اشتراک گذاری

تلویزیون کاملا بی‌سیم سامسونگ

عملکرد سامسونگ در نمایشگاه CES 2020 واقعا خیره‌کننده بود؛ اما سوپرایزهای سامسونگ هنوز هم ادامه دارد، چراکه این کمپانی در جریان مراسم CES اعلام کرد، در آینده‌ای نه چندان دور از تلویزیون کاملا بی‌سیم خود رونمایی می‌کند. 

ما هم مثل شما فکر کردیم که چنین چیزی غیر ممکن است؛ اما براساس توضیحاتی که این کمپانی داده است، تلویزیون کاملا بی‌سیم سامسونگ از آن جایی که جریان الکتریسیته را به صورت بی‌سیم دریافت می‌کند، نیازی به کابل برق ندارد. اما چرا تلویزیون کاملا بی‌سیم سامسونگ در نمایشگاه CES 2020 حضور نداشت؟

دلیل عدم حضور تلویزیون کاملا بی‌سیم سامسونگ در لاس وگاس

رئیس بخش نمایشگر سامسونگ، هانگ جونگ هی، اعلام کرده است که دلیل عدم حضور تلویزیون کاملا بی‌سیم سامسونگ در نمایشگاه CES 2020، بازدهی پایین جریان برق در آن است. اما این کمپانی کره‌ای مدعی است که نمونه اولیه تلویزیون بی‌سیم سامسونگ توانایی دریافت جریان الکتریسیته از فاصله 2 متری را دارد. با وجود اینکه هانگ جونگ هی، توضیحاتی در زمینه تکنولوژی زیربنایی تلویزیون کاملا بی‌سیم سامسونگ ارائه‌ نداده است، احتمال دارد که کمپانی سامسونگ از فناوری شارژ بی‌سیم رزونانس مغناطیسی در تلویزیون جدید خود استفاده کرده باشد. این تکنولوژی امکان دریافت انرژی از راه دور برای گجت‌ها را فراهم می‌کند، بدون اینکه نیازی به ارتباط مستقیم با پد یا کویل شارژ داشته باشند.

تازه‌ترین اخبار تلویزیون در مرکز تعمیرات تلویزیون

مرکز تعمیرات تی وی مانیتور، به عنوان تخصصی‌ترین مرکز تعمیرات انواع تلویزیون‌ها و مانیتورها، خدمات ویژه‌ای را به کاربران این دستگاه‌ها ارائه می‌دهد. علاوه‌بر این جهت افزایش سطح آگاهی کاربران از اخبار روز دنیا در زمینه تلویزیون و مانیتور، تازه‌ترین و جدیدترین اخبار در این زمینه را برای کاربران گردآوری می‌کند. اگر شما هم به اخبار داغ دنیای تلویزیون‌ها علاقه‌مند هستید، می‌توانید در همین وب سایت این اخبار را دنبال کنید.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩