اشتراک گذاری

تبدیل گوشی به کنترل تلویزیون

حتما تاکنون برایتان پیش آمده است که در حین تماشای تلویزیون، ریموت کنترل دور از دسترس شما باشد. معمولا در چنین شرایطی گوشی موبایلتان همان اطراف بر روی مبل یا میز رو به روی شماست. جالب است بدانید که امکان استفاده از گوشی در نقش کنترل تلویزیون های جدید نیز وجود دارد. برای تبدیل گوشی به کنترل تلویزیون برخلاف تصور اولیه ی کاربران عادی فرآیند پیچیده ای پیش رو نیست. ادامه ی این مقاله را دنبال کنید تا به شما بگوییم چگونه باید پروسه ی تبدیل موبایل به کنترل تلویزیون را طی کرد.

تبدیل گوشی به کنترل تلویزیون با استفاده از مادون قرمز

تبدیل گوشی به کنترل تلویزیون می تواند برای افراد ناتوان و میانسالی که به سختی حرکت می کنند، کارایی خوبی داشته باشد. این فرآیند روش های مختلفی دارد. یکی از راهکارهای کاربردی تبدیل موبایل به تلویزیون نصب یک برنامه ی مخصوص مادون قرمز است. برای این منظور پیشنهاد می کنیم نرم افزار AnyMote Smart Remote را بر روی گوشی خود نصب کنید. نرم افزار AnyMote Smart Remote یک کنترل از راه دور قدرتمند است که با هر دستگاهی که از دستورات مادون قرمز پشتیبانی می کند، هماهنگ می شود.

کار با این اپ بسیار ساده است. طراحی کاربری آن با چند بار استفاده قابل درک خواهد بود. برای استفاده از AnyMote Smart Remote باید حداقل اندروید 4.4 روی گوشی شما نصب باشد. لازم به ذکر است که این برنامه ی جذاب می تواند کنترل بسیاری از دستگاه های خانگی هوشمند باشد. ساب وافر، کولرگازی، دوربین های DSLR و هر آنچه با مادون قرمز ست شود، توسط AnyMote Smart Remote قابل کنترل است.

تبدیل گوشی به کنترل تلویزیون

نرم افزارهای برتر تبدیل موبایل به کنترل تلویزیون

همان طور که گفته شد، برای تبدیل گوشی به کنترل تلویزیون راه های زیادی وجود دارد. در این بخش قصد داریم لیستی از نرم افزارهای برتر فرآیند تبدیل موبایل به کنترل تلویزیون را معرفی کنیم. دقت کنید که باید از نصب و اجرای برنامه های ناشناخته بپرهیزید تا ویروس خاصی به تلویزیون و یا گوشی شما وارد نشود.

اپلیکیشن ASmart Remote IR، نرم افزاری مدرن با کاربری سه بعدی

اپلیکیشن ASmart Remote IR یکی از برنامه های محبوب در زمینه ی تبدیل گوشی به کنترل تلویزیون است. این برنامه محیطی را برای شما شبیه سازی می کند که بسیار به ریموت کنترل تلویزیون شباهت دارد. رابط کاربری سه بعدی با دکمه های زیبای مجازی پروسه ی استفاده از این اپ را برای هر سنی آسان ساخته است. در این برنامه می توانید بخش مرتبط با برند سازنده ی تلویزیون خود را بیابید تا به راحتی از آن استفاده کنید. تلویزیون برندهایی مثل ال جی، سامسونگ، سونی و … یک بخش مجزا داخل این اپ دارند.

اپلیکیشن IR Universal Remote، برنامه ای با ثبات و مقاوم

نرم افزار IR Universal Remote فرآیند تبدیل گوشی به کنترل تلویزیون را با ثبات بالایی شکل می دهد. قطعی ناگهانی در این اپ به هیچ عنوان دیده نمی شود. البته از لحاظ ظاهری زیبایی دو برنامه ی قبلی را ندارد، اما می تواند همراه خوبی برای کم و زیاد کردن صدای تلویزیون و تغییر کانال های آن باشد. برنامه ی IR Universal Remote یک بخش مخصوص جستجو با نام Remote Search دارد که می تواند دستگاه های اطراف گوشی را شناسایی کند و امکان کنترل آن ها را نیز علاوه بر کنترل تلویزیون بسنجد. اپلیکیشن IR Universal Remote به صورت رایگان از فروشگاه گوگل پلی استور قابل دانلود است. اما متاسفانه شامل تبلیغات درون برنامه‌ای هم خواهد شد. اگر این تبلیغات برای شما آزاردهنده است، اپ های دیگر را برگزینید.

اپلیکیشن Peel Smart Remote، یک اپ کاربردی پیش فرض در گوشی ها

آخرین برنامه برتر برای تبدیل گوشی به کنترل تلویزیون، اپلیکیشن Peel Smart Remote است. قبل از اینکه اپ دیگری را نصب کنید، می توانید یک نگاه کلی به گوشی اندرویدی خود بندازید. احتمال دارد اپ Peel Smart Remote را درون لیست برنامه های پیش فرض بیابید. گوشی های زیادی هستند که این اپ را از طرف کارخانه با خود حمل می کنند. ثبات عملکردی برنامه Peel Smart Remote بسیار بالاست. برای تجربه ی یک ارتباط پایدار مابین گوشی و تلویزیون می توانید روی Peel Smart Remote حساب کنید. یکی دیگر از ویژگی های جانبی و جالب اپلیکیشن Peel ردیابی هوشمندانه برنامه ها و شبکه هایی است که شما علاقمند تماشای آن ها هستید. این اپ همواره پیشنهادهای جذابی برای ارائه دارد. اگر در حین استفاده از این برنامه یا سایر اپ های ذکر شده با مشکلی رو به رو هستید؛ با کارشناسان نمایندگی تی وی مانیتور تماس بگیرید.

4.3/5 (3 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩