اشتراک گذاری

علت دیر روشن شدن تلویزیون چیست؟

کل روز منتظر بوده‌اید که برنامه یا سریال مورد علاقه شما سر ساعت همیشگی از تلویزیون پخش شود اما وقتی که ریموت کنترل را برمی‌دارید و تلویزیون را با کلی ذوق روشن می‌کنید هیچ عکس‌العملی از آن نمی‌بینید تا اینکه تلویزیون بعد از چند دقیقه روشن می‌شود. به نظر شما علت دیر روشن تلویزیون چیست؟ در ادامه با ما باشید تا با دلیل اصلی این مشکل آشنا شوید.

دیر روشن شدن تلویزیون

چرا تلویزیون دیر روشن می‌شود؟

یک قطعه بسیار کاربردی در تمامی تلویزیون‌ها وجود دارد که نام آن برد پاور است. تلویزیون به لطف برد پاور روشن می‌شود. درواقع برد پاور وظیفه دارد تا ولتاژ ac را به ولتاژ dc تبدیل کند. به این شکل که ابتدا برق 220 ولت وارد برد پاور تلویزیون می‌شود سپس این قطعه با کمک اجزای دیگر خود مانند پل دیود، خازن صافی و ریپل ولتاژ ac را به ولتاژ dc تبدیل می‌کند و درنهایت موجب می‌شود که تلوزیون روشن شود. بنابراین علت اصلی دیر روشن شدن تلویزیون، خرابی برد پاور تلویزیون است.

این مطلب را از دست ندهید : چرا تلویزیون روشن نمی شود

چگونه باید مشکل دیر روشن شدن تلویزیون را برطرف کرد؟

اکثر اوقات خرابی خازن‌های برد پاور موجب می‌شود که تلویزیون دیر روشن شود اما گاهی اوقات خرابی خود برد پاور موجب بروز این مشکل می‌شود. از این‌رو بهتر است جهت عیب‌یابی دقیق و تعمیرات تخصصی برد پاور با مرکز تعمیرات تی وی مانیتور که به عنوان تخصصی‌ترین مرکز تعمیرات تلویزیون شناخته می‌شود تماس بگیرید تا کارشناسان این مرکز در محل مورد نظر حضور پیدا کنند. سپس با عیب‌یابی دقیق برد پاور، آن را به صورت حرفه‌ای تعمیر کرده و مشکل دیر روشن شدن تلویزیون شما را در کسری از زمان برطرف کنند.

تعمیر تلویزیون در محل

درگذشته اگر لوازم غول پیکری مانند تلویزیون خراب می‌‌شدند، از یک طرف باید نگران پیدا کردن مرکزی تخصصی برای سپردن تعمیرات تلویزیون به آن بودیم و از طرف دیگر باید سختی جابجایی و حمل و نقل تلویزیون را به جان می‌خریدیم. خوشبختانه آن روزهای سخت گذشت چراکه اکنون اگر تلویزیون شما خراب شود تنها با برداشتن تلفن و تماس با مرکز تعمیرات تی وی مانیتور می‌توانید مشکل تلویزیون خود را به راحتی برطرف کنید.

به گونه‌ای که مهندسین این مرکز بلافاصله پس از تماس شما به محل مورد نظر اعزام می‌شوند و پس از عیب‌یابی دقیق، پروسه تعمیرات تخصصی تلویزیون را آغاز می‌کنند. درنهایت با تست و بررسی تلویزیون از برطرف شدن مشکل آن اطمینان حاصل می‌کنند. بنابراین درصورت بروز هرگونه مشکلی برای تلویزیون خود می‌توانید با مرکز تعمیرات تی وی مانیتور تماس بگیرید تا از خدمات تخصصی آن بهره‌مند شوید.

مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون

رمز موفقیت مرکز تعمیرات تی وی مانیتور به عنوان تخصصی‌ترین مرکز تعمیرات تلویزیون ارائه خدمات حرفه‌ای در زمینه تعمیرات انواع دستگاه‌های مانیتور و پنل‌های تلویزیون است. علاوه‌بر این تعمیرات مانیتورها در این مرکز به هیچ مدل یا برند خاصی محدود نمی‌شود. از این‌رو کاربران می‌توانند تعمیرات انواع دستگاه‌های مانیتور خود را فارغ از نوع برند با اطمینان خاطر به این مرکز بسپارند.

4/5 (6 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩