اشتراک گذاری

تلویزیون سونی KDL-48W650D

تعمیر تلویزیون سونی KDL-48W650D به دست متخصصان باتجربه و کارآزموده نمایندگی تعمیرات تلویزیون انجام می شود. این مدل تلویزیون ممکن است به دلایل مختلفی خراب شده و نیاز به تعمیر داشته باشد. گاهی ممکن است تلویزیون در اثر حمل و نقل نامناسب و یا افتادن از ارتفاع دچار مشکلاتی مانند شکستگی پنل، خرابی مین برد تلویزیون یا مشکلات مشابه ای شود. همچنین نوسان برق، رطوبت و کار کردن بیش از حد تلویزیون نیز می تواند باعث بروز مشکلات متعددی در تلویزیون شده و تعمیر آن را ضروری کند.

تلویزیون KDL-48W650D از سری دستگاه های رده متوسط سونی بوده که جز دستگاه های مقاوم و باکیفیت این شرکت محسوب می شود. این تلویزیون، Full HD بوده و به لطف فناوری های X-Reality Pro و Advanced Contrast Enhancer تصاویری بسیار با کیفیت به مخاطبان ارائه می کند. 

این تلویزیون از تلویزیون های هوشمند بوده و از سیستم عامل لینوکس بهره می برد. با وجود این جذابیت ها و قابلیت هایی که تلویزیون KDL-48W650D دارد، خرابی های احتمالی در آن می تواند محدودیت هایی در بهره مندی از یک تصویر و صدای مناسب ایجاد کند. در این شرایط تعمیر مناسب و تخصصی می تواند مجددا شرایط مطلوب را برای بهره مندی از قابلیت های تلویزیون فراهم کند. در اینجا برخی از تعمیرات تلویزیون KDL-48W650D را بررسی می کنیم.

تعمیر تلویزیون سونی KDL-48W650D

موارد تعمیر تلویزیون سونی KDL-48W650D

تعمیر HDMI تلویزیون سونی KDL-48W650D

پورت HDMI یکی از درگاه های ارتباطی تلویزیون سونی محسوب می شود. شما با استفاده از این پورت می توانید دستگاه هایی مانند لپ تاپ و موبایل را به تلویزیون متصل کرده و تصاویر را از طریق آن تماشا کنید. پورت اچ دی ام آی، به مین برد دستگاه متصل می باشد. درصورتی که پایه های این پورت از روی مین برد کنده شود، امکان برقراری ارتباط با هیچ دستگاهی میسر نخواهد بود.

گاهی نیز خرابی پورت HDMI تلویزیون شامل خرابی و سوختن خود پورت می شود. در این حالت نیز امکان برقراری ارتباط وجود ندارد. معمولاً به دلیل اینکه کاربران کمتر از پورت HDMI استفاده می کنند، تعمیر آن حجم کمی از تعمیر تلویزیون سونی KDL-48W650D را در واحد تعمیرات تلویزیون در بر می گیرد.

تعمیر بردپاور تلویزیون سونی KDL-48W650D

برد پاور، تمامی قطعات تلویزیون شما را از نظر انرژی الکتریکی تغذیه می کند. خرابی این برد باعث اختلال در عملکرد بسیاری از قطعات شده و در برخی مواقع، سبب روشن نشدن دستگاه می شود. خرابی برد پاور یا منبع تغذیه با علائمی همراه است که از جمله می توان به روشن نشدن دستگاه، خاموش شدن ناگهانی آن، دیر روشن شدن تلویزیون و استندبای شدن تلویزیون اشاره کرد.

در این شرایط، برق مورد نیاز به قطعات نرسیده و در نتیجه تلویزیون به درستی کار نمی کند. خوشبختانه برد پاور از قطعاتی است که امکان تعمیر آن وجود دارد. در تعمیر تلویزیون سونی KDL-48W650D برد پاور توسط دستگاه های پیشرفته عیب یابی شده و قطعات مختلف آن تعویض می شود. چنانچه برد پاور مشکل جدی داشته و امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد، در این صورت با یک برد سالم جایگزین می شود.

تعمیر بک لایت تلویزیون سونی KDL-48W650D

یکی از مواردی که تعمیر تخصصی تلویزیون سونی KDL-48W650D را به همراه دارد، خرابی بک لایت یا لامپ تصویر تلویزیون می باشد. بک لایت که امروزه جایگزین لامپ تصویرهای قدیمی شده اند متشکل از تعداد زیادی لامپ های ال ای دی است که وظیفه تأمین نور را برعهده دارد. بک لایت در پشت پنل قرار می گیرد و نور لازم را برای نمایش تصاویر تأمین می کند. زمانی که این صفحه ضعیف شود و یا از کار بیفتد شاهد کم نور شدن و یا سیاه شدن صفحه نمایش تلویزیون خود خواهید بود.

ضعیف شدن نور بک لایت ممکن است به دلیل خرابی پاور باشد و یا اینکه خود بک لایت خراب شده باشد. در خصوص اینکه آیا امکان تعمیر بک لایت وجود دارد یا نه، باید گفت که اگر مشکل این قطعه ناشی از اتصالات یا خرابی سایر قطعات مانند پاور باشد، امکان تعمیر آن وجود دارد. اما اگر ال ای دی های روی بک لایت سوخته و یا کیفیت خود را از دست داده باشند در این صورت باید بک لایت تعویض شود.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در راستای مشتری مداری و احترام به حقوق مشتریان، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. این نمایندگی بر خلاف سایر مراکز تعمیراتی که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین ها دارند و مسئولیتی در قبال تعمیرات صورت گرفته بر عهده نمی گیرند، به عنوان یک نمایندگی رسمی و معتبر فعالیت دارد و مسئولیت تمامی خدمات ارائه شده را با ارائه ضمانت نامه کتبی برعهده می گیرد. تخصص و دانش بالای تکنسین های این مجموعه سبب شده تا تمامی دستگاه های پذیرش شده به صورت کاملاً حرفه ای رفع اشکال شده و در سلامت کامل تحویل مشتریان گردند.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩