شما، تمامی خدمات لازم را برای رفع مشکل دستگاه، به شما ارائه می‌کند. تمامی دارندگان تلویزیون های پاناسونیک، ال جی، سامسونگ، سونی، اسنوا، توشیبا، شارپ، دوو و سایر برندهای موجود در بازار، می توانند از خدمات این مرکز استفاده نمایند. این نمایندگی متشکل از تکنسین‌های زبده و توانمند و همچنین به‎روزترین تجهیزات تعمیرات تلویزیون، در تمامی ایام هفته، آماده پاسخگویی به درخواست های کاربران و ارائه خدمات تخصصی به آنان می‌باشد.

شایان ذکر است که در این نمایندگی، درصورت نیاز به تعویض قطعات تلویزیون از قطعات اصلی و فابریک استفاده می شود تا کارایی و کیفیت اولیه دستگاه حفظ شود. هدف نمایندگی تعمیرات تلویزیون، رضایت و خرسندی هرچه بیشتر مشتریان است و در این راستا تلاش دارد بهترین و باکیفیت ترین خدمات را به آنان تقدیم کند.

5/5 (2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩