اشتراک گذاری

گیر کردن تلویزیون روی لوگو

گیر کردن تلویزیون روی لوگو یکی از مشکلات رایجی است که برای کاربران پیش می آید و تلاش افراد برای حل مسئله در این موارد اغلب بی نتیجه است. معمولا افراد هنگامی که با این مشکل مواجه می شوند، مستأصل شده و نمی دانند برای برطرف کردن آن چه اقدامی انجام دهند. از این رو در این مقاله قصد داریم که چند روش را برای برطرف کردن مشکل ماندن تلویزیون روی لوگو بیان کنیم. اگر شما نیز با این مشکل دست و پنجه نرم می کنید، بهتر است تا انتهای بحث همراه ما باشید.

گیر کردن تلویزیون روی لوگو

علت گیر کردن تلویزیون روی لوگو

گیر کردن تصویر تلویزیون به دلایل مختلف اتفاق می افتد. در اغلب مواقعی که این مشکل به وجود می آید، سیستم عامل تلویزیون آسیب دیده است. معمولا کاربرانی که سیستم عامل دستگاه خود را آپدیت نمی‌ کنند، با مسائلی از این دست روبرو می شوند. مشکلات مادربرد یا نقص در سخت افزار هم در بروز این امر موثرند.

یکی دیگر از دلایل گیر کردن تلویزیون روی لوگو این است که مین برد وسیله دچار صدمه شده است. مین برد یکی از قطعات مهم دستگاه است و تعمیر مین برد تلویزیون نیاز به تخصص و تجربه فراوان دارد. در صورتی که مشکل از ناحیه مین برد باشد، هیچ گاه سعی نکنید که خودتان تعمیرات را انجام دهید. چون ممکن است که موجب خراب بیشتر تلویزیون شده و در نهایت مجبور شوید که هزینه زیادی را بابت تعمیر آن بپردازید.

علت گیر کردن تلویزیون روی لوگو

راه کارهای رفع مشکل گیر کردن تصویر

  • راه حل اول

یکی از روش های ساده و راحت این است که از منوی تلویزیون برای حل مشکل کمک بگیرید. بیشتر مسائلی که برای تلویزیون به وجود می آید، معمولا توسط گزینه منو قابل حل هستند. چنانچه توانستید منو را ببینید، در صورت امکان دستگاه را ریست کنید.

  • راه حل دوم

یک روش دیگر این است که تلویزیون را از برق بکشید و حدود یک دقیقه خاموش نگه دارید. پس از آن وسیله را روشن کنید و آن را مورد بررسی قرار دهید. گاهی با این کار مشکل گیر کردن تصویر رفع می شود.

  • راه حل سوم

یکی از راه کارهای بسیار موثر برای حل مشکل گیر کردن تلویزیون روی لوگو این است که دستگاه را مجددا راه اندازی کنید. برای انجام این کار ابتدا تلویزیون خود را از برق بکشید، سپس دکمه پاور را فشار داده و به مدت ۱۹ ثانیه در همین حالت نگه دارید. پس از سپری شدن این مدت آن را روش کنید و ببینید که مشکل برطرف شده یا نه؟

  • راه حل چهارم

گاهی گیر کردن تصویر به علت لود نشدن سیستم عامل ایجاد می گردد، در چنین شرایطی باید لود شدن صحیح تلویزیون مورد بررسی قرار گیرد.

راه کارهای رفع مشکل گیر کردن تصویر

تعمیر ماندن تلویزیون روی لوگو

ماندن تلویزیون روی لوگو مشکلی است که برای برندهای مختلف تلویزیون همچون ال جی، سامسونگ، اسنوا، دوو و غیره به وجود می آید. چنانچه با هیچ یک از روش های ذکر شده در بالا موفق نشدید که مشکل را برطرف کنید، بهتر است از یک تکنسین برای تعمیر دستگاه خود کمک بگیرید.

تعمیر کار با بررسی تلویزیون به راحتی آن را عیب یابی می کند. گاهی حتی تکنسین با بو کشیدن قطعات متوجه می شود که دقیقا خرابی از جانب کدام قطعه است. اگر مشکل گیر کردن تلویزیون روی لوگو به دلیل خراب شدن مین برد باشد، برای تعمیر آن باید ای سی این قطعه پروگرام شود. در صورتی که آسیب مین برد در حدی بوده که قابلیت تعمیر شدن نداشته باشد، بهتر است که تعویض گردد.

خدمات تعمیر تلویزیون

کارشناسان نمایندگی تعمیرات تلویزیون ابتدا آن را عیب یابی کرده و هزینه تعمیر را محاسبه می کنند. اجرت دریافتی به نوع خرابی بستگی دارد. اگر تلویزیون نیاز به تعویض قطعه نداشته باشد، فقط هزینه تعمیر از مشتری دریافت می‌شود، اما اگر در هنگام تعمیر قطعه‌ای تعویض گردد، هزینه آن نیز اخذ می شود.

از آنجا که تلویزیون در نتیجه جابجایی ممکن است صدمه ببیند، یکی از خدمات این مجموعه انجام تعمیر در محل است. اگر تعمیر دستگاه نیاز به وقت زیادی داشته باشد و طبق نظر تکنسین نیاز به جابجایی آن باشد، این مورد با مشتری در میان گذاشته خواهد شد. نمایندگی تعمیرات تلویزیون خدمات خود را به صورت شبانه روزی انجام می دهد، تا رضایت خاطر شما عزیزان کاملا تامین شود.

4/5 (4 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩