تعمیر مین برد تلویزیون

مین برد از آن دست قطعاتی است که با بروز خرابی در آن، کل عملکرد تلویزیون، تحت تأثیر قرار می‌گیرد. از همین رو توصیه می‌شود اشکالات پیش آمده در این بخش از دستگاه –یعنی مین برد تلویزیون-، در اسرع وقت و به بهترین شکل ممکن رفع گردد. خرابی مین برد، نشانه های متعددی دارد، که با مشاهده آنها می توان بروز اشکال در این قطعه را تشخیص داد. (در بخش های آتی برخی از نشانه های خرابی مین برد تلویزیون شرح داده خواهد شد). در صورت تشخیص کارشناس تعمیر، مبنی بر اینکه مین برد تلویزیون دچار اشکال شده است، دو راه پیش روی شما خواهد بود. راه نخست، تعمیر مین برد تلویزیون و راه دیگر تعویض مین برد است. اما، آنچه که در این بین مهم و حائز اهمیت است، تشخیص درست این مسئله است که آیا امکان تعمیر مین برد تلویزیون وجود دارد یا خیر.

تعمیر مین برد تلویزیون

مرکز تخصصی تعمیر مین برد تلویزیون

در صورتی که شما کاربران گرامی از بروز خرابی در این بخش از دستگاه مطمئن هستید می توانید تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون را از کارشناسان ما در مرکز تعمیر تلویزیون درخواست نمایید. سرویس های مرتبط با این بخش، هم در تعمیرگاه مجاز تلویزیون و هم به صورت سرویس در محل تلویزیون ارائه می گردد. خدمات مرتبط با تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون  در این مرکز صرفاً پس از عیب یابی صحیح دستگاه و تشخیص درست اشکال پیش آمده در آن انجام می پذیرد. مرکز تعمیر تلویزیون ارائه دهنده تمامی خدمات تخصصیِ مرتبط با ارتقاء، ترمیم، بهسازی، سرویس و تعمیرات این محصول است. این مرکز، با بهره‌‌مندی از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر و با همکاری جمعی از مهندسان و کارشناسان این حوزه، فضایی ایجاد نموده که در آن می‌توان غالب اختلالات ایجاد شده در این دستگاه را رفع و برطرف نمود.

تعمیر مین برد تلویزیون در محل

تعمیر مین برد تلویزیون در محل می تواند بهترین سرویس انتخابی برای کاربرانی باشد که به هر دلیل مین تلویزیون آنها دچار اختلال و خرابی گشته است لیکن امکان جابجایی و تحویل آن به تعمیرگاه را ندارند. تبدیل این گزینه به بهترین انتخاب برای این دسته از کاربران، از آن روست که در این سرویس، نیازی به حمل و جابجایی دستگاه نیست و تعمیرکاران تلویزیون، خود، در محلِ مورد نظرِ مشتری حضور می یابند. در این سرویس، نیازی به جابجایی و حمل دستگاه نبوده، و تمامی عملیات مورد نیاز جهت بهسازی و تعمیر دستگاه معیوب، در محل انجام می پذیرد. متقاضیان این سرویس می توانند درخواست خویش مبنی بر نیاز به استفاده از سرویس تعمیر مین برد تلویزیون در محل را از طریق یکی از راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت ثبت نمایید. کارشناسان این بخش بلافاصله پس از تماس شما به محل اعزام شده و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر را آغاز می‌کنند.

اصلی‌ترین علل خرابی مین برد تلویزیون

مین برد یا برد مادر Main board به نوعی اصلی ترین بخش در ساختار تلویزیون به حساب می آید. زیرا بر روی مین برد، پردازشگر تلویزیون و حافظه رم و ورودی و خروجی های مختلف از جمله ورودی صدا، تصویر، یو اس بی و HDMI و … قرار می گیرد. خرابی این بخش از دستگاه، عموماً به دلیل استفاده از کابل hdmi است که اورجینال دستگاه نیست و نامرغوب است. استفاده از کابل های نامرغوب و اتصال آنها به تلویزیون، باعث سوختن cpu و در نهایت خرابی مین برد می گردد. در صورت خرابی این بخش از دستگاه، هم امکان تعویض و هم تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ وجود دارد. در ارتباط با این دو سرویس، بد نیست بدانید که تعویض مین برد تلویزیون، در قیاس با قیمت کلی این دستگاه، مقرون به صرفه است و چندان بالا نیست. در هر حال تخصصی ترین دریافت سرویس های مرتبط با تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون  و سایر بردهای موجود در این دستگاه با حضور در مرکز تعمیر تلویزیون و یا از طریق تماس با این مرکز، امکان پذیر است.

تعمیرات تلویزیون

سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیرات تلویزیون محدود به مدل و نوع خاصی از تلویزیون  نیست. شما کاربران گرامی دارنده هریک از مدل های تلویزیون  که باشید می توانید با حضور در این مرکز و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با تلویزیون خویش، تخصصی ترین تعمیرات مورد نیاز – ازجمله سرویس های مرتبط با تعمیر مین برد تلویزیون  – را دریافت نمایید. جهت استفاده از خدمات ارائه شده در این مرکز کافی است تا در صورت افت عملکرد دستگاه تلویزیون  و یا بروز هرگونه نقص در بدنه و تصاویر آن و یا حتی خرابی بخشی از آن با مرکز تعمیرات تلویزیون تماس بگیرید و از مشاوره و راهنمایی مهندسان و متخصصان این مرکز در زمینه تعمیر و اصلاح دستگاه خود بهره‌ ببرید.

مرکز تعمیرات تی وی مانیتور

درمرکز تعمیرات تی وی مانیتور، تیمی از مجرب ترین تعمیرکاران تلویزیون حضور داشته و به واسطه ی دانش تخصصی و مهارت بالای خود، قادر به ترمیم کلیه مشکلات این دستگاه می باشند. انواع LED و  LCD از کلیه ی برندهای موجود همچون ال جی، توشیبا، شارپ، صنام، اسنوا، سامسونگ، سونی و … در این مرکز پذیرفته شده و تعمیر می گردند. استانداردهای جهانی تعمیرات تلویزیون همواره در حال تغییر هستند.

مرکز تعمیرات تی وی مانیتور برای بالا بردن راندمان کاری خود و جلب رضایت مشتریانش، همگام با این تغییرات پیش رفته و همواره خدمات را در سطحی به روز به کاربران ارائه می دهد. از این رو می توانید اطمینان داشته باشید که محصول شما در این مرکز به صورت تخصصی تعمیر شده و استانداردهای موجود در ترمیم آن رعایت شده است.

پذیرش در محل مرکز سخت افزار
فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+