اشتراک گذاری

تلویزیون ال ای دی ال جی مدل 55UK61000GI

تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی مدل 55UK61000GI با حضور در مرکز تخصصی تی وی مانیتور قابل دریافت است. در این مرکز تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر تلویزیون حضور دارند تا سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را به مراجعان محترم ارائه نمایند. خدمات ارائه شده در این مرکز منحصر به تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی مدل 55UK61000GI نیست و سایر مدلهای تلویزیون ال جی اعم از تلویزیون‌های هوشمند، تلویزیون‌های LCD، LED، پلاسما، OLED، QLED و … را شامل می‌گردد.

در بخش‌های آتی برخی از سرویس‌های ارائه شده در مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی جهت رفع اشکالات مرتبط با این مدل از تلویزیون شرح داده خواهد شد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در این باره می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تخصصی تی وی مانیتور تماس بگیرید.

تلویزیون-ال-ای-دی-ال-جی-مدل-55UK61000GI

مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی مدل 55UK61000GI

پیش از پرداختن به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی مدل 55UK61000GI بد نیست نگاهی به ویژگی‌های کلی این دستگاه و مشخصات آن داشته باشیم. تلویزیون ال جی مدل 55UK61000GI یکی از تلویزیون‌های پرفروش و پرطرفدار کمپانی ال جی است که با توجه به 55 اینچی بودن صفحه نمایش آن، مناسب برای سالن‌های متوسط و بزرگ است. 

تکنولوژی صفحه این تلویزیون از نوع ال ای دی است و نوع صفحه درنظر گرفته شده برای آن از سوی سازندگان، صفحه نمایش تخت است. کیفیت تصویر این مدل تلویزیون Ultra HD – 4K و رزولوشن آن 2160 × 3840 است. در بخش‌های آتی برخی از سرویس‌های تخصصی مرتبط با این دستگاه شرح داده خواهد شد.

روشن و خاموش شدن تلویزیون ال ای دی ال جی

یکی از اشکالات نسبتاً شایع مشاهده شده در تلویزیونها، مشکل روشن و خاموش شدن خودبخودی این دستگاه‌هاست. تجربه کارشناسان ما در مرکز تعمیرات تلویزیون نشان می‌دهد که بروز این اشکال غالباً به دلیل وجود خرابی در مین برد تلویزیون اتفاق می‌افتد. در این شرایط نیاز است تا پس از طی مراحل عیب‌یابی جهت تعویض نرم افزار تلویزیون، تعویض آی سی حاوی نرم افزار، تعویض قطعات مربوط به بخش حافظه تلویزیون و در نهایت تعویض کامل مین برد تلویزیون اقدام کرد.

در صورت مشاهده این اشکال در دستگاه خود می‌توانید سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی مدل 55UK61000GI را از طریق تماس با کارشناسان ما در نمایندگی تی وی مانیتور دریافت نمایید.

خرابی صدای تلویزیون ال جی و یا نداشتن صدا

یکی دیگر از اشکالاتی که ممکن است در تلویزیون های ال ای دی مشاهده شود، اشکال مربوط به صدا است. (البته این اشکال چندان شایع نیست و جز در مواردی نادر، در تلویزیون‌های ال ای دی مشاهده نشده است). به طور کلی خرابی صدای تلویزیون به مین برد و بلندگو مربوط می‌شود و احتمال خرابی بلندگو در تلویزیون های ال ای دی خیلی کم است. در صورتی که اشکال صدا مربوط به مین برد باشد نیاز است تا جهت تعمیر و یا تعویض مین برد تلویزیون ال جی اقدام گردد.

البته در برخی شرایط نیز اشکال پیش امده به دلیل خرابی بلندگوهای تلویزیون است. در هر حال جهت در صورت مشاهده این اشکال جهت تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی مدل 55UK61000GI می‌بایست مراحل عیب‌یابی به دقت طی شده و در نهایت اقدامات لازم انجام شود.

تاریک و روشن شدن و دوتایی شدن تصویر تلویزیون ال جی

تاریک و روشن شدن و دوتایی شدن تصویر تلویزیون نیز یکی دیگر از اشکالاتی است که ممکن است که در تلویزیونهای ال ای دی مشاهده شود. در صورت مشاهده این اشکال نیاز است تا پس از طی مراحل عیب‌یابی، علت بوجود آمدن این اشکال شناسایی شده و در نهایت جهت تعمیر تلویزیون مدل 55UK61000GI ال جی اقدام کرد.

تجربه نشان داده که علت مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون و دوتایی شدن تصویر آن را می‌بایست در قسمت پنل تلویزیون، -یعنی همان صفحه نمایش- جستجو کرد. امکان دریافت خدمات مرتبط با رفع این اشکال به صورت سرویس در محل تلویزیون وجود دارد.

خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی و ایجاد هاله سیاه روی تصویر

دلیل خاموش و روشن شدن تلویزیون و ایجاد هاله سیاه بر روی تصویر آن است که در قسمت بک لایت تلویزیون، ال ای دی های تلویزیون پس از مدتی شروع به خاموش شدن می‌کنند؛ همین اتفاق سبب ایجاد هاله سیاه برروی تصویر شده و صفحه نمایش تلویزیون را دچار خرابی می‌سازد.

در صورت مشاهده این اشکال جهت تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی مدل 55UK61000GI می‌بایست بک لایت تلویزیون به طور کامل تعویض گردد. متاسفانه امکان ارائه خدمات مرتبط با تعویض بک لایت تلویزیون در محل وجود ندارد. از این رو برای دریافت این سرویس می‌بایست تلویزیون به مرکز تخصصی تی وی مانیتور انتقال داده شود.

تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی

به تبع فراوانی اشکالاتی که در تلویزیون های ال ای دی ایجاد می شود خدمات ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون ال ای دی بسیار گسترده است. شکستگی پنل، آبخوردگی پنل تلویزیون، خرابی در تصویر و … بخشی از اشکالاتی است که در تلویزیون های ال ای دی ایجاد می شود و تعویض پنل یا تعمیر تلویزیون ال ای دی را ضروری می سازد.

به طور کلی در میان اشکالات ایجاد شده در تلویزیون های ال ای دی، ایراداتی که در اثر ضربه و عوامل مشابه (خراش یا ساییدگی) در پنل تلویزیون ایجاد می شود قابل تعمیر نبوده و تنها راه حل تعمیر تلویزیون ال ای دی در این حالت تعویض کامل پنل تلویزیون است. در صورت وجود یک پنل اصل جایگزین، برای صرفه‌‌‌جوئی در هزینه می توان بخش لیکوئید را تعویض نمود. تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی با حضور در نمایندگی تی وی مانیتور قابل دریافت است.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩