اشتراک گذاری

تلویزیون ال جی مدل 42LG606FR-TA

پیش از پرداختن به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر تلویزیون ال جی مدل 42LG606FR-TA بد نیست نگاهی مختصر به ویژگی‌های این دستگاه و مشخصات آن داشته باشیم. تکنولوژی به کاررفته در این مدل از تلویزیون ال جی تکنولوژی صفحهLCD  و کیفیت تصویر آن HD است. رزولوشن تصویر در این دستگاه 1366 × 768 و نسبت تصویر آن نیز 16:9 است. تلویزیون ال جی مدل 42LG606FR-TA به یمن برخورداری از دو بلندگو، کیفیت صدای خوبی نیز دارد و توان خروجی کلی صدای آن 20 وات است.

نقطه ضعف این دستگاه عدم برخورداری از درگاه‌های ارتباطی نظیر درگاه USB و درگاه HDMI است که برای اکثریت کاربران امروزی ضروری به نظر می‌رسد. در بخش‌های آتی به برخی از سرویس‌های تخصصی مرتبط با این دستگاه اشاره خواهد شد. در صورت نیاز به خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون ال جی مدل 42LG606FR-TA می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی تی وی مانیتور تماس گرفته و یا حضوراً به این مجموعه مراجعه نمایید.

تعمیر تلویزیون ال جی مدل 42LG606FR-TA

موارد تعمیر تلویزیون ال جی مدل 42LG606FR-TA

خرابی‌های پیش آمده در تلویزیون ال جی مدل 42LG606FR-TA –همچون سایر دستگاه‌های تلویزیون- غالباً مربوط به بخش تصویر و پنل این دستگاه است. عدم نمایش درست تصویر، نمایش صفحه سیاه، خرابی بک لایت تلویزیون، خرابی بردهای تلویزیون، سوختگی پیکسل و مواردی از این دست برخی از اشکالاتی است که ممکن است در این دستگاه مشاهده شود. در بخش زیر به شیوه‌ی رفع این اشکالات و تعمیر آن‌ها به اختصار اشاره خواهد شد.

مشخصات تلویزیون ال جی 32LF560D در این مقاله

دیر روشن شدن تلویزیون ال جی مدل 42LG606FR-TA:

بروز این اختلال بیشتر به دلیل وجود مشکلاتی در برد تغذیه می‌باشد. اکثر قریب به اتفاقِ تعمیراتِ این بخش، رضایت‌بخش و منجر به بازگشت تلویزیون به وضعیت اولیه می‌گردند. در صورت نیاز به خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون ال جی مدل 42LG606FR-TA و رفع مشکل دیر روشن شدن این دستگاه می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی تی وی مانیتور تماس گرفته و یا حضوراً به این مجموعه مراجعه نمایید.

وجود خطوط بر پنل تلویزیون ال جی 42LG606FR-TA:

بروز چنین اشکالاتی مانند وجود خطوط عمودی یا افقی بر پنل تلویزیون ال جی مدل 42LG606FR-TA ، در ال سی دی تلویزیون به دلیل مشکلاتی است که در بخش پنل ایجاد شده است. به منظور حصول اطمینان از این وضعیت، بررسی‌های بیشتر توسط کارشناسان تعمیر تلویزیون ال جی مدل 42LG606FR-TA ضرورت دارد. در صورتی که خرابی پنل تأیید گردد، پنل با جایگزین اورجینال تعویض خواهد گشت.

خرابی پنل تلویزیون ال جی مدل 42LG606FR-TA :

تنها راه‌حل موجود برای خرابی و یا شکستگی پنل تلویزیون ال جی مدل 42LG606FR-TA به دلیل برخورد با یک شی تیز، تعویض مانیتور با یک مانیتور جدید و اورجینال می‌باشد که هزینه‌ی بالایی نیز دارد. در غالب موارد به دلیل هزینه بالای این سرویس، صاحبان تلویزیون خرید یک دستگاه جدید را به تعویض پنل ترجیح می‌دهند.

پرش تصویر یا وجود خط‌های رنگی ثابت روی تصویر:

پرش تصویر و جابجایی‌های ناگهانی آن بر روی مانیتور، به دلیل بروز اختلالاتی است که در پنل صورت گرفته‌اند که در اینصورت پنل تلویزیون ال جی مدل 42LG606FR-TA می‌بایست تعویض گردد.

خیس شدن پنل تلویزیون ال جی 42LG606FR-TA:

در صورت خیس شدن تلویزیون می‌بایست بلافاصله دستگاه را خاموش کرده و از روشن کردن مجدد آن خودداری کنیم. در صورتی که تلویزیون  در زمان خیس شدن خاموش است آن را به همان حالت رها کرده و به هیچ عنوان روشن نکنیم زیرا پنل های ال سی دی و البته سایر پنل‌های تلویزیون به شدت در مقابل رطوبت آسیب پذیر هستند. در صورت نیاز به خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون ال جی مدل 42LG606FR-TA و رفع مشکل مربوط به خیس شدن این دستگاه، می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی تی وی مانیتور تماس گرفته و یا حضوراً به این مجموعه مراجعه نمایید.

سوختگی و مردگی پیکسل تلویزیون

سوختن پیکسل سبب سیاه شدن تصویر تلویزیون می‌گردد. البته شرکت‌های سازنده تلویزیون در طول سالهای اخیر فناوری‌های نوینی نظیر QLED و SUHD را در طراحی و تولید این دستگاه بکار برده‌اند تا میزان سوختگی پیکسل تلویزیون را کاهش دهند. در صورت بروز این اشکال –یعنی سوختگی پیکسل- نیاز است جهت بهسازی دستگاه، قطعه معیوب تعویض گردد. سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر این اشکال، با حضور در مراکز تعمیرات تلویزیون قابل دریافت است.

ویژگی های تلویزیون ال ای دی ال جی مدل 55UK61000GI در این مقاله

تعمیر تلویزیون در محل

کاربران کلیه مدلهای تلویزیون می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال و ناکارامدی در دستگاه خویش با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات تی وی مانیتور تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به استفاده از سرویس «تعمیر تلویزیون در محل» را ثبت نمایند. در این سرویس کارشناسان تعمیر تلویزیون خود در محل حضور یافته و اقدامات لازم جهت تعمیر و بهسازی دستگاه را آغاز می‌کنند. 

(در صورتی که امکان جابجایی دستگاه برای شما وجود دارد می‌توانید تلویزیون خود را به نمایندگی تعمیرات تلویزیون تحویل دهید تا تعمیرات لازم بر روی آن پیاده گردد). شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان تعمیر تلویزیون مشمول گارانتی و ضمانت است.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩