اشتراک گذاری

سامسونگ بزرگترین تلویزیون شهری جهان را معرفی کرد

  • خانه
  • اخبار
  • سامسونگ بزرگترین تلویزیون شهری جهان را معرفی کرد

بزرگترین و درخشان‌ ترین تلویزیون شهری جهان توسط سامسونگ در ورزشگاه تیم بیسبال نیویورک متس آمریکا به‌نمایش درآمد.سامسونگ ضمن انتشار یک اعلامیه، از همکاری با تیم بیسبال نیویورک متس آمریکا برای قرار دادن بزرگترین تلویزیون شهری جهان در استادیوم برگزاری بازی‌های این باشگاه خبر داد. این نمایشگر غول‌پیکر، علاوه بر آنکه بزرگ‌ترین بزرگترین تلویزیون شهری جهان است، درخشان‌ترین صفحه‌نمایش جهان نیز به حساب می آید. با کمک این تلویزیون تجربه بصری بی‌نظیری را برای افراد حاضر در استادیوم فراهم می شود.

بزرگترین تلویزیون شهری جهان

بزرگترین تلویزیون شهری جهان ؛ ۱۶۱۶.۵ متر مربع!

بزرگ ترین تلویزیون شهری جهان دارای پنل LED با مساحت عظیم 1616.5 متر مربع است. علاوه بر این غول بزرگ، یک نمایشگر LED کوچک‌تر با مساحت 641 متر مربع نیز در کنار آن قرار دارد. به‌گفته سامسونگ، تعداد پیکسل‌های به‌کار رفته در این استادیوم، مجموها به رقم 40 میلیون می‌رسد و فاصله هر پیکسل در این نمایشگر 10 میلی‌متر است. مقاله معرفی تلویزیون بدون حاشیه ی سامسونگ Q950TS را مطالعه کنید.

فناوری نمایشگرهای بزرگ سامسونگ

با استفاده از فناوری نمایشگرهای جدید، تماشاگران می‌توانند از هر بخشی در استادیوم بازی را دنبال کنند. هر دو صفحه‌نمایش هم‌چنین می‌توانند بازی را با وضوح 4K به‌همراه امتیازات، آمار و سایر اطلاعات مفید دیگر نمایش دهند.فقط ورزش‌دوستان نیستند که از این تحول دیجیتال سود می‌برند. ساخت بزرگترین تلویزیون شهری جهان توسط سامسونگ، فرصتی بزرگ برای تبلیغ محصولات است. این نمایشگر به‌قدری بلند است که حتی از بزرگراه‌ها نیز قابل مشاهده بوده و محصولات تبلیغ‌کنندگان را در معرض دید طیف وسیع‌تری قرار می‌دهد. توصیه میشود مقاله برترین تلویزیون 2024 سامسونگ را مطالعه کنید.

مشارکت تبلیغاتی با تلویزیون های غول پیکر سامسونگ

با بهبود تجربه بصری ورزش‌دوستان و ارائه فرصت‌های بیش‌تر تبلیغاتی برای کسب درآمد، مشارکت فعلی میان سامسونگ و باشگاه نیویورک متس شکی نیست برای افراد ذی‌نفع در این معامله بسیار پرسود خواهد بود.برای دریافت خبرهای بیشتر با نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ همراه باشید.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩