چطور بازی های جام جهانی قطر را فورکی ببینیم؟

این روزها دیدن بازی های جام جهانی به صورت فورکی دغدغه بسیاری از علاقمندان به فوتبال است. به لطف شبکه فراتر این امکان برای کاربران فراهم شده که بتوانند رقابت های مهیج فوتبال را با کیفیت فوق العاده و بی نظیر تماشا کنند. اگر شما نیز تمایل به دیدن بازی های جام جهانی به صورت 4k دارید، در ادامه مقاله همراه تی وی مانیتور باشید.

دیدن بازی های جام جهانی به صورت فورکی

دیدن بازی های جام جهانی به صورت فورکی از طریق کدام شبکه امکان پذیر است؟

شبکه ای که می توانید برای دیدن بازی های جام جهانی به صورت فورکی از آن کمک بگیرید، فراتر نام دارد. این کانال از سال ۱۳۹۹ راه اندازی شد و اکنون در کلیه مراکز استان ها قابل دریافت است. فراتر اولین کانال فارسی زبان در دنیا است که از کیفیت فورکی پشتیبانی می کند.

روش دریافت شبکه فراتر

برای دریافت شبکه فراتر ضروری است که از آنتن های قوی و با کیفیت استفاده نمایید. همچنین تلویزیون شما باید دارای قابلیت هایی باشد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • گیرنده تلویزیونی حتما باید از نوع فورکی باشد تا بتواند DVB-T۲ و همچنین کدک HEVC ۱۰bit را به سهولت دریافت کند.
  • لازم است که گیرنده دستگاه از سرویس HbbTV نیز پشتیبانی نماید.
  • گیرنده تلویزیون شما باید از فناوری HDR HLG نیز برخوردار باشد.

پس از این که مطمئن شدید دستگاه شما دارای تمام این ویژگی ها است، برای دیدن بازی های جام جهانی به صورت فورکی باید از طریق تنظیمات تلویزیون به جستجوی شبکه فراتر بپردازید. عملیات کانال یابی را می توانید به صورت دستی یا خودکار انجام دهید تا HDR HLG به کانال ها افزوده گردد. البته امکان دریافت شبکه فراتر توسط ماهواره بدر ۵ هم وجود دارد. به این منظور ماهواره باید روی فرکانس ۱۲۳۲۲عمودی و موقعیت مکانی ۲۶ درجه شرقی تنظیم شود.

تلویزیونت مشکل داره و کلافه ات کرده؟ بهترین راه حل مراجعه به یه مرکز تعمیراتی معتبر برای عیب یابی و تعمیر تلویزیون خودته!

زمان پخش مسابقات فوتبال در شبکه فراتر به صورت 4k

در حال حاضر کانال فراتر در مراکز استان ها قابل دریافت است، اما در آینده ای نزدیک قرار است که سایر شهرهای کشور نیز از امکانات این شبکه بهره مند شوند. برای دیدن بازی های جام جهانی به صورت 4k می توانید از طریق این شبکه اقدام نمایید.

تمام مسابقات فوتبال جام جهانی قطر از کانال فراتر با کیفیت فوق العاده ۴K-HDR آن هم به طور زنده پخش می گردد. تکرار مسابقات نیز مکرراً در ساعات مختلف پخش خواهد شد تا افرادی که موفق به تماشای بازی ها نشده اند، بتوانند مسابقات مورد علاقه خود را ببینند. تکرار رقابت ها در ساعات هفت صبح، هشت و نیم صبح، ده صبح و یازده و نیم صبح پخش می شوند.

3.5/5 (2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید