تعمیر تلویزیون اولد

شرکت های سازنده ی تلویزیون در طی سال های اخیر، تلویزیون‌های اولد متعددی با رزولوشن فول اچ دی را به بازار عرضه کرده اند که غالب آن‌ها منحنی شکل بوده اند. اما به تازگی طراحی برخی از تلویزیون های جدید اولد، تغییر یافته و با صفحه نمایش کاملاً تخت تولید می شوند. از طرفی با تولید رزولوشن های پایین تر و در نتیجه کاهش قیمت تولید تلویزیون های اولد، تعداد طرفداران این دسته از تی وی ها رو به افزایش است. این تلویزیون ها دارای قابلیت های مدرن و با کیفیتی می باشند که چشم هر بیننده ای را نوازش می کند.

اما این کیفیت ساخت بالا مصون از خرابی نبوده و ممکن است بر اثر عواملی چون نوسانات برق، اصابت ضربه، نفوذ مایعات شیمیایی و حتی استهلاک از کارکرد اصلی خود دور بماند. در این راستا چگونگی انجام تعمیر تلویزیون اولد امر مهمی است که نیازمند تخصص و مهارت تکنسین های این حوزه می باشد. نمایندگی تعمیرات تلویزیون با به کارگیری دانش به روز کارشناسان خود قادر به رفع کلیه ی اختلالات تلویزیون های اولد می باشد. احترام به مشتریان و هموطنان گرامی در کنار ارائه ی بالاترین سطح از خدمات تخصصی، هدف اصلی مدیریت و کادر فنی این مجموعه است که تجربه ی استفاده از دستگاهی بی نقص را به ارمغان می آورد.

تعمیر تلویزیون اولد

تعمیر تلویزیون اولد در محل

تعمیر تلویزیون اولد در محل یکی از سرویس های ویژه ی نمایندگی تی وی مانیتور است که با صرف مدت زمان کوتاهی قابل دریافت می باشد. این سرویس مناسب ترین شیوه ی تعمیر تلویزیون اولد است که بدون نیاز به جابه جایی و حمل و نقل سیستم به راحتی و با ثبت درخواست کاربر شکل می گیرد. تلویزیون های اولد عموما دارای وزن قابل توجهی می باشند که ممکن است طی فرآیند جابه جایی به مراکز تعمیراتی با کوچک ترین بی احتیاطی کاربر مورد اصابت ضربه قرار گرفته و دچار آسیب های دیگری شوند. لازم به ذکر است که در صورت نیاز به تعویض قطعه نیز کارشناسان ما در نمایندگی تی وی مانیتور از قطعات اورجینال مشابه برای عدم افت کیفیت دستگاه استفاده خواهند کرد. در ادامه به معرفی برخی از خدمات تعمیراتی این دپارتمان تخصصی می پردازیم.

تعمیر برد پاور تلویزیون اولد

برد پاور وظیفه ی تبدیل ولتاژ برق شهری را به ولتاژهای مورد نیاز هر یک از اجزای تلویزیون را بر عهده دارد. بنابراین در صورت خرابی برد پاور، انتقال انرژی برق به قطعات تلویزیون تشکیل نشده و دیگر دستگاه قادر به روشن شدن نخواهد بود. علائمی چون خاموشی ناگهانی، استندبای شدن تلویزیون و یا دیر روشن شدن می توانند نشان دهنده ی پیدایش نیاز به تعمیر تلویزیون اولد جهت ترمیم عملکرد برد پاور آن باشند.

تعمیر پنل تلویزیون اولد

پنل یکی از اصلی ترین اجزای تلویزیون است که احتمال دارد در اثر عوامل تخریب کننده ای چون آب خوردگی، ضربه و نفوذ مایعات شیمیایی دچار خرابی های جدی شود. ضرورت یافتن انجام تعمیر تلویزیون اولد در راستای ترمیم پنل آن با مواردی چون تاخیر در روشن شدن تلویزیون، قطعی ناگهانی تصویر در تلویزیون، توقف چند ثانیه ای بی علت تصویر، تاریک و روشن شدن سطح تلویزیون از سمت بالا و پیدایش هاله ی سیاه بر روی صفحه ی تلویزیون نمایان می گردد. نمایندگی تی وی مانیتور ضمن به کارگیری تخصص تکنسین های مجرب چنین اختلالاتی را در سطح کیفی بی نظیری از بین می برد.

تعمیر مین برد تلویزیون اولد

برد نقش قلب هر سیستم دیجیتالی را ایفا می نماید. بر روی مین برد، پردازشگر تلویزیون، حافظه رم و ورودی و خروجی های مختلف از جمله ورودی صدا، تصویر، یو اس بی و HDMI و … قرار می گیرد. خرابی این بخش از دستگاه می تواند به دلیل استفاده از کابل های تقلبی نیز گریبانگیر کاربر شود. استفاده از کابل های نامرغوب و اتصال آن ها به تلویزیون، باعث سوختن cpu و در نهایت خرابی مین برد می گردد. در این راستا نمایندگی تی وی مانیتور در کنار شما بوده و تمامی امور مرتبط با تعمیر تلویزیون اولد و بازیابی کارایی مین برد را براساس پارامترهای استاندارد این حوزه انجام می دهد.

تعمیر آب خوردگی تلویزیون اولد

منظور از آب خوردگی پنل تلویزیون در حقیقت نفوذ آب به داخل صفحه ی دستگاه است. رسیدن مایعات باعث آسیب به فلت های انتقال تصویر، ایجاد جرقه، سولفاته شدن مدار و سوختگی فیزیکی مدارهای داخلی تلویزیون می شود. به طور کلی با آب خوردگی پنل تلویزیون  فلت های انتقال دهنده ی اطلاعات تصویر و برد آدرس در اثر نفوذ مایع رسانا و اتصال در نقاط بدون عایق آسیب می بینند. به دنبال این اتفاق شاهد ایرادهای مختلفی نظیر ظهور نوارهای سفید و سیاه، خطوط رنگی و مواردی از این دست در تصویر تلویزیون خواهیم بود.

فراموش نکنید که به هنگام بروز مشکل آب خوردگی تلویزیون اولد به سرعت دستگاه را خاموش کرده و از روشن کردن دوباره ی آن جدا خودداری نمایید. شما می توانید با تماس با نمایندگی تی وی مانیتور و ثبت درخواست سرویس های تعمیر در محل کلیه ی اختلالات مرتبط با آب خوردگی پنل تلویزیون اولد را در کسری از زمان از بین ببرید. لازم به ذکر است که تمامی مراحل تعمیر تلویزیون اولد در نمایندگی تی وی مانیتور ضمن به کارگیری تجهیزات فنی سازگار با مدل تلویزیون معیوب انجام می شود.

تعمیر تلویزیون به همراه گارانتی

نمایندگی تعمیرات تلویزیون  مجموعه ای فوق تخصصی است که به تعمیر و بازیابی انواع تلویزیون های موجود در بازار می پردازد. خدمات تخصصی این مرکز دارای هیچ گونه محدودیتی نبوده و کلیه ی اختلالات سیستماتیک تلویزیون های بزرگ و کوچک، قدیم و جدید را در بر می گیرد. خاطرنشان می نماییم توجه به فاکتورهای استاندارد و ارائه ی گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی از اولویت های اصلی سیستم کاری مرکز تعمیرات تلویزیون می باشد. این امر تجربه ی استفاده از تلویزیون های بی نقص را برای کاربران به دنبال دارد.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+