اشتراک گذاری

تلویزیون QLED سامسونگ

یک مجله معروف در آلمان اعلام کرده که تلویزیون‌های QLED سامسونگ توانسته‌اند مقاوم بودن خود در برابر پیکسل سوختگی را به اثبات برسانند. این نشریه مدعی شده که تلویزیون‌های QLED سری ۲۰۱۸ سامسونگ پس از طی تست‌های متعدد توانسته است مصون بودن در پیکسل سوختگی را به اثبات برسانند. فناوری‌های جدید دامنه دینامیکی بالا (HDR) که در این محصولات بکاررفته سبب گشته تا تلویزیون QLED سامسونگ مقاوم در برابر پیکسل سوختگی باشد. بر این اساس نگرانی‌های پیشین کاربران درباره پیکسل سوختگی تلویزیون بی‌معنا خواهد شد و تلویزیون‌های سامسونگ دیگر دچار چنان مشکلی نخواهند شد. جهت اثبات اینکه تلویزیون QLED سامسونگ مقاوم در برابر پیکسل سوختگی است این دستگاه‌ها، آزمایش مقاومت ۷۲ ساعته‌ای را پشت سر گذاشته‌‌اند.

تلویزیون QLED سامسونگ

تست مقاومت تلویزیون QLED سامسونگ در برابر پیکسل‌سوختگی

تست مقاومت تلویزیون QLED سامسونگ در برابر پیکسل‌سوختگی، طی یک آزمایش ۷۲ ساعته انجام شده است. در این آزمایش مقاومت ۷۲ ساعته، متخصصان با استفاده از روش‌های خاص کیفیت تصویر تلویزیون‌های QLED سامسونگ و احتمال پیکسل سوختگی در محل تصاویر ثابت را بررسی کردند. طراحان تست مقاومت تلویزیون QLED سامسونگ در برابر پیکسل‌سوختگی همچنین چند بخش متنی و یک بخش چشمک زن سفید را در الگو طراحی کرده بودند تا فناوری تشخیص خودکار تصاویر ثابت که در برخی تلویزیون‌های HDR وجود دارد در اینجا فعال نشود. به این ترتیب توانستند شرایطی شبیه به بازی‌های HDR ایجاد کند.

نتیجه تست مقاومت تلویزیون QLED سامسونگ

 نتایج تست مقاومت تلویزیون QLED سامسونگ در برابر پیکسل‌سوختگی حاکی از آن بود که این تلویزیون‌ها در این آزمایش شدید، هیچ آسیبی ندیده بودند. در این آزمایش نتیجه‌گیری شده است که هرکسی که نسبت به حک شدگی تصویر روی صفحه حساس است و نمی‌خواهد در بلندمدت و پس از سال‌ها استفاده، دچار چنین مشکلی شود، با انتخاب QLED خیالش راحت خواهد بود زیرا بر اساس تست مقاومت تلویزیون QLED سامسونگ در برابر پیکسل‌سوختگی این تلویزیون‌ها دیگر دچار پیکسل سوختگی نمی‌شوند.

تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیرات تلویزیون سامسونگ یکی دیگر از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات تی وی مانیتور است. مرکز تعمیرات تی وی مانیتور با همکاری تیمی از زبده ترین تعمیرکاران و کارشناسان دو حوزه تعمیرات سخت افزار و نرم افزار، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیرات مانیتور، تعمیرات تلویزیون سامسونگ، آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیرات مانیتور به کاربران محترم است. کاربران گرامی در صورت نیاز به خدمات مرتبط با تعمیر و سرویس این دستگاه می توانند به نمایندگی تعمیرات تی وی مانیتور مراجعه کرده و با حضور در پارت تخصصی مرتبط با دستگاه خویش سرویس ها و تعمیرات مورد نیاز را دریافت نمایند. در صورتی که امکان جابجایی دستگاه و تحویل آن به مرکز وجود نداشته باشد می توان از سرویس تعمیر تلویزیون در محل و مانیتور استفاده نمود.

واحدهای تعمیرات تلویزیون

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ارائه دهنده تمامی خدمات مورد نیاز به کاربران و دارندگان دستگاه های تلویزیون است. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به مرکز تعمیرات تلویزیون تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیرات انواع دستگاه های تلویزیون را دریافت نمایید. خدمات ارائه شده در این مرکز به یُمن وجود کارشناسان زبده با بالاترین سطح کیفی و با استفاده از مؤثرترین متدهای تعمیر انجام می‌پذیرد. تعمیرات تخصصی تلویزیون در این مرکز محدود به مدل و برند خاصی نیست و دربردارنده‌ تمامی خدمات ترمیم، تعویض و تعمیری است که در فهرست خدمات پس از فروش این نمایندگی ذکر شده است. واحدهای ارائه دهنده خدمات در نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در بخش زیر معرفی شده است.

نمایندگی تی وی مانیتور

مرکز تعمیرات تی وی مانیتور ارائه دهنده تمامی خدمات مورد نیاز به کاربران و دارندگان دستگاه های تلویزیون و مانیتور است. کاربران گرامی می توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات تی وی مانیتور تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیرات انواع دستگاه های مانیتور و پنل های تی وی را دریافت نمایند. تعمیرات تی وی مانیتور در این مرکز محدود به مدل و برند خاصی نیست و از تمامی خدمات ترمیم، تعویض و تعمیری که در فهرست خدمات پس از فروش این نمایندگی ذکر شده است، پشتیبانی می کند. در این مرکز  -به منظور کسب رضایت و آسایش خاطر هموطنان گرامی،- تمامی سرویس‌های ترمیم، تعویض و تعمیر مرتبط با مانیتورهای مدلهای گوناگون تلویزیون اعم از تلویزیون های پلاسما، ال سی دی، تلویزیون های ال ای دی، تلویزیون های هوشمند و پنل های OLED به همراه گارانتی عرضه‌ می‌گردد.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩