تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سونی یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تعمیرات تی وی مانیتور است که بخش مجزا و مجهزی را به خود اختصاص داده است.

بدیهی است که دستگاه های تلویزیون سونی نیز علی رغم کیفیت بالای ساخت و عملکردشان، همانند بسیاری از دستگاه های الکترونیکی دیگر، در اثر استفاده مداوم یا به سبب اختلال در سیستم برق و منبع تغذیه یا بنابر هر دلیل دیگری، دچار اختلال و افت گردند؛

درست در همین زمان است که پای یک تعمیرگاه و تعمیرکار خوب به میان می‌آید و دارنده دستگاه درصدد برمی آید تا تلویزیون معیوب خویش را به یک مرکز تعمیر تلویزیون سونی انتقال دهد. جهت آشنایی با یکی از برترین مراکز تعمیر تلویزیون سونی با ما همراه باشید.

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر اشکالات WI-FI تلویزیون سونی

تعمیر اشکالات WI-FI تلویزیون سونی یکی دیگر از سرویس های ارائه شده در واحد تعمیرات تلویزیون سونی است. کارشناسان مرکز تعمیرات تی وی مانیتور در صورت بروز چنین اشکالی در دستگاه ابتدا فریمور (Firmware) تلویزیون را از طریق منوی آن آپدیت می کنند.

در مرحله بعد در صورتی که این اشکال همچنان پابرجا بود سخت افزار مرتبط با این بخش – پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه- تعویض می گردد. درون تمام تلویزیون های هوشمند سخت افزاری به نام برد WI-FI وجود دارد که این قطعه مانند نمونه مشابه خود در لپ تاپ ها وظیفه اتصال و برقراری ارتباط با سیستم های بی سیم را دارد.

تعمیرات دیر روشن شدن تلویزیون سونی

دیر روشن شدن تلویزیون سونی بیشتر به دلیل وجود اشکالاتی در برد تغذیه این دستگاه است. اکثر قریب به اتفاقِ تعمیراتی که جهت رفع این اشکال بر روی دستگاه پیاده می شوند رضایت‌بخش بوده و منجر به بازگشت تلویزیون به وضعیت اولیه می‌گردند.

بنابراین در صورتی که دیر روشن شدن تلویزیون سونی تان شما را نگران کرده بهتر است با یکی از کارشناسان مرکز تعمیرات تی وی مانیتور و یا مرکز تعمیرات تلویزیون سونی تماس بگیرید و راهنمایی مورد نیاز را دریافت نمایید. در چنین وضعیتی بهتر است از دستکارهایی خودسرانه پرهیز نموده و عملیات مورد نیاز را تنها با راهنمایی کارشناسان مرکز تعمیرات تلویزیون سونی انجام دهید.

تعمیر اشکالات ناشی از نوسان برق

تعمیر اشکالاتی که در تلویزیون های سونی به دلیل نوسانات برق ایجاد می شوند، یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون سونی است. نوسانات برق و بالا رفتن ولتاژ (High Voltage) گاه آسیب شدیدی به دستگاه وارد کرده و هزینه های سنگینی به صاحب آن تحمیل می کند. آسیب وارد شده گاه بردهای Main و Assy Power را تحت تأثیر قرار داده و حتی برد دستگاه را سوراخ می کند. تنها راه حل برای جلوگیری از این مشکل استفاده از محافظ برق های استاندارد و معتبر است.

 تعمیرات تلویزیون سونی و واحد های تعمیرات تلویزیون

تعمیر تلویزیون سونی در صورتی که به دست متخصصان و با استفاده از تجهیزات تخصصی این حوزه انجام پذیرد امکان تعمیر و ارتقاء کیفیتِ تلویزیون های سونی را دوچندان می سازد. متخصصان فعال در این حوزه می بایست ضمن بهره‌مندی از دانش فنی مورد نیاز، تمامی ابزارآلات تعمیر و ترمیم را نیز در اختیار داشته باشند. در همین راستا، خدمات تعمیر تلویزیون سونی توسط جمعی از مهندسان زبده و با بهره‌مندی از ابزارآلات پیشرفته در مرکز تخصصی تی وی مانیتور به هموطنان گرامی ارائه می‌گردد.

کارشناسان فعال در مرکز تعمیرات تی وی مانیتور ضمن آشنایی با ویژگی‌های خاص تولیدات سونی، به دلیل در اختیار داشتن تجهیزات خاص تعمیر -که بالاترین سطح سازگاری با هر یک از تلویزیون های سونی را دارند- قادر به تعمیر و ترمیم تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در دستگاه های سونی هستند. دیگر واحدهای تخصصی تعمیرات تی وی مانیتور در بخش زیر معرفی گشته اند.

خدمات تخصصی تعمیر تلویزیون سونی

 • تعمیر و عیب‌یابی مانیتور سونی با مشکل داغ کردن بیش از حد آی سی ورتیکال در مرکز تعمیرات تلویزیون سونی
 • تعمیر، عیب‌یابی و سرویس مانیتور سونی با مشکل قفل شدن روی یک کانال و نمایش قفل کودک
 • عیب یابی مانیتور سونی با مشکل نداشتن تصویر صدا در ورودی IV
 • عیب‌یابی و تعمیر مانیتور سونی با مشکل ایراد ایست وست
 • عیب‌یابی و تعمیر مانیتور سونی با مشکل هاله رنگین کمانی
 • تعمیر مانیتور سونی با مشکل کم نور شدن لامپ تصویر بعد از چند دقیقه در مرکز تعمیرات تلویزیون سونی در مرکز تعمیرات تلویزیون سونی
 • تعمیر، عیب‌یابی و سرویس مانیتور سونی با مشکل حالت استند بای
 • تعمیر و عیب‌یابی مانیتور سونی با مشکل نداشتن تصویر
 • تعمیر مانیتور سونی با مشکل صدای صوت‌های ولتاژ
 • رفع اختلال چشمک‌زدن LED جلو و روشن‌نشدن مانیتور سونی
 • تعمیر، عیب‌یابی و سرویس مانیتور سونی با مشکل سوزاندن مکرر ترانزیستور خروجی در مرکز تعمیرات تلویزیون سونی
 • سرویس و تعمیر مانیتور سونی با مشکل سوختن ترانزیستور افقی
 • تعمیر، عیب‌یابی و سرویس سونی با مشکل صدای ناهنجار از های‌ولتاژ
 • تعمیر و عیب‌یابی مانیتور سونی با مشکل خراب شدن آی سی ایپرام
 • تعمیر، عیب‌یابی و سرویس مانیتور سونی با مشکل هاله رنگ در تصویر
ثبت درخواست تعمیر در محل
فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+