اشتراک گذاری

رونمایی وان پلاس از تلویزیون های سری Y1S

شرکت وان پلاس یکی از برند های فعال در زمینه تولید تلویزیون، احتمالا در آینده ای نزدیک از تلویزیون های سری Y1S خود رونمایی خواهد کرد و این تلویزیون های هوشمند را در بازار هند عرضه خواهد کرد. تلویزیون های سری جدید وان پلاس قرار است در دو سایز 23 و 43 اینچی وارد بازار شوند. البته بر اساس داده های موجود احتمالا شرکت وان پلاس به همراه تلویزیون های Y1S خود، تلویزیون های سری Y، U1S و Q1 را نیز معرفی و عرضه خواهد کرد. این شرکت چینی است اما احتمالا عرضه محصولات این برند در ابتدا در هند انجام شود و کاربران در این کشور اولین تلویزیون های سری Y1S را خریداری خواهند کرد. شعار این شرکت در عرضه این تلویزیون ها، ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و مبتنی بر فناوری روز با قیمتی بسیار مناسب است. این تلویزیون ها قرار است تجربه اکوسیستم متصل و در دسترس تری را برای کاربران به ارمغان بیاورند.

تلویزیون های سری Y1S

اطلاعات محدودی از مشخصات تلویزیون های سری Y1S در دسترس است

تلویزیون های سری جدید وان پلاس هنوز معرفی و رونمایی نشده اند. از این رو اطلاعات بسیار محدودی در خصوص مشخصات و قابلیت های این دستگاه ها در دسترس است. تنها اطلاعات در دسترس در خصوص سایز این تلویزیون هاست. 

از طرفی نیز بر اساس آن چه از این تلویزیون ها در دسترس است، احتمالا این تلویزیون های هوشمند مبتنی بر سیستم عامل اندروید 11 عرضه خواهند شد. 

در این مدل از اسپیکر های 20 واتی استفاده شده و در این اسپیکر ها از استاندارد صوتی Dolby Audio استفاده شده است. در خصوص صفحه نمایش تلویزیون های سری Y1S نیز اطلاعات محدود است و تنها چیزی که از آن در دسترس است، پشتیبانی این نمایشگر ها از استاندارد HDR10+ است. 

فناوری بهبود یافته ای که در اکثر تلویزیون های نسل جدید از آن استفاده شده است. در این تلویزیون های هوشمند جدید وان پلاس از وای فای دو بانده نیز استفاده شده که می توان آن را به عنوان یکی از شاخصه های برجسته این مدل در نظر گرفت.

تلویزیون های هوشمند جدید وان پلاس در چهار مدل عرضه می شوند

همان طور که پیش از این هم گفته شد، این تلویزیون ها قرار است در چهار مدل عرضه شوند. تلویزیون های سری Y1S قرار است یک طراحی بدون حاشیه داشته باشند. در این دسته، تلویزیون های سری Q1 به عنوان سری لوکس و درجه یک تلویزیون های هوشمند وان پلاس عرضه می شوند. 

تلویزیون های سری U نیز یک طراحی لوکس دارند، اما قیمت آن ها مقرون به صرفه تر است. در نهایت تلویزیون های سری Y وان پلاس به عنوان تلویزیون های هوشمندی عرضه می شوند که با بهترین و مقرون به صرفه ترین قیمت ها، کارایی بالا و ویژگی های بهبود یافته ای را در اختیار کاربران قرار می دهد.

زمان و روش عرضه تلویزیون های جدید وان پلاس

بر اساس داده های موجود این تلویزیون ها قرار است در هند عرضه شوند. شیوه عرضه نیز از طریق سایت آمازون یا FLIPKART است. البته کاربران می توانند از وب سایت رسمی خود شرکت وان پلاس نیز تلویزیون های سری Y1S این برند را خریداری کنند. 

با این حال هنوز شرکت تاریخ دقیقی را برای زمان عرضه این تلویزیون های هوشمند جدید مشخص نکرده است و حتی اطلاعاتی در خصوص قیمت احتمالی و حدودی این مدل نیز در دسترس نیست. در نتیجه باید تا زمان عرضه و ارائه اطلاعات بیشتر در مورد این تلویزیون ها منتظر ماند.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩