اشتراک گذاری

نصب برنامه در تلویزیون هوشمند سامسونگ

اگر قصد نصب برنامه در تلویزیون هوشمند سامسونگ دارید و با مراحل انجام این کار آشنا نیستید، ادامه مقاله به شما کمک می کند. اسمارت تی وی های سامسونگ قابلیت این را دارند که روی آنها برنامه و حتی بازی نصب کنید. معمولا برای نصب اپلیکیشن در تلویزیون های هوشمند samsung، نیاز به انجام اقدامات چندان دشواری نیست.

با این حال ممکن است در حین انجام دادن این کار با مشکلاتی مواجه شوید. راهنمای نصب برنامه در تلویزیون هوشمند سامسونگ به شما کمک می کند که این کار را به راحتی انجام دهید. اگر مشکلی در این زمینه داشتید، می توانید از تیم تعمیرات تلویزیون در نمایندگی سامسونگ مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید. مقاله نحوه ریست فکتوری تلویزیون سامسونگ نکات جدیدی را شرح میدهد.

نصب برنامه در تلویزیون هوشمند سامسونگ
بیشتر بخوانید: نحوه تبدیل موبایل به کنترل تلویزیون

مراحل نصب برنامه در تلویزیون هوشمند سامسونگ

برای نصب انواع برنامه ها و بازی های متنوع در تلویزیون سامسونگ، می توانید از فروشگاه Samsung کمک بگیرید. بیشتر مدل های اسمارت تی وی این برند، این برنامه را به صورت پیش فرض دارند. پس از اجرای سامسونگ استور، برای نصب برنامه در تلویزیون هوشمند این برند، به ترتیب زیر عمل کنید:

1- اگر حساب کاربری سامسونگ دارید، روی گزینه Apps در نوار منو کلیک کنید.

نصب برنامه در تلویزیون هوشمند سامسونگ

2- فهرستی از برنامه های مختلف در صفحه My Apps نمایش داده می شود. البته در این بخش، به برنامه های دیگر در حوزه های  جدیدترین برنامه ها، محبوب ترین ها، ویدئوها، شیوه زندگی، سرگرمی و … هم دسترسی دارید.

نصب برنامه در تلویزیون هوشمند سامسونگ

3- چنانچه برنامه مورد نظر شما در My Apps نیست، آیکون آن را در یکی از دسته بندی ها انتخاب کنید.

4- در ادامه روند نصب برنامه در تلویزیون هوشمند سامسونگ، وارد صفحه نصب شوید. در این صفحه، اطلاعاتی راجع به برنامه و تصاویری از نحوه عملکرد آن مشاهده می کنید.

نصب برنامه در تلویزیون هوشمند سامسونگ

5- حالا باید برنامه دلخواه خود را انتخاب کرده و سپس گزینه Install را بزنید.

6- پس از نصب برنامه، از شما پرسیده می شود که آیا می خواهید برنامه را باز کنید یا نه. اگر تمایلی به اجرای اپ ندارید، منو را ترک کنید. می توانید بعدا در بخش My Apps ، نرم  افزار مورد نظرتان را اجرا کنید.

بیشتر بخوانید:  نصب اپلیکشین های مستقل روی اندروید تی وی

آموزش نصب بازی در smart tv

پس از آشنایی با مراحل نصب برنامه در تلویزیون هوشمند سامسونگ، می توانید بازی های مورد نظرتان را نیز روی این دستگاه نصب کنید. برای این کار، نیاز به اتصال اینترنت، آن هم از نوع پر سرعت دارید. پس از اتصال تلویزیون به اینترنت،  گزینه Power  را انتخاب کنید. اگر نیاز به راهنمایی برای استفاده ار کاربرد های تلویزیون سامسونگ دارید میتوانید با نمایندگی تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید.

در منویی که نمایش داده می شود، گزینه ای تحت عنوان Smart Hub را پیدا کنید. حالا با کمک ریموت کنترل، گزینه APPS را یافته و انتخاب کنید. در منوی باز شده، به سمت پایین حرکت کنید تا به گزینه Samsung Apps برسید. در ادامه مراحل نصب بازی روی تلویزیون هوشمند سامسونگ، باید لیستی شامل تمامی برنامه های موجود برای شما نمایش داده شود. دسته بازی را انتخاب کنید تا تمامی بازی های موجود را ببینید. مقاله آموزش نصب فیلتر شکن در تلویزیون برای شما مفید است.

با کمک گزینه های رفت و برگشت در کنترل تلویزیون در میان بازی ها گشت و گذار کرده و بازی مورد نظر را انتخاب و Enter کنید. برای نصب بازی های پرمیوم که نیاز به پرداخت هزینه دارند، باید گزینه On Screen  را از بخش Smart Hub  انتخاب کنید تا گزینه دانلود فعال شود. در ادامه دکمه Enter را بزنید تا فرایند دانلود شروع شود. پس از اتمام بارگیری و نصب بازی می توانید آن را با گزینه Run اجرا کنید . در صورت نیاز، Close را بزنید تا به لیست برنامه ها بازگردید.

4.5/5 (2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩