اشتراک گذاری

معرفی تلویزیون بدون حاشیه ی سامسونگ Q950TS

تلویزیون بدون حاشیه ی سامسونگ Q950TS محصول جدیدی است که از پردازنده‌ی قدرتمندی بهره می برد. این تلویزیون جدید دارای  وضوح 8k مدرنی می باشد که جذابیت نمایش تصاویر و فیلم های مختلف را به شدت افزایش می دهد. تلویزیون Q950TS سامسونگ، رسما مهر تاییدی بر عکس های مرتبط با نسل جدید تلویزیون هایی می‌زند که در ماه های قبل  فاش شدند و هیچ کس از صحت آن‌ها مطمئن نبود. سامسونگ Q950TS، تلویزیون هوشمند بسیار پیشرفته ای است که با ویژگی‌های منحصربه‌فرد توجه بسیاری از منتقدان و کاربران برند سامسونگ را به خود جلب کرده است. با ما همراه باشید تا در ادامه به معرفی قابلیت های ساختاری این دستگاه بپردازیم.

معرفی تلویزیون بدون حاشیه ی سامسونگ Q950TS

ویژگی اصلی تلویزیون بدون حاشیه ی سامسونگ Q950TS

سامسونگ مدعی است که تلویزیون بدون حاشیه ی سامسونگ Q950TS استانداردهای جدیدی برای نمایشگرهای تلویزیون‌های هوشمند معرفی می‌کند. این محصول  از نمایشگری با زبان طراحی اینفینیتی استفاده کرده که قابلیت های هیجان انگیزی را عرضه می دارد. اصلی ترین قابلیت تلویزیون Q950TS سامسونگ حاشیه‌های بسیار باریک آن است.

به‌غیر از لبه‌ی کوچکی که در بخش پایینی نمایشگر به‌چشم می‌خورد و 2.3 میلی‌متر ضخامت دارد، عملا هیچ‌ حاشیه‌ی دیگری در اطراف آن دیده نمی‌شود. سامسونگ می‌گوید تلویزیون جدیدش ضخامتی معادل 15 میلی‌متر دارد که در نوع خود بسیار بی نظیر است. در واقع 99 درصد از سطح جلویی تلویزیون Q950TS سامسونگ را نمایشگر می پوشاند.

فناوری خاص تلویزیون Q950TS سامسونگ

یکی از ویژگی های بارز تلویزیون بدون حاشیه ی سامسونگ Q950TS نور پس‌زمینه‌ ی FALD آن است  که از فناوری خاصی به نام «توزیع انرژی به‌صورت محلی»‌ پشتیبانی می‌کند. این فناوری توزیع نامناسب نور را کنترل می نماید و حداکثر روشناییِ به‌ نمایش‌ گذاشته ‌شده‌ی نمایشگر را 20 درصد افزایش می دهد. 

پردازنده‌ی دستگاه Q950TS به ‌لطف استفاده از شبکه‌ ی عصبیِ یادگیری عمیق، می‌تواند برای بهبود کیفیت تصویر، الگوریتم‌های جدیدی به‌ ساختار فنی خود آموزش دهد. لازم به ذکر است که تلویزیون Q950TS سامسونگ به پوشش ضد انعکاس بسیار مدرنی نیز مجهز می باشد که در‌مقایسه ‌با پرچمداران سال 2019 زاویه‌ی دید وسیع تری را ارائه می دهد.

پردازنده ی مدرن تلویزیون بدون حاشیه ی سامسونگ Q950TS

تلویزیون بدون حاشیه ی سامسونگ Q950TS برای پردازش کارهای مختلف از تراشه‌ای خاص استفاده می‌کند که به کمک هوش مصنوعی به فعالیت می پردازد. این پردازنده با نام پردازنده‌ی کوانتومی مطرح شده است. براساس ادعای سامسونگ، پردازنده ی ذکر شده فناوری‌های یادگیری عمیق و یادگیری ماشینی را با یکدیگر ادغام می‌کند. 

رابط کاربری تلویزیون از جهات متعددی نسبت به سایر تلویزیون های سامسونگ دستخوش تغییر شده است. این روندهای بهبودی در راستای ارائه ی بهترین تجربه‌ی نمایش تصاویر شکل گرفته اند. امکان دسترسی به تلویزیون از طریق آنتن یا سرویس‌های استریم محتوا نیز در Q950TS وجود دارد. رابط کاربری این دستگاه به ‌لطف پردازنده‌ ی قدرتمندش می‌تواند چندین برنامه را به‌صورت هم‌زمان ادغام کند.

پردازنده‌ی مبتنی ‌بر هوش مصنوعی Q950TS سامسونگ باعث می‌شود این محصول درزمینه‌ی پخش محتوای صوتی هم قابلیت های درخور توجهی ارائه دهد و کیفیت صدای بسیار خوبی داشته باشد. فناوری Object Tracking Sound Plus کمک می‌کند صداهای در حال پخش براساس محتوای موجود در تلویزیون جلوه ی فراگیر بالایی داشته باشد. 

درواقع به‌لطف این فناوری، تلویزیون می‌توان اشیای متحرک در تصویر را تشخیص دهد و صدا را در راستای حرکت آن‌ها دریافت کرد. چنین قابلیتی در صحنه‌های دارای تحرک زیاد بیشتر احساس خواهد شد؛ نظیر صحنه‌هایی که در آن‌ها ماشینی به‌سرعت عبور می‌ نماید.

جدیدترین خبرها از محصولات تلویزیون

مرکز تخصصی تی وی مانیتور مجموعه ای فنی در راستای ارائه ی امور تعمیراتی انواع مانیتورها و تلویزیون های هوشمند موجود در بازار است. لازم به ذکر است که خدمات و سرویس های ویژه ی این مرکز براساس پارامترهای استاندارد شکل می گیرد که موجب بازیابی دستگاه های معیوب در بالاترین سطح کیفی خواهد شد. علاوه‌ بر این همواره می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی نمایندگی تعمیرات تلویزیون و تعمیرات مانیتور جهت افزایش سطح آگاهی خود، تازه‌ترین اخبار مرتبط با تلویزیون ها و مانیتورهای مختلف را دنبال کنید.

3/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩