اشتراک گذاری

تلویزیون ایکس ویژن LE-29D30

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن LE-29D30 با رعایت کلیه نکات فنی و به شکل تخصصی در نمایندگی تعمیرات تلویزیون مرکز سخت افزار ایران انجام می شود. این محصول، یکی از تلویزیون های پر طرفدار برند ایکس ویژن است که از قابلیت هایی همچون گیرنده دیجیتال داخلی بهره مند می باشد. گروهی از مهندسین ارشد برای تعمیر این تلویزیون انتخاب شده اند که مهارت بسیار بالایی در این زمینه دارند.

این افراد به واسطه تجربه بالای خود، می توانند انواع مشکلات فنی محصول مورد بحث را برطرف نمایند. گفتنی است انواع ابزار و تجهیزات مورد نیاز برای تعمیر در این مجموعه فراهم شده و به تعمیرکاران امکان انتخاب و اجرای موثر ترین روش تعمیرات را داده است. برای آشنایی با جزئیات بیشتری راجع به تعمیر تلویزیون ایکس ویژن LE-29D30 از شما دعوت می کنیم به ادامه مطلب توجه کنید.

تلویزیون ایکس ویژن LE-29D30

مشخصات تلویزیون ایکس ویژن LE-29D30

تلویزیون ایکس ویژن LE-29D30 یک محصول 29 اینچی است که بارز ترین مشخصه آن، بهره مندی از یک پنل LED با درجه كیفی  +A است. این تلویزیون دارای تیونر دیجیتال داخلی است و به همین دلیل، شبکه های مختلف را بدون نیاز به رسیور یا گیرنده دریافت می کند. 

زاویه دید بسیار وسیع این دستگاه موجب شده که تماشای فیلم با آن بسیار راحت و دلچسب باشد. شما می توانید انواع حافظه USB را به این تلویزیون متصل کرده و تصاویر و فیلم های مورد نظرتان را تماشا کنید. قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی (PVR) دیگر آپشن تلویزیون مورد بحث است که مورد توجه کاربران قرار گرفته است. جالب است بدانید که تلویزیون ایکس ویژن LE-29D30 مجهز به ماشین زمان  (Time shift)نیز می باشد.

تعمیر پنل تلویزیون LE-29D30 ایکس ویژن

مواردی مثل: ایجاد خطوط عمودی در تصویر، تاریکی و یا کم‌ نور شدن تمام و یا بخشی از تصویر، کند شدن تصویر تلویزیون و روشن شدن چراغ چشمک زن، نشانه خرابی پنل تلویزیون هستند. آبخوردگی پنل در اثر نفوذ مایعات پاک کننده، خرابی لیکوئید، و از کار افتادن یک لایت، از جمله مشکلاتی هستند که عملکرد پنل را به شدت مختل می کنند. به دلیل ساختار این قطعه، تعمیر پنل تلویزیون LE-29D30 ایکس ویژن معمولا امکان پذیر نیست.

از طرفی، به دلیل قیمت بالای این قطعه، بیشتر تعمیرکاران آن را تعویض نمی کنند. معمولا در صورت از کار افتادن پنل، تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی به کاربران توصیه می کنند که یک تلویزیون جدید خریداری کنند.

تعمیر بک لایت تلویزیون ایکس ویژن LE-29D30

بک لایت یکی دیگر از قطعاتی است که در فرایند تعمیر تلویزیون ایکس ویژن LE-29D30 مورد بررسی و ترمیم یا تعویض قرار می گیرد. ساختار بک لایت به این صورت است که از مجموعه ای لامپ ال ای دی ساخته شده و یکی از اجزای پنل به شمار می رود. اگر لامپ های بک لایت بشکنند و یا بسوزند، جریان مدار قطع شده و لامپ های سالم هم روشن نخواهند شد. در صورت کوتاه شدن جریان بین لامپها، ممکن است بعضی از لامپ های موجود در مدار روشن بمانند که در این صورت، بخش هایی از تصویر فاقد نور خواهند بود.

جالب است بدانید که نشانه خرابی قطعه مورد بحث، عدم نمایش تصویر در تلویزیون است؛ این اتفاق در شرایطی رخ می دهد که دستگاه صدا دارد. البته اگر در این شرایط، محیط را تاریک کرده و با یک چزاغ  قوه به نمایشگر نور بتابانید، تصویر مشاهده می شود. اولین مرحله تعمیر بک لایت تلویزیون ایکس ویژن LE-29D30 ، باز کردن پنل است. این کار نیاز به مهارت بالایی دارد و در صورت بروز خطا، هزینه سنگینی روی دست شما خواهد گذاشت. لذا توصیه می کنیم تعمیر بک لایت را به همکاران ما در نمایندگی تعمیر تلویزیون محول کنید.

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن LE-29D30 در محل

یکی از سرویس های ویژه و کاربردی مرکز سخت افزار ایران، سرویس و تعمیر تلویزیون در محل است. انتقال تلویزیون به تعمیرگاه هم هزینه بالایی دارد و هم خطرات خاص خود را دارد. ممکن است تلویزیون در حین جابجایی ضربه خورده و یا خط و خش روی آن بیفتد. به همین دلیل بهتر است که تعمیرات این محصول در محل انجام شود تا هم خطر آسیب دیدگی وجود نداشته باشد و هم هزینه کاربران کمتر شود. پس از برقراری تماس با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی و ارائه ی اطلاعاتی همچون مدل و مشکل دستگاه، تیم تعمیراتی با تجهیزات مورد نیاز به محل اعزام شده و ضمن بررسی دقیق تلویزیون ایکس ویژن LE-29D30 در محل ، آن را به شکل حرفه ای ترمیم می نمایند.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩