اشتراک گذاری

چرا سینمای خانگی سونی صدا ندارد؟

یکی از مشکلاتی که ممکن است کاربران سینماهای خانگی با آن مواجه شوند، مشکل صدا نداشتن سینمای خانگی است. در غالب این موارد بروز این ایراد، به دلیل عدم آشنایی کاربران با روش تنظیم کردن این دستگاه و سیستم صدای آن است. از همین رو در این مقاله برآن شده‌ایم تا روش تنظیم سینمای خانگی سونی و سیستم صوتی مربوط به آن را با شما کاربران گرامی به اشتراک بگذاریم. در صورت مطالعه نکات درج شده در این مقاله و تداوم اشکال مربوط به صدای سینمای خانگی سونی می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیر سینمای خانگی سونی تماس بگیرید و راهنمایی‌های مربوطه را دریافت نمایید.

صدا نداشتن سینمای خانگی

آموزش تنظیم صدای سینمای خانگی سونی

در صورت صدا نداشتن سینمای خانگی سونی پیشنهاد می‌شود تنظیمات شرح داده شده در این بخش را امتحان کنید. در صورت انجام تداوم اشکال پیش آمده می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات سینمای خانگی تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب نمایید. برای تنظیم کردن صدای سینمای خانگی، دکمه ACTION MENU را فشار دهید، سپس گزینه‌ی بلندگوها و سیستم صوتی را انتخاب کنید. در ادامه هدفون/خروجی صدا را روی ‎خروجی صدا (ثابت)‎ در تنظیم صدا تنظیم نمایید. مقاله تلویزیون سونی KDL-48W650D را مطالعه کنید.

در صورتی که سیستم صوتی با Dolby Digital یا DTS سازگار نیست، از فهرست تنظیمات، گزینه‌ی ‏صدا، ‏خروجی صدای دیجیتال را روی PCM تنظیم کنید. اگر در صورت انتخاب یک کانال آنالوگ (RF) نمایش دادن تصاویر به درستی انجام نمی‌شود و یا تصاویر به درستی نمایش داده می‌شوند، سیستم پخش تلویزیون را تغییر دهید.

اینو بخون حتما به کارت میاد : تعمیرات مانیتور سونی در محل

برای تغییر سیستم پخش تلویزیون و رفع مشکل صدا نداشتن سینمای خانگی سونی، دکمه HOME را فشار دهید، سپس از میان فهرست تنظیمات، ‏تنظیم کانال، ‏تنظیم آنالوگ، از پیش تنظیم کردن دستی برنامه و در نهایت ‏سیستم تلویزیون را انتخاب کنید. (قابلیت دسترسی از پیش تنظیم کردن دستی برنامه یا نام گزینه بسته به منطقه/کشور/موقعیت متفاوت است.) توجه داشته باشید که بسته به مدل دستگاه شما، درصورتی که بلندگوها روی بلندگوی تلویزیون و ‎افزایش مقیاس دقت تصویر بالا (DSEE HX)‏‎ روی اتوماتیک تنظیم شود، ‎DIGITAL AUDIO OUT (OPTICAL)‎ صدای آن قطع شده و پخش نمی‌شود.

مورد دیگری که باید انجام دهید آن است که میزان خروجی صدای ديجيتال را در تنظیم صدا روی حداکثر قرار دهید. توجه داشته باشید که هنگام استفاده از ورودی HDMI با Super Audio CD یا DVD-Audio، ممکن است ‎DIGITAL AUDIO OUT (OPTICAL)‎ قادر به تولید و پخش سیگنال صوتی نباشد. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر در ارتباط با رفع مشکل صدا نداشتن سینمای خانگی می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات تلویزیون سونی و یا واحد تعمیرات سینمای خانگی سونی تماس بگیرید.

مرکز تعمیرات سینمای خانگی

تعمیرات سینمای خانگی سونی یکی از خدمات ارائه شده در این مرکز می باشد که پارت مجزایی را به خود اختصاص داده است و به دست تیمی از زبده ترین کارشناسان و با بهره گیری از پیشرفته ترین ابزار این حوزه انجام می پذیرد. تعمیرات سینمای خانگی سونی در مرکز تخصصی تی وی مانیتور با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و با همکاری زبده ترین کارشناسان این حوزه انجام می پذیرد. این فرآیند با بررسی و آنالیز قطعات معیوب و اختلالات پیش آمده در مکانیزم دستگاه آغاز می‌گردد و با ورود مهندسان و اِعمال تمامی تعمیرات مورد نیاز پایان می‌پذیرد. برقراری امکانات استاندارد جهت ایجاد تعامل میان مشتریان و مرکز تعمیرات سینمای خانگی سونی سبب گشته تا سطح کیفی خدمات در این مجموعه به طور مداوم آنالیز گشته و نواقص احتمالی برطرف گردند.

1.5/5 (2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩