نمایندگی تلویزیون ال جی

تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با فروش و تعمیر تلویزیون ال جی، با حضور در نمایندگی تلویزیون ال جی قابل دریافت است. در نمایندگی تلویزیون LG تیمی از خبره‌ترین کارشناسان فروش و تعمیر حضور دارند تا تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر، فروش و آموزش تعمیرات تلویزیون را به مراجعان ارائه دهند. خدمات ارائه شده در این نمایندگی، منحصر به مدلی خاص از تلویزیون‌های ال جی نیست و کلیه تلویزیون های LCD، LED، OLED، QLED، پلاسما و مواردی از این دست را شامل می‌گردد.

نمایندگی تلویزیون ال جی با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد خود، از معدود شرکت‌های حال حاضر کشور است که در زمینه ارائه‌ی خدمات مرتبط با تعمیر و فروش تلویزیون ال جی و تجهیزات مرتبط با آن مشغول به کار است و سرویس های متنوعی را در هر دو زمینه به متقاضیان عرضه می‌دارد.

نمایندگی تلویزیون ال جی

نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران

نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران دارای 7 شعبه ی مجزاست. این نمایندگی مجموعه ای فوق تخصصی است که در راستای ارائه ی خدمات مرتبط با فروش، تعمیر، بهسازی و بازیابی انواع تلویزیون های برند با سابقه ی ال جی فعالیت حرفه ای دارد. نمایندگی مجاز تلویزیون ال جی در تهران برای رفاه هر چه بیشتر کاربران و متقاضیان تلویزیون های بزرگ و کوچک ال جی و کاهش هزینه‌های حمل و نقل به تاسیس شعب مختلفی در تهران پرداخته است.

محل شعب 5 گانه ی این دپارتمان به گونه ای انتخاب شده است که تمامی مناطق مختلف تهران بزرگ را تحت پوشش خود قرار دهد. خدمات رسانی و تعمیرات تلویزیون در ستارخان ، امیرآباد، فرجام، پیروزی ، ولیعصر و…. انجام می شود. خاطرنشان می نماییم که کلیه سرویس ها و خدمات ویژه ی نمایندگی رسمی تلویزیون ال جی براساس پارامترهای اصولی و استاندارد شکل گرفته و به همراه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی عرضه می گردند.

نمایندگی تلویزیون LG در کرج

نمایندگی تلویزیون ال جی کرج در راستای خدمت رسانی به کاربران و متقاضیان گرامی ساکن در استان البرز ایجاد شده است. این مجموعه ضمن برخورداری از تجهیزات کاری مدرن و پیشرفته در دو حوزه ی فروش و تعمیر تلویزیون های ال جی به فعالیت می پردازد. اگر از دارندگان یکی از تلویزیون های ال جی می باشید و به تازگی شاهد اختلالی در روند کاری آن هستید، می توانید با مراجعه به شعبه ی کرج نمایندگی مجاز تلویزیون ال جی در شاهین ویلای کرج از خدمات و سرویس های ویژه ی ما بهره مند شوید.

واحد تعمیرات تلویزیون ال جی  این نمایندگی با به کارگیری تکنیک های نوین تحت نظر دانش و تجربه ی کارشناسان ماهر، تلویزیون های جدید و قدیم ال جی را بازیابی می نماید. لازم به ذکر است که شعبه ی کرج نمایندگی تلویزیون ال جی با قرارگیری در محدوده ی شاهین ویلا، امکان مراجعه ی حضوری و رفت و آمد آسان را برای ساکنین مناطق مختلف استان البرز از جمله مهرشهر، گلشهر، حصارک، باغستان، فردیس، عظیمیه، کمالشهر و ماهدشت مهیا ساخته است.

تماس با نمایندگی تلویزیون ال جی

یکی از بهترین خدماتی که نمایندگی تلویزیون ال جی به کاربران کرجی و تهرانی ارائه می‌دهد، تعمیر تلویزیون ال جی در منزل است. جهت استفاده از این سرویس می‌توانید با نمایندگی رسمی تلویزیون ال جی تماس بگیرید تا تکنسین‌های متخصص این مرکز به آدرس موردنظر شما مراجعه کرده و به عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی تلویزیون شما بپردازند.

البته می‌توانید به صورت حضوری هم به نزدیک‌ترین شعبه نمایندگی ال جی در تهران و کرج مراجعه کنید. شماره تماس و آدرس تمامی شعب این مرکز در صفحه تماس با ما همین وب سایت قرار داده شده است. اگر هم در شهرستان سکونت دارید برای استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون ال جی باید این دستگاه را به شعبه مرکزی نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در تهران که در منطقه ستارخان قرار دارد ارسال کنید.

گارانتی خدمات نمایندگی تلویزیون ال جی

خدمات ارائه شده در نمایندگی رسمی تلویزیون ال جی دربردارندۀ تمامی خدمات ترمیم، تعویض، فروش و تعمیر مرتبط با تلویزیونهای ال جی است. در این مرکز  -به منظور کسب رضایت و آسایش خاطر هموطنان گرامی،- تمامی سرویس‌های مرتبط با تعمیر و فروش تلویزیون LG ( اعم از تلویزیون‌های پلاسما، ال سی دی، تلویزیون‌های ال ای دی، تلویزیون‌های هوشمند تحت عنوان LG Smart TV و پانل‌های OLED) مشمول گارانتی و ضمانت است.

تلاش کارشناسان، کارمندان و مدیریت این مرکز آن است که اشاعه‌ دهنده مشتری مداری و سالم سازی محیط بازار خدمات باشند و در این راه الگوی سایر همکاران باشند. تلاش ما برای ارائه بهترین خدمات پس از فروش و گارانتی تعمیر تلویزیون ال جی تنها ناشی از فلسفه مشتری مداری ما نیست بلکه در عین حال ناشی از اطمینان از سطح کیفی خدمات ارائه شده در نمایندگی تلویزیون ال جی و برخورداری این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات و زبده ترین کارشناسان تعمیر است.

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی

مدت‌هاست که نام تلویزیون های ال جی با نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران گره‌ خورده است و کاربران تلویزیون‌های این برند، در صورت بروز هرگونه نقص در تلویزیون‌های مورد استفاده‌شان، نخستین انتخابشان نمایندگی تلویزیون LG است. اگر شما نیز دارنده یکی از تلویزیون های ال جی هستید لیکن دستگاه شما به هر دلیل دچار اختلال و افت در عملکرد گشته است می‌توانید با حضور در نمایندگی تلویزیون ال جی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان فنی این مجموعه بهره‌مند گردید. تمامی اقدامات تعمیر در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی ال جی انجام می پذیرد.

از این رو بی هیچ اغراقی می توان مدعی ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات تعمیر در مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی بود. برخی از خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی عبارت است از: تعمیرات تلویزیون ال جی و رفع اشکالات تصویر، تعمیرات دیر روشن شدن تلویزیون ال جی، تعمیر اشکالات ناشی از نوسان برق، تعمیر اشکالات WI-FI تلویزیون ال جی، تعمیر آبخوردگی تلویزیون ال جی، تعمیر سولفاته شدن اتصالات تلویزیون ال جی، تعمیر فلت تلویزیون ال جی، تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی، تعمیر مین برد و سایر بردهای تلویزیون ال جی، تعمیر دکمه پاور تلویزیون ال جی و … .

تعمیر تلویزیون ال جی در محل

یکی از خدمات ارائه شده توسط نمایندگی تلویزیون ال جی، اعزام کارشناسان تعمیر تلویزیون ال جی به محل و تعمیر تلویزیون در محل می‌باشد. در صورت استفاده از این سرویس دیگر نیازی به حمل و جابجایی دستگاه نیست و تمامی تعمیر تلویزیون در محل انجام می‌پذیرد. تعمیرکاران اعزام شده جهت سرویس در محل تلویزیون، گروهی از مجرب‌ترین کارشناسان تعمیر می‌باشند که به دلیل در اختیار داشتن مجموعه‌ای از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر قادر به عیب‌یابیِ کارشناسی و تخصصی تلویزیون و تعمیر آن می‌باشند.

جهت استفاده از سرویس تعمیر تلویزیون در محل کافی است تا از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در سایت با کارشناسان نمایندگی تلویزیون ال جی تماس بگیرید. کارشناسان «تعمیر تلویزیون ال جی در محل» بلافاصله پس از تماس شما به محل اعزام شده و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر را آغاز می‌کنند.

نمایندگی فروش تلویزیون LG

متقاضیان خرید تلویزیون‌های ال جی می‌توانند با حضور در نمایندگی ال جی و مراجعه به پارت فروش، جهت خرید تلویزیون ال جی مورد نظر خود اقدام کنند. در نمایندگی تلویزیون ال جی مجموعه‌ای از برترین و پرفروش ‌ترین تلویزیون های ال جی فراهم شده است تا مراجعان محترم با یک بار حضور در این مرکز، بتوانند دستگاه مورد نظر خویش را انتخاب و تهیه نمایند.

معرفی کامل دستگاه به مراجعان، شرح ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری محصول، مقایسه دستگاه مورد نظر با سایر دستگاه های هم رده، شرح مزایا و معایب دستگاه، ارائه پیشنهاداتی بر اساس بودجه و نیاز خریدار و مواردی از این دست برخی از خدمات ارائه شده در پارت فروش، نمایندگی تلویزیون ال جی می باشد.

پرفروش‌ ترین‌ های تلویزیون ال جی

متقاضیان خرید تلویزیون های ال جی می توانند پس از مراجعه به نمایندگی تلویزیون ال جی و دریافت مشاوره ها و راهنمایی های تخصصی مورد نیاز نسبت به خرید و تهیه دستگاه و محصول مورد نظر اقدام نمایند. برخی از پرفروش‌ترین تلویزیون‌های ال جی در طول یکی دو سال اخیر عبارتند از:

تلویزیون هوشمند ال جی مدل OLED55C8GI سایز 55 اینچ، تلویزیون هوشمند ال جی مدل 55SK80000GI سایز 55 اینچتلویزیون ال ای دی ال جی مدل 65OLEDE8 سایز 65 اینچ، تلویزیون هوشمند ال جی مدل 65SK80000GI سایز 65 اینچ، تلویزیون هوشمند ال جی مدل OLED65C8GI سایز 65 اینچ، تلویزیون ال ای دی ال جی مدل 55UK61000GI سایز 55 اینچ، تلویزیون هوشمند ال جی مدل 55SK79000GI سایز 55 اینچ، تلویزیون ال ای دی ال جی مدل 49UK66000GI سایز 49 اینچ و تلویزیون هوشمند ال ای دی ال جی مدل 49LK63000GI سایز 49 اینچ.

4.7/5 (7 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید