اشتراک گذاری

با این روش‌ها عمر مفید تلویزیون خود را افزایش دهید

نگهداری از تلویزیون‌ها نیز همچون سایر دستگاه‌های الکترونیکی و لوازم برقی خانگی، بایدها و نبایدهای خاص خود را دارد. توجه به این استانداردها و نکات توصیه شده از سوی کمپانی سازنده و کارشناسان تعمیر تلویزیون، علاوه بر افزایش عمر مفید تلویزیون، افزایش کیفیت تصویر آن را نیز در پی خواهد داشت. باید توجه داشت که در نگهداری از تلویزیون، علاوه بر گردگیری های به موقع و نظافت گاه به گاه این دستگاه، می‌بایست مواردی چون انجام صحیح تنظیمات تلویزیون، نصب درست و اصولی، رعایت موارد ایمنی و مواردی از این دست را نیز مدنظر قرار داد. در ارتباط با تلویزیون، توجه داشته باشید که منظور از عمر مفید، مدت زماني است که طول مي‌کشد تا روشنايي تلويزيون شما به نصف مقدار اوليه‌اش برسد. در واقع تلويزيون شما پس از سپري کردن عمر مفيد هنوز قابل‌استفاده است، ولي روشنايي آن کمتر مي‌شود. البته از آنجايي که تلويزيون‌هاي امروزي روشنايي بالايي دارند، حتي پس از سپري شدن عمر مفيدشان، باز هم عملکرد خوب و قابل‌قبولي خواهند داشت. در بخش‌های آتی 20 روش از کارامدترین روش‌های موجود جهت افزایش عمر مفید تلویزیون با شما کاربران گرامی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

با این روش‌ها عمر مفید تلویزیون خود را افزایش دهید

چند توصیه برای افزایش عمر مفید تلویزیون

اگر چه در دفترچه‌های راهنمای تمامی تلویزیون‌ها، روشهایی برای نگهداری بهتر و افزایش عمر مفید دستگاه تلویزیون ذکر شده است اما علاوه بر این موارد، برخی اصول ابتدایی و کلی در ارتباط با کلیه تلویزیون های هوشمند و البته قدیمی وجود دارد که می توان آنها را در مورد تمامی تلویزیون ها بکار برد. در این بخش برآنیم تا 20 توصیه مهم برای افزایش عمر مفید تلویزیون را با شما کاربران گرامی به اشتراک بگذاریم.

این مقاله را از دست ندهید : راهنمای استفاده از تلویزیون ال جی 

این مقاله را از دست ندهید : روش تشخیص اصل بودن تلویزیون

دیگر راهکارهای افزایش عمر مفید تلویزیون

تعمیر تلویزیون در محل

اگر تلویزیون مورد استفاده شما، به هر دلیل، دچار اختلال و خرابی شده است و نیاز به تعمیر دارد، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس تعمیر تلویزیون در محل است. دلیل این پیشنهاد آن است که تلویزیون ها به دلیل ابعادی که دارند، برای جابجایی و حمل و نقل، شرایط خاصی را می طلبند. برای مثال، برخی از تلویزیون ها به دلیل ابعادی بالایی که دارند، در وسایل نقلیه عادی جا نمی شوند و نیاز به ماشین های مخصوص حمل بار دارند.

صرف‌نظر از این موضوع، آنچه که تعمیرات تلویزیون در محل را، اولویت می بخشد، امکان آسیب تلویزیون در حین جابجایی و انتقال آن به تعمیرگاه است. بنابراین جهت آسودگی خود و نیز پیشگیری از ورود آسیب های دوچندان به دستگاه، بهتر است ایرادات ایجاد شده در تلویزیون را با استفاده از سرویس تعمیرات تلویزیون در محل رفع نمایید. در این سرویس، تعمیرکاران، خود در محل مورد نظر، حاضر گشته و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر تلویزیون را آغاز می نمایند.

 

3.6/5 (5 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩