اشتراک گذاری

تعمیر تلویزیون سونی crt

روند تعمیر تلویزیون سونی crt ، با تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی متفاوت است. تلویزیون های سی آر تی یا قدیمی، لامپ تصویر داشتند و همین ویژگی، ساختار و روش ترمیم آنها را متفاوت کرده است. دسترسی به قطعات تلویزیون های پروجکشن وآشنایی با نحوه عیب یابی و ترمیم و تعویض آنها مسئله مهمی است که باید در تعمیر تلویزیون crt مد نظر قرار بگیرد.

همکاران ما در نمایندگی تعمیرات تلویزیون مرکز سخت افزار ایران، به خوبی با روش های تعمیر تلویزیون های لامپی آشنایی دارند. تکنسین های این مرکز با استفاده از قطعات یدکی اورجینال و تجهیزات و ابزار پیشرفته، عملیات تعمیر تلویزیون سونی crt را در بالاترین سطح کیفی انجام می دهند. برای دریافت این خدمات، از طریق شماره های موجود در سایت، با نمایندگی تعمیر تلویزیون تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون سونی crt

هزینه تعمیر تلویزیون سونی crt

تعمیر تلویزیون سی آر تی سونی و دیگر برندها، بسته به نوع خرابی قطعات، هزینه های متفاوتی دارد. معمولا اگر نیاز به تعویض لامپ تصویر باشد، قیمت تعمیرات تلویزیون سونی crt بالاست. درواقع بخش اصلی هزینه در این شرایط، مربوط به قیمت لامپ تصویر جدید است.

در مواردی که مشکل تلویزیون با اقدامات ساده تر برطرف شده و نیاز به تعویض قطعات نباشد، لازم نیست مبلغ بالایی پرداخت کنید. برای اطلاع از هزینه تعمیر تلویزیون sony crt می توانید از تیم تعمیرات تلویزیون، راهنمایی بگیرید. همکاران ما پس از عیب یابی دستگاه و شناسایی میزان و شدت خرابی قطعات، هزینه را برآورد کرده و به شما اعلام می کنند.

تعمیر تلویزیون سونی قدیمی در منزل

نمایندگی تعمیر تلویزیون برای تعمیر تلویزیون سونی crt در منزل، کنار شماست. اگر یک تلویزیون قدیمی دارید که می خواهید آن را ترمیم کرده و مجددا روشن کنید، درخواست تعمیرات را در وب سایت مرکز تی وی مانیتور ثبت کنید. تیم تعمیرات در اولین فرصت به آدرسی که ارائه داده اید اعزام می شوند و هر اقدامی را که برای رفع مشکل دستگاه لازم باشد، به نحو احسن انجام می دهند.

در نتیجه تلویزیون شما تعمیر شده و می توانید مجددا از آن استفاده کنید. با حضور تیم تعمیر تلویزیون سی آر تی سونی در منزل، شما هیچ زحمتی بابت بردن دستگاه به مرکز تعمیر متحمل نمی شوید. همچنین دستگاه جابجا نشده و امکان آسیب دیدگی یا ضربه خوردن آن در حین انتقال، به صفر می رسد.

مشکلات رایج تلویزیون های crt

روشن نشدن تلویزیون قدیمی

بیشترین مراجعه کاربران به واحد تعمیر تلویزیون سونی crt، مربوط به روشن نشدن تلویزیون است. معمولا وقتی پاور این تلویزیون ها از کار می افتد، دستگاه روشن نمی شود. البته از کار افتادن هوریزنتال و خرابی بخش سیستم کنترل را نیز باید به عنوان یک دلیل مهم، مد نظر داشت. برای رفع مشکل روشن نشدن تلویزیون قدیمی، باید قطعات ذکر شده و یا در صورت نیاز، تعویض شوند.

دیر روشن شدن تلویزیون CRT

مسئله دیگری که در تعمیر تلویزیون سونی crt وجود دارد، دیر روشن شدن این مدل است. تقریبا تمام تلویزیون های قدیمی پس از گذشت مدتی، با تاخیر روشن می شوند. یعنی وقتی کلید پاور را می زنید، باید چند ثانیه منتظر بمانید تا تلویزیون به طور کامل روشن شود. مشکل به همین جا ختم نمی شود؛ پس از مدتی، تلویزیون به طور کلی روشن نمی شود. بنابراین باید مسئله را پیگیری کرده و به شکل تخصصی، آن را برطرف نمایید. دقت کنید که عیب یابی و ترمیم تلویزیون پروجکشن در این شرایط، نیاز به مهارت و تخصص دارد و باید توسط تعمیرکاران مجرب این حوزه انجام شود.

قاطی شدن رنگ در تلویزیون های لامپی

قاطی شدن رنگ هم مشکل دیگری است که کارشناسان تعمیر تلویزیون سونی crt آن را بررسی و برطرف می کنند. تلویزیون های  لامپی، در برخورد با آهنربا یا جابجایی غیر اصولی و ضربه خوردن، دچار مشکلاتی می شوند که یکی از آنها شطرنجی شدن صفحه و به هم ریختن رنگهاست.حتی در برخی مدل ها یک رنگین کمان به وجود می آید یا یک یا چند لکه رنگی یا سبز یا نورانی بر صفحه مانیتور ظاهر می شوند.

جالب است بدانید که تلویزیون ها و مانیتورهای CRT، دارای یک صفحه در بخش پشتی و داخلی شان هستند که میدان مغناطیسی قبلا ایجاد شده را به شکل اتوماتیک خنثی می کنند. به این ترتیب رنگها به درستی ردیف شده و به نمایش در می آیند. آهنربا، این میدان مغناطیسی را از حالت تعادل خارج کرده و به دنبال آن، رنگها به هم می ریزند. در حالی که بسیاری از کاربران در این شرایط، تلویزیون را بلا استفاده می دانند، تعمیرکاران مجرب نمایندگی تعمیرات تلویزیون، دستگاه را ترمیم می کنند.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩